TV Schedule
előző
következő
hétfő 03.06.
kedd 04.06.
szerda 05.06.
csütörtök 06.06.
péntek 07.06.
szombat 08.06.
vasárnap 09.06.
hétfő 10.06.
kedd 11.06.
szerda 12.06.
csütörtök 13.06.
péntek 14.06.
szombat 15.06.
vasárnap 16.06.
hétfő 17.06.
kedd 18.06.
szerda 19.06.
csütörtök 20.06.
péntek 21.06.
szombat 22.06.
vasárnap 23.06.
kedd 09.07.
szerda 10.07.
csütörtök 11.07.
péntek 12.07.
szombat 13.07.
vasárnap 14.07.
hétfő 15.07.
Tévéműsorom – csütörtök 11.07.
Itt összeállíthatol egy tetszőleges számú TV-csatornákat, amelyekből a FilmBooster minden napra a legjobb "TV-tippeket" ajánlja, 60%-nál magasabb besorolással.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
Itt összeállíthatol egy tetszőleges számú TV-csatornákat, amelyekből a FilmBooster minden napra a legjobb "TV-tippeket" ajánlja, 60%-nál magasabb besorolással.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
05:25
Abenteuer Leben (2000) (műsor)
Publicisztikai / Dokument
05:40
NCIS - Tengerészeti helyszínelők - Kiméra (2007) (epizód) (S05E06)
Akció / Krimi / Dráma
06:25
NCIS - Tengerészeti helyszínelők - Rekviem (2007) (epizód) (S05E07)
Akció / Krimi / Dráma
07:15
NCIS - Tengerészeti helyszínelők - Célba lövés (2007) (epizód) (S05E08)
Akció / Krimi / Dráma
08:15
NCIS - Tengerészeti helyszínelők - Túlélés (2007) (epizód) (S05E09)
Akció / Krimi / Dráma
09:10
NCIS - Tengerészeti helyszínelők - Rossz vér (2007) (epizód) (S05E10)
Akció / Krimi / Dráma
10:05
Bull - Thanksgiving (2017) (epizód) (S02E09)
Dráma / Krimi
11:05
Bull - Home for the Holidays (2017) (epizód) (S02E10)
Dráma / Krimi
12:00
Bull - Survival Instincts (2018) (epizód) (S02E11)
Dráma / Krimi
13:00
Bull - Grey Areas (2018) (epizód) (S02E12)
Dráma / Krimi
13:55
Bull - Kill Shot (2018) (epizód) (S02E13)
Dráma / Krimi
14:55
Castle - Reflektorfényben (2014) (epizód) (S06E13)
Krimi / Vígjáték / Dráma
15:50
:newstime (2023) (műsor)
Publicisztikai
16:00
Castle - A hely szelleme (2014) (epizód) (S06E14)
Krimi / Vígjáték / Dráma
16:55
Abenteuer Leben täglich (2006) (műsor)
Dokument / Publicisztikai
17:55
Mein Lokal, dein Lokal - Wo schmeckt's am besten? (2013) (műsor)
Reality-TV / Vetélkedő
18:55
Achtung, Kontrolle! Einsatz für die Ordnungshüter (2008) (műsor)
Reality-TV / Krimi / Dokument
20:15
Távkapcs (2006)
Vígjáték / Dráma / Romantikus
22:30
Top Gun (1986)
Akció / Dráma / Romantikus
00:50
Különvélemény (2002)
Sci-Fi / Akció / Thriller
03:15
:newstime (2023) (műsor)
Publicisztikai
03:20
Vírus (1995)
Akció / Dráma / Thriller
05:20
Meseautó (2000)
Vígjáték / Romantikus
07:20
A csillag (2017)
Animációs / Fantasy / Kaland
08:55
Akárki Joe (2001)
Vígjáték / Romantikus / Dráma
10:55
Kutyák és macskák - A rusnya macska bosszúja (2010)
Vígjáték / Családi / Kaland
12:40
Az üresfejű (2008)
Vígjáték / Sci-Fi
14:40
A kábelbarát (1996)
Vígjáték / Dráma
16:40
Két kopper (2010)
Vígjáték / Krimi / Akció
18:40
Pancser Police (2010)
Akció / Vígjáték / Krimi
21:00
Halálos fegyver 2. (1989)
Akció / Krimi / Thriller
23:25
Nyomd, bébi, nyomd (2017)
Akció / Zenés / Krimi
01:50
A dagadék (2020)
Akció / Vígjáték / Thriller
06:35
Hull a pelyhes (1996)
Kaland / Vígjáték / Családi
08:25
Gagyi mami 2 (2006)
Vígjáték / Akció
10:25
Isten megbocsát, én nem! (1967)
Western / Akció
12:50
Nagy zűr Kis-Kínában (1986)
Akció / Kaland / Vígjáték
14:55
Virítsd a lóvét! (2018)
Akció
16:55
Sötét múlt (2022)
Akció / Thriller
19:00
Halálos meló (2015)
Akció / Thriller
21:10
Herkules (2014)
Akció / Kaland
23:10
Halálos iramban: Ötödik sebesség (2011)
Akció / Krimi / Thriller
01:45
Kerozin köz (2022)
Akció / Thriller
04:00
Jönnek a kacsák (2018)
Animációs / Vígjáték / Családi
05:50
Különvélemény (2002)
Sci-Fi / Akció / Thriller
08:50
Feledés (2013)
Sci-Fi / Akció / Kaland
11:25
Rocky II. (1979)
Dráma / Sport
13:55
Need for Speed (2014)
Akció / Krimi / Dráma
16:30
Az elveszett város (2022)
Akció / Kaland / Vígjáték
18:45
Baywatch
21:00
Szabadulószoba (2017)
Thriller
22:55
Éjszaka a házban (2020)
Horror / Thriller
01:00
Fácángyilkosok (2014)
Krimi / Misztikus / Thriller
03:45
Szívem hiányzó darabja (2019)
Musical
04:15
Behálózva (2016)
Thriller / Krimi / Misztikus
05:45
Zoom In (2008) (sorozat)
Dokument
05:50
Zoom In (2008) (sorozat)
Dokument
06:00
Őslények szigete (2014)
Családi / Sci-Fi / Kaland
07:40
A nő kétszer (1998)
Vígjáték / Romantikus / Dráma
09:35
Lovagregény (2001)
Akció / Kaland / Vígjáték
12:15
Új csapás (2000)
Akció / Western / Vígjáték
14:25
Hazárd megye lordjai (2005)
Vígjáték / Kaland / Akció
16:35
Jöttünk, láttunk, visszamennénk (1993)
Fantasy / Vígjáték / Sci-Fi
18:40
Piedone Afrikában (1978)
Vígjáték / Krimi
21:00
Csúcshatás (2011)
Misztikus / Sci-Fi / Thriller
22:55
Tremors - Ahová lépek, szörny terem (1990)
Sci-Fi / Horror / Vígjáték
00:50
Underworld (2003)
Akció / Fantasy / Thriller
02:55
Végső állomás 3. (2006)
Horror / Thriller
05:05
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
06:00
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
07:00
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
07:55
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
08:55
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
09:55
Sherlock és Watson - Léprecsalva (2015) (epizód) (S03E23)
Krimi / Dráma / Misztikus
10:55
Sherlock és Watson - Pokoljárás (2015) (epizód) (S03E24)
Krimi / Dráma / Misztikus
11:55
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
12:55
Fanboys - Rajongók háborúja (2009)
Kaland / Dráma / Vígjáték
15:00
Összevarrt szívek karácsonyra (2023) (Tévéfilm)
Romantikus
17:00
Felejthetetlen karácsony
19:00
Sherlock és Watson - Viszontlátás (2015) (epizód) (S04E01)
Krimi / Dráma / Misztikus
20:00
Sherlock és Watson - A nem látható dolgok bizonyítékok (2015) (epizód) (S04E02)
Krimi / Dráma / Misztikus
21:00
Túl a fenyvesen (2012)
Dráma / Krimi / Thriller
23:45
Akihez beszél a föld (2014)
Háborús / Történelmi / Dráma
01:55
Fűrész (2004)
Horror / Misztikus / Thriller
03:55
Dogman - Kutyák királya
04:15
Flúgos Futam (2016) (műsor)
Reality-TV / Kaland
05:30
Teleshopping
06:10
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
07:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
08:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
09:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
10:05
Férjek gyöngye - A kulisszák mögött (2006) (epizód) (S08E21)
Vígjáték
10:35
Már megint Malcolm - 4. évad 4. rész IV
11:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
12:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
13:05
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
14:05
Jóapátok IV
14:30
Apa csak egy van IX
15:00
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
16:00
Férjek gyöngye - Harci helyzet (2006) (epizód) (S08E22)
Vígjáték
16:30
Már megint Malcolm - 4. évad 5. rész IV
17:00
Jóapátok IV
17:30
Jóapátok IV
18:00
Apa csak egy van IX
18:30
Apa csak egy van IX
19:00
Férjek gyöngye - Vége a dalnak (2006) (epizód) (S08E23)
Vígjáték
19:30
Már megint Malcolm - 4. évad 6. rész IV
20:00
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
21:00
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
22:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
23:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
00:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
01:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
02:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
02:50
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
03:15
Teleshopping
04:00
200 első randi - Tolvajok és kalózok (2018) (epizód) (S01E22)
Dráma / Vígjáték
04:45
Már megint Malcolm - The Bully (2000) (epizód) (S02E10)
Vígjáték
05:10
Szerencsés kutya (2013) (műsor)
Dokument / Reality-TV / Családi
05:30
Szerencsés kutya (2013) (műsor)
Dokument / Reality-TV / Családi
06:20
Szerencsés kutya (2013) (műsor)
Dokument / Reality-TV / Családi
06:55
Szerencsés kutya (2013) (műsor)
Dokument / Reality-TV / Családi
07:20
Már megint Malcolm - The Bully (2000) (epizód) (S02E10)
Vígjáték
07:50
Már megint Malcolm - Old Mrs. Old (2001) (epizód) (S02E11)
Vígjáték
08:15
Drága örökösök - 1. évad 53. rész
09:15
Drága örökösök - 1. évad 54. rész
10:20
Doktor House - A szerelem fáj (2005) (epizód) (S01E20)
Dráma / Misztikus
11:10
Monk - Flúgos nyomozó IV
12:05
Monk - Flúgos nyomozó IV
13:05
A Grace klinika III
14:10
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk ágyban marad (2005) (epizód) (S04E03)
Vígjáték / Krimi / Dráma
15:05
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk irodába megy (2005) (epizód) (S04E04)
Vígjáték / Krimi / Dráma
16:05
Doktor House II
17:05
A Grace klinika II
18:00
A Grace klinika - Ami sok, az sok (2005) (epizód) (S02E02)
Dráma / Romantikus
19:00
Az újonc - Patthelyzet (2019) (epizód) (S01E09)
Krimi / Dráma
20:00
Az újonc - Vér a véremből (2019) (epizód) (S01E10)
Krimi / Dráma
21:00
Válótársak - Episode 5 (2015) (epizód) (S01E05)
Vígjáték / Dráma / Romantikus
22:00
A Grace klinika
23:00
A Grace klinika
23:55
Válótársak - Episode 5 (2015) (epizód) (S01E05)
Vígjáték / Dráma / Romantikus
01:00
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk és Mrs. Monk (2005) (epizód) (S04E06)
Vígjáték / Krimi / Dráma
01:55
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk esküvőre megy (2005) (epizód) (S04E07)
Vígjáték / Krimi / Dráma
02:40
A Grace klinika II
03:25
A Grace klinika - Ami sok, az sok (2005) (epizód) (S02E02)
Dráma / Romantikus
04:00
Teleshopping
05:00
Teleshopping
06:25
Csillagkapu: Atlantisz V
07:25
Csillagkapu: Atlantisz V
08:20
Kaland Bt. (2002) (sorozat)
Akció / Kaland / Dráma
09:20
Xena: A harcos hercegnő
10:20
MacGyver - Murdoc + Handcuffs (2018) (epizód) (S02E15)
Akció / Kaland / Dráma
11:20
MacGyver - Hammock + Balcony (2018) (epizód) (S02E16)
Akció / Kaland / Dráma
12:15
SWAT - Különleges egység - Soha többé (2018) (epizód) (S02E06)
Akció / Kaland / Krimi
13:10
NCIS - Tengerészeti helyszínelők - Betegszabadság (2019) (epizód) (S16E23)
Akció / Krimi / Dráma
14:05
NCIS - Tengerészeti helyszínelők - Apák és lányok (2019) (epizód) (S16E24)
Akció / Krimi / Dráma
15:05
Csillagkapu - Fejlődési görbe (1999) (epizód) (S03E05)
Akció / Kaland / Dráma
16:05
Csillagkapu - Nézőpontok (1999) (epizód) (S03E06)
Akció / Kaland / Dráma
17:00
Csillagkapu: Atlantisz V
18:00
Csillagkapu: Atlantisz V
19:00
Kaland Bt. (2002) (sorozat)
Akció / Kaland / Dráma
19:55
Xena: A harcos hercegnő
21:00
Doktor House - 5-től 9-ig (2010) (epizód) (S06E13)
Dráma / Misztikus
21:55
Doktor House - Magánéletek (2010) (epizód) (S06E14)
Dráma / Misztikus
22:55
NCIS: Hawaii II
23:50
NCIS: Hawaii II
00:50
SWAT - Különleges egység - Örökség (2018) (epizód) (S02E07)
Akció / Kaland / Krimi
01:45
MacGyver - Murdoc + Handcuffs (2018) (epizód) (S02E15)
Akció / Kaland / Dráma
02:30
MacGyver - Hammock + Balcony (2018) (epizód) (S02E16)
Akció / Kaland / Dráma
03:10
Doktor House - 5-től 9-ig (2010) (epizód) (S06E13)
Dráma / Misztikus
04:05
A38 BESZTOF (2022) (műsor)
Zenés
05:00
Vizipók-csodapók - Vízalatti házikók (1978) (epizód) (S01E03)
Animációs
05:05
Varjúdombi mesék - Mese a kéményseprőről, a pékről és a manóról (1980) (epizód) (E13)
Animációs
05:10
A Nagy Ho-Ho-Ho-Horgász - Horgász a tetőn (1984) (epizód) (S02E01)
Animációs / Mese
05:20
Mesélj nekem! (2014) (sorozat)
Animációs
05:25
Tinti kalandjai - A nagy verseny (1988) (epizód) (E07)
Animációs / Családi
05:30
Mekk Elek az ezermester - A szamárkenyérfa (1974) (epizód) (E05)
Báb
05:40
Kiváncsi Fáncsi - Mézes - kaland (1986) (epizód) (S01E05)
Animációs / Családi
05:50
Mesélj nekem! (2014) (sorozat)
Animációs
05:55
Frakk, a macskák réme - Zöld erdöben jártam... (1987) (epizód) (S04E02)
Animációs
06:05
Gombi és Csusza (2018) (sorozat)
Animációs
06:10
Csűrcsavarosdi (2008) (sorozat)
Animációs
06:35
Ben és Holly apró királysága - A tündérkirályi kirándulás (2009) (epizód) (S01E01)
Animációs / Családi
06:45
Ben és Holly apró királysága - Guszti, a katicabogár (2009) (epizód) (S01E02)
Animációs / Családi
06:55
Tündér lilinkók (2018) (sorozat)
Animációs
07:10
Tündér lilinkók (2018) (sorozat)
Animációs
07:20
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
07:30
M2 matricák - Hevül a vegyület (2018) (műsor)
Oktató
07:35
M2 matricák - Hevül a vegyület (2018) (műsor)
Oktató
07:45
Pán Péter legújabb kalandjai - A Haragkő (2016) (epizód) (S02E13)
Animációs / Kaland / Családi
08:10
A kis Nicolas nyaral - Homármentés (2022) (epizód) (E08)
Animációs
08:20
A kis Nicolas nyaral - A nap, mikor elszöktem (2022) (epizód) (E09)
Animációs
08:35
Super Wings - A szárnyalók (2015) (sorozat)
Animációs / Kaland / Családi
08:45
Super Wings - A szárnyalók (2015) (sorozat)
Animációs / Kaland / Családi
09:00
RoboVonatok (2018) (sorozat)
Animációs
09:10
Bohókás professzor
09:25
Bobby és Bill - Kitúrtak az otthonomból (2016) (epizód) (S01E01)
Animációs / Családi
09:35
Bobby és Bill - A legjobb bébiszitter (2016) (epizód) (S01E02)
Animációs / Családi
09:50
Pocoyo és barátai (2005) (sorozat)
Animációs / Családi
09:55
Pocoyo és barátai (2005) (sorozat)
Animációs / Családi
10:00
Pocoyo és barátai (2005) (sorozat)
Animációs / Családi
10:10
A bajkeverő majom - George és a hangok / Változz pillangóvá (2021) (epizód) (S14E05)
Animációs / Kaland / Vígjáték
10:35
Daniel, a kis tigris (2012) (sorozat)
Animációs
10:45
Daniel, a kis tigris (2012) (sorozat)
Animációs
11:00
A Nagy Ho-Ho-Ho-Horgász - Horgász a tetőn (1984) (epizód) (S02E01)
Animációs / Mese
11:10
Mesélj nekem! (2014) (sorozat)
Animációs
11:20
Nils Holgersson csodálatos utazása - Tériszony (2017) (epizód) (E45)
Animációs / Családi
11:30
Simon - Hagyd békén a macskát! (2022) (epizód) (S04E10)
Animációs / Családi
11:35
Petronix Védők, akcióra fel! - Karibumentés (2022) (epizód) (E07)
Animációs
11:45
Petronix Védők, akcióra fel! - Karibumentés (2022) (epizód) (E07)
Animációs
12:00
ALVINNN!!! és a mókusok - Testvérháború (2020) (epizód) (S04E40)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:10
ALVINNN!!! és a mókusok - Nyárbúcsúztató (2020) (epizód) (S04E41)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:25
ALVINNN!!! és a mókusok - Robotladozás (2020) (epizód) (S04E42)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:35
ALVINNN!!! és a mókusok - Sziporkázó szimuláns (2020) (epizód) (S04E45)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:50
Breki, a világjáró (2016) (sorozat)
Animációs
13:00
Breki, a világjáró (2016) (sorozat)
Animációs
13:10
Breki, a világjáró (2016) (sorozat)
Animációs
13:25
Idefix és a Féktelen falka - Tiltott kolbász (2021) (epizód) (E48)
Animációs
13:35
Idefix és a Féktelen falka - Kenyérmorzsa és cirkusz (2021) (epizód) (E49)
Animációs
13:50
H2O - Egy vízcsepp elég
14:15
Jamie, a focicsoda (2016) (sorozat)
Családi
14:45
Ötletparádé
15:00
Zazie kisasszony - Zazie legjobb barátja (2013) (epizód) (E23)
Animációs / Családi
15:05
Zazie kisasszony - Zazie legjobb barátja (2013) (epizód) (E23)
Animációs / Családi
15:15
Bluey
15:20
Bluey
15:25
Bluey
15:35
M2 Matricák – Gyerekjáték (2021) (műsor)
15:40
M2 matricák - Ha nagy leszek… (2020) (műsor)
15:50
44 csacska macska - Sárkányeregető verseny (2020) (epizód) (S02E30)
Animációs / Családi
16:00
44 csacska macska - Bűzös küldetés (2020) (epizód) (S02E31)
Animációs / Családi
16:15
44 csacska macska - Karácsonyi macs-katasztrófa (2020) (epizód) (S02E32)
Animációs / Családi
16:25
Petronix Védők, akcióra fel! - Karibumentés (2022) (epizód) (E07)
Animációs
16:40
Petronix Védők, akcióra fel! - Karibumentés (2022) (epizód) (E07)
Animációs
16:50
RoboVonatok (2018) (sorozat)
Animációs
17:05
Bohókás professzor
17:15
ALVINNN!!! és a mókusok - Rettenetes net (2020) (epizód) (S04E43)
Animációs / Vígjáték / Musical
17:25
ALVINNN!!! és a mókusok - Hívatlan hóhányók (2020) (epizód) (S04E44)
Animációs / Vígjáték / Musical
17:40
ALVINNN!!! és a mókusok - Pofonosztó posztok (2020) (epizód) (S04E46)
Animációs / Vígjáték / Musical
17:50
ALVINNN!!! és a mókusok - Egerek és mókusok (2020) (epizód) (S04E47)
Animációs / Vígjáték / Musical
18:00
Super Wings - A szárnyalók (2015) (sorozat)
Animációs / Kaland / Családi
18:15
Super Wings - A szárnyalók (2015) (sorozat)
Animációs / Kaland / Családi
18:25
Idefix és a Féktelen falka - Féktelen tanonc (2021) (epizód) (E51)
Animációs
18:40
Idefix és a Féktelen falka - Városvédő falka (2021) (epizód) (E50)
Animációs
18:50
Bluey
19:00
Bluey
19:05
Bluey
19:15
A kis Nicolas nyaral - Nincs pénz, nincs vízibicikli (2022) (epizód) (E10)
Animációs
19:25
A kis Nicolas nyaral - Hajótöröttek (2022) (epizód) (E11)
Animációs
19:40
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
19:50
M2 matricák - Igaz vagy hamis (2018) (műsor)
20:00
Heartland V
20:50
Esti Kornél (2024) (műsor)
21:50
Mit kíván? (2024) (műsor)
Zenés
22:25
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
23:20
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
00:20
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
01:15
Mit kíván? (2024) (műsor)
Zenés
01:50
Esti Kornél (2024) (műsor)
02:40
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
03:35
Hullámhossz (2021) (műsor)
Zenés
03:45
Hullámhossz (2021) (műsor)
Zenés
03:55
Akusztik (műsor)
Zenés
04:00
Nyár '24 (2024) (műsor)
Publicisztikai
05:55
Himnusz
05:58
Mindennapi (2023) (műsor)
Költői
06:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
06:20
Nemzeti Sporthíradó
06:30
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
06:45
Hrvatska kronika (műsor)
Publicisztikai
07:10
Ecranul nostru (1982) (műsor)
Publicisztikai
07:35
Mesterember leszek (2024) (műsor)
Publicisztikai
08:05
Bor, mámor, szerelem (2012) (sorozat)
Dráma / Családi
09:05
Napsugár (2022) (sorozat)
Dráma
09:45
Az egészség tíz parancsolata
09:55
Egy Perc Híradó
10:00
Nyár '24 (2024) (műsor)
Publicisztikai
12:00
Déli harangszó
12:01
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
12:35
Nemzeti Sporthíradó
12:45
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
12:49
Párizsi beszállók
13:00
Melissa, a Zöld Völgy lánya (2023) (sorozat)
Dráma
14:00
A világ egy terített asztal
14:25
Európa ízei (2013) (műsor)
Dokument
14:55
Egy Perc Híradó
15:00
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
15:03
Ridikül (2013) (műsor)
Talk-show
16:00
Doc Martin VIII
16:45
Szép hazánk, Magyarország!
17:00
Gasztroangyal (műsor)
Publicisztikai
17:50
Vár a Kárpát-medence
18:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
18:25
Nemzeti Sporthíradó
18:35
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
18:40
Névjegyek (2024) (sorozat)
18:50
Napsugár (2022) (sorozat)
Dráma
19:30
Mindennapi (2023) (műsor)
Költői
19:45
Bor, mámor, szerelem (2012) (sorozat)
Dráma / Családi
20:40
SzerencsePerc (2022) (műsor)
Publicisztikai / Szórakoztató
20:45
Skandináv Lottó
21:00
Családi csetepaté
21:50
Mondd, ki vagyok én? - Pierre (2020) (epizód) (E02)
Dráma
22:40
Kenó
22:43
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
22:50
Agapé (2022) (műsor)
Publicisztikai
23:40
Isten kezében (2011) (műsor)
00:10
Gasztroangyal (műsor)
Publicisztikai
01:05
Az érzelmek tengerén (2016) (sorozat)
Dráma
01:50
Érted mindent (2022) (sorozat)
Vígjáték / Dráma / Romantikus
02:40
Itthon vagy! (2015) (műsor)
Publicisztikai
03:05
Divat & dizájn (2019) (műsor)
Publicisztikai
03:30
Magyar Krónika (2015) (műsor)
Publicisztikai
04:00
Álmok álmodói (2022) (műsor)
04:05
Ridikül (2013) (műsor)
Talk-show
05:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
05:15
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
05:18
ANGOL NYELVŰ HÍREK
05:20
NÉMET NYELVŰ HÍREK
05:24
OROSZ NYELVŰ HÍREK
05:25
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
05:30
Édes anyanyelvünk (2019) (műsor)
05:35
Itthon vagy! (2015) (műsor)
Publicisztikai
05:55
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
06:05
M2 matricák - Igaz vagy hamis (2018) (műsor)
06:10
M2 matricák - Igaz vagy hamis (2018) (műsor)
06:15
Kárpáti Krónika (2024) (műsor)
Publicisztikai
07:05
Mindennapi (2023) (műsor)
Költői
07:10
Vár a Kárpát-medence
07:15
Magyar Krónika (2015) (műsor)
Publicisztikai
07:40
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
07:45
Élő népzene (2009) (műsor)
Zenés
08:15
Élő népzene (2009) (műsor)
Zenés
08:45
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
09:10
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
09:40
Vers mindenkinek (2021) (műsor)
Költői
09:44
Agapé (2022) (műsor)
Publicisztikai
10:35
Rome Reports - Vatikáni híradó (műsor)
Publicisztikai
11:00
Neked szól! (2022) (műsor)
Publicisztikai
11:05
Világ-Vallás (2022) (műsor)
Publicisztikai
11:20
De őszintén! (2022) (műsor)
Publicisztikai
11:25
Buborékok
12:55
A hét műtárgya (2023) (sorozat)
Dokument
13:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
13:20
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
13:25
Hrvatska kronika (műsor)
Publicisztikai
13:55
Ecranul nostru (1982) (műsor)
Publicisztikai
14:30
Magyar gazda (műsor)
Publicisztikai
14:55
Kárpát Expressz (műsor)
Publicisztikai
15:20
Hazajáró (2011) (műsor)
Publicisztikai
15:50
Hogy volt!? (2010) (műsor)
16:50
Nyár '24 (2024) (műsor)
Publicisztikai
19:00
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
19:25
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
20:00
Szenes Iván írta (2014) (műsor)
Dokument / Zenés
20:55
Névjegyek (2024) (sorozat)
21:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
21:20
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
21:22
V4 Híradó (2017) (műsor)
Publicisztikai
21:35
Vár a Kárpát-medence
21:40
Önök kérték (műsor)
Zenés
22:10
Angi Vera (1979)
Dráma
23:55
Kontúr (2022) (műsor)
Publicisztikai
00:35
Vers mindenkinek (2021) (műsor)
Költői
00:37
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
00:45
M2 matricák - Igaz vagy hamis (2018) (műsor)
00:50
M2 matricák - Igaz vagy hamis (2018) (műsor)
00:55
Himnusz
01:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
01:15
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
01:25
Szenes Iván írta (2014) (műsor)
Dokument / Zenés
02:15
Buborékok
03:35
Magyar történelmi arcképcsarnok (2001) (sorozat)
Dokument
04:25
M5 História (2022) (műsor)
Publicisztikai
05:05
Klasszikusok délidőben (2019) (műsor)
Zenés
06:00
Ön is tudja? (2021) (műsor)
Vetélkedő / Publicisztikai
06:25
Novum (2014) (műsor)
Publicisztikai
07:00
M5 História (2022) (műsor)
Publicisztikai
07:40
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
07:55
Főtér (2003) (műsor)
Publicisztikai
08:55
Tőkéczki és Takaró: történelem és irodalom mindenkinek (2016) (műsor)
Publicisztikai / Történelmi / Talk-show
09:25
Itthon vagy! (2015) (műsor)
Publicisztikai
09:45
A megőrzött vadon (2021) (sorozat)
Dokument
09:55
Koronás sas (2018) (sorozat)
Dráma / Történelmi / Életrajz
10:20
Kalandozás Dél-Koreában
10:55
M5 História (2022) (műsor)
Publicisztikai
11:55
Csodálatos állatcsaládok (2019) (sorozat)
Dokument
12:55
Rejtélyes XX. század (sorozat)
Dokument
13:20
Erdei utakon - Reviczky Gáborral (2019) (sorozat)
Dokument
13:55
Így készült a Földi Éden című sorozat
14:40
Kalendárium
14:50
Fűszer és csemege
16:00
Fajmentők akcióban (2015) (sorozat)
Dokument
16:20
Fülszöveg (2021) (műsor)
Publicisztikai
16:55
Koronás sas (2018) (sorozat)
Dráma / Történelmi / Életrajz
17:20
Ezerarcú Balaton (2006)
Dokument
17:30
Ön is tudja? (2021) (műsor)
Vetélkedő / Publicisztikai
17:55
Vers mindenkinek (2021) (műsor)
Költői
18:00
Kontúr (2022) (műsor)
Publicisztikai
18:45
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
18:55
Egy csésze, ezer történet (2021) (sorozat)
Dokument
19:55
M5 História (2022) (műsor)
Publicisztikai
20:35
A Larkin család (2021) (sorozat)
Vígjáték / Dráma
21:30
Sieranevada (2016)
Dráma / Vígjáték
00:25
A tenor
01:25
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
01:45
Fűszer és csemege
02:55
Főtér (2003) (műsor)
Publicisztikai
03:45
Tőkéczki és Takaró: történelem és irodalom mindenkinek (2016) (műsor)
Publicisztikai / Történelmi / Talk-show
04:05
Döglött akták - Amnézia (2006) (epizód) (S04E08)
Krimi / Dráma / Misztikus
05:00
Fókusz (1997) (műsor)
Publicisztikai
06:00
Reggeli (1999) (műsor)
Publicisztikai
09:00
Szerelem és más bajok (2021) (sorozat)
Vígjáték / Romantikus
10:10
Teleshop
10:35
Nevess csak! (2006) (műsor)
Vígjáték
10:45
Fókusz (1997) (műsor)
Publicisztikai
11:20
Drága örökösök - A visszatérés
12:10
A gyanú árnyékában (2016) (műsor)
Reality-TV
13:15
Aranykalitka (2021) (sorozat)
Dráma
14:20
SWAT - Különleges egység - Jegygyűrű (2019) (epizód) (S03E08)
Akció / Kaland / Krimi
15:20
A mentalista - Bíbor szerelem (2009) (epizód) (S01E14)
Dráma / Krimi / Misztikus
16:35
Keresztanyu - Jani nyomában (2022) (epizód) (S03E33)
Vígjáték
18:00
RTL Híradó (műsor)
Publicisztikai
18:45
Fókusz (1997) (műsor)
Publicisztikai
20:10
A mi kis falunk
21:25
Drága örökösök - A visszatérés
22:40
RTL Híradó - Késő esti kiadás (2014) (műsor)
Publicisztikai
23:15
Jóbarátok
23:35
Jóbarátok
00:05
Jóbarátok
00:35
Főszerepben (2022) (műsor)
Publicisztikai
01:55
Csobbanj Velünk! (2024) (műsor)
Publicisztikai
02:30
A mentalista - Vérben az igazság (2012) (epizód) (S04E20)
Dráma / Krimi / Misztikus
03:45
Döglött akták - Magányos szívek (2006) (epizód) (S04E09)
Krimi / Dráma / Misztikus
04:00
Zeneexpressz - Fásy Ádám műsora (2020) (műsor)
Zenés
05:00
Családi titkok (2012) (sorozat)
Reality-TV
06:15
Mokka (2004) (műsor)
Publicisztikai
08:45
Mokkacino (2019) (műsor)
Publicisztikai
09:40
TELESHOP
11:20
Csapdába csalva (2010) (sorozat)
Reality-TV
12:00
Tények délben (1997) (műsor)
Publicisztikai
12:30
Walker, a texasi kopó - Különleges tanú (1999) (epizód) (S07E13)
Akció / Kaland / Krimi
13:30
Walker, a texasi kopó - Az igazgató (1999) (epizód) (S07E14)
Akció / Kaland / Krimi
14:35
A múlt börtönében (2021) (sorozat)
Dráma
15:40
Testvérek (2021) (sorozat)
Dráma
16:45
A három nővér (2022) (sorozat)
Dráma
18:00
Tények (1997) (műsor)
Publicisztikai
18:45
Tények Plusz (1998) (műsor)
Publicisztikai
19:55
Szerencsekerék (2021) (műsor)
Vetélkedő
21:30
Zsákbamacska (1994) (műsor)
Vetélkedő
23:30
Doktor Balaton - Episode 47 (2021) (epizód) (S01E47)
Vígjáték / Dráma
00:20
Tények Extra (2017) (műsor)
Publicisztikai
00:55
911-Texas - Nehéz beszélgetések (2021) (epizód) (S02E05)
Akció / Dráma / Thriller
02:00
911-Texas - Boldog-boldogtalan (2021) (epizód) (S02E06)
Akció / Dráma / Thriller
03:00
Kívánságpiac Extra (2019) (műsor)
Zenés
03:30
Kívánságpiac Extra (2019) (műsor)
Zenés
05:00
A végzet fogságában (2019) (sorozat)
Dráma
06:00
TELESHOP
07:05
Sorsfordító szerelem (2014) (sorozat)
Romantikus / Dráma
08:10
Fazilet asszony és lányai (2017) (sorozat)
Dráma
09:15
A csodadoktor (2019) (sorozat)
Dráma
10:20
Hazugságok börtönében (2021) (sorozat)
Krimi / Dráma
11:25
Ana választása (2023) (sorozat)
Dráma
12:30
A család
13:40
Titkok hálójában (2021) (sorozat)
Dráma
14:45
Elárulva (2020) (sorozat)
Dráma / Thriller
15:50
A del Monte örökösök (2011) (sorozat)
Dráma / Telenovela
16:55
Paula és Paulina (1998) (sorozat)
Dráma / Telenovela
18:00
A csodadoktor (2019) (sorozat)
Dráma
19:00
Hazugságok börtönében (2021) (sorozat)
Krimi / Dráma
20:00
Ana választása (2023) (sorozat)
Dráma
21:00
A család
22:00
Titkok hálójában (2021) (sorozat)
Dráma
23:00
Testvérek (2021) (sorozat)
Dráma
00:00
Elárulva (2020) (sorozat)
Dráma / Thriller
01:00
Tiltott gyümölcs (2018) (sorozat)
Dráma / Romantikus
02:00
Reménysugár (2019) (sorozat)
Dráma
03:00
Legyen mindig tavasz - Új szerelem (2015) (epizód) (E09)
Dráma