TV-műsor
előző
következő
szombat 20.07.
vasárnap 21.07.
hétfő 22.07.
kedd 23.07.
szerda 24.07.
csütörtök 25.07.
péntek 26.07.
szombat 27.07.
vasárnap 28.07.
hétfő 29.07.
kedd 30.07.
szerda 31.07.
csütörtök 01.08.
péntek 02.08.
szombat 03.08.
vasárnap 04.08.
hétfő 05.08.
kedd 06.08.
szerda 07.08.
csütörtök 08.08.
péntek 09.08.
szombat 10.08.
vasárnap 11.08.
hétfő 12.08.
kedd 13.08.
szerda 14.08.
csütörtök 15.08.
tegnapelőtt
tegnap
ma
holnap
holnapután
szerda 21.08.
csütörtök 22.08.
péntek 23.08.
szombat 24.08.
vasárnap 25.08.
hétfő 26.08.
kedd 27.08.
szerda 28.08.
csütörtök 29.08.
péntek 30.08.
szombat 31.08.
vasárnap 01.09.
hétfő 02.09.
kedd 03.09.
szerda 04.09.
csütörtök 05.09.
péntek 06.09.
szombat 07.09.
Tévéműsorom – hétfő 02.09.
Itt összeállíthatol egy tetszőleges számú TV-csatornákat, amelyekből a FilmBooster minden napra a legjobb "TV-tippeket" ajánlja, 60%-nál magasabb besorolással.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
Itt összeállíthatol egy tetszőleges számú TV-csatornákat, amelyekből a FilmBooster minden napra a legjobb "TV-tippeket" ajánlja, 60%-nál magasabb besorolással.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
06:00
Close Up (2008) (műsor)
Dokument / Életrajz
06:30
Close Up (2008) (műsor)
Dokument / Életrajz
07:05
Zoom In (2008) (sorozat)
Dokument
07:15
Ip Man: A becsület útján (2008)
Akció / Dráma / Sport
09:20
Step Up (2006)
Dráma / Romantikus / Zenés
11:20
Rocksuli
13:45
Kiscsávó (2006)
Vígjáték / Krimi
15:40
Sztálingrád (2013)
Akció / Háborús
18:10
Kutyám, Jerry Lee 3. (2002)
Akció / Vígjáték / Krimi
20:00
Kardhal (2001)
Akció / Krimi / Thriller
22:00
Tales of the Walking Dead
22:45
Troppo -
23:45
Frászkarika (2011)
Horror / Vígjáték
01:50
Leszámolás Kis-Tokióban (1991)
Akció / Dráma / Vígjáték
03:05
Drakula 2000 (2000)
Horror / Thriller
04:55
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
06:00
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
07:00
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
07:55
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
08:55
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
09:55
Sherlock és Watson - A sziporkázó portyázó (2014) (epizód) (S03E03)
Krimi / Dráma / Misztikus
10:55
Sherlock és Watson - Bella (2014) (epizód) (S03E04)
Krimi / Dráma / Misztikus
11:55
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
12:55
Három randi az örökkévalóságig (2023) (Tévéfilm)
Vígjáték / Romantikus
15:00
Superhero Movie
16:55
Híd Terabithia földjére (2007)
Kaland / Fantasy / Családi
19:00
Sherlock és Watson - Kézimunka (2014) (epizód) (S03E05)
Krimi / Dráma / Misztikus
20:00
Sherlock és Watson - Veszedelmes terep (2014) (epizód) (S03E06)
Krimi / Dráma / Misztikus
21:00
Párcserés játszma
23:20
Thelma és Louise
02:10
A gyerekek jól vannak (2010)
Dráma / Vígjáték
04:20
A holnap legendái VI
05:30
Teleshopping
06:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
07:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
08:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
09:05
Jóapátok - We Can Be Heroes (2018) (epizód) (S02E07)
Vígjáték
09:35
Már megint Malcolm V
10:05
Férjek gyöngye - Tiszta víz (2000) (epizód) (S02E22)
Vígjáték
10:35
Férjek gyöngye - Az éttermi vita (2000) (epizód) (S02E23)
Vígjáték
11:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
12:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
13:05
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
14:05
Jóapátok - Lice Lice Baby (2018) (epizód) (S02E08)
Vígjáték
14:35
Jóapátok - The Gunfight (2018) (epizód) (S02E09)
Vígjáték
15:00
Férjek gyöngye - Virágözön (2000) (epizód) (S02E24)
Vígjáték
15:30
Férjek gyöngye - Fej vagy írás (2000) (epizód) (S02E25)
Vígjáték
16:00
Már megint Malcolm V
16:30
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
17:30
Férjek gyöngye - Rico (2000) (epizód) (S03E01)
Vígjáték
18:00
Férjek gyöngye - Tök égő (2000) (epizód) (S03E02)
Vígjáték
18:30
Már megint Malcolm V
19:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
20:00
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
21:00
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
22:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
23:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
00:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
01:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
02:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
02:45
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
03:15
Teleshopping
04:35
Az újonc - 25 nap (2021) (epizód) (S03E02)
Krimi / Dráma
05:15
Férjek gyöngye - Steve Moscow (2003) (epizód) (S05E18)
Vígjáték
05:35
Férjek gyöngye - Apró hazugságok (2003) (epizód) (S05E19)
Vígjáték
06:15
Már megint Malcolm - Academic Octathalon (2003) (epizód) (S04E16)
Vígjáték
06:50
Már megint Malcolm - Clip Show #2 (2003) (epizód) (S04E17)
Vígjáték
07:15
Már megint Malcolm - Reese's Party (2003) (epizód) (S04E18)
Vígjáték
07:40
Már megint Malcolm - Future Malcolm (2003) (epizód) (S04E19)
Vígjáték
08:10
Drága örökösök II
09:10
Drága örökösök II
10:05
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk és a Keresztapa (2004) (epizód) (S03E05)
Vígjáték / Krimi / Dráma
11:05
Doktor House IV
12:05
Doktor House IV
13:05
A Grace klinika V
14:05
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk beveszi a gyógyszerét (2004) (epizód) (S03E09)
Vígjáték / Krimi / Dráma
15:05
Doktor House IV
16:05
Doktor House IV
17:05
A Grace klinika - A nyugalom szigete (2008) (epizód) (S05E04)
Dráma / Romantikus
18:00
A Grace klinika - Csapatmunka (2008) (epizód) (S05E05)
Dráma / Romantikus
19:00
Az újonc - Füstfellegek (2021) (epizód) (S04E03)
Krimi / Dráma
20:00
Adom a napom IV
21:00
Ocean's Thirteen - A játszma folytatódik (2007)
Vígjáték / Krimi / Thriller
23:40
Ismeretlen férfi (2011)
Dráma / Thriller / Akció
02:00
Az újonc - Mungóbab (2021) (epizód) (S04E02)
Krimi / Dráma
02:40
A Grace klinika - Férjek és feleségek 1. (2008) (epizód) (S05E01)
Dráma / Romantikus
03:25
A Grace klinika - Férjek és feleségek 2. (2008) (epizód) (S05E02)
Dráma / Romantikus
04:00
Teleshopping
05:00
Teleshopping
06:30
Csillagkapu: Atlantisz - A hasonmás (2007) (epizód) (S04E04)
Akció / Kaland / Dráma
07:25
Csillagkapu: Atlantisz - Utazók (2007) (epizód) (S04E05)
Akció / Kaland / Dráma
08:25
Az elveszett világ - Barbárok eljövetele (2000) (epizód) (S01E22)
Akció / Kaland / Sci-Fi
09:25
Doktor House - Súlyos eset (2005) (epizód) (S01E16)
Dráma / Misztikus
10:20
MacGyver - Fish Scaler (2017) (epizód) (S01E14)
Akció / Kaland / Dráma
11:20
MacGyver - Magnifying Glass (2017) (epizód) (S01E15)
Akció / Kaland / Dráma
12:15
NCIS: Los Angeles - Hús és vér (2022) (epizód) (S14E05)
Krimi / Misztikus / Thriller
13:10
NCIS: Los Angeles - A tenger büszkesége (2022) (epizód) (S14E06)
Krimi / Misztikus / Thriller
14:05
Xena: A harcos hercegnő II
15:05
Csillagkapu - Prométheusz (2002) (epizód) (S06E11)
Akció / Kaland / Dráma
16:05
Csillagkapu - Természetellenes kiválasztódás (2003) (epizód) (S06E12)
Akció / Kaland / Dráma
17:05
Csillagkapu: Atlantisz - Tiszta lap (2007) (epizód) (S04E06)
Akció / Kaland / Dráma
18:05
Csillagkapu: Atlantisz - Eltűntek (2007) (epizód) (S04E07)
Akció / Kaland / Dráma
19:00
Az elveszett világ II
20:00
Doktor House - Példakép (2005) (epizód) (S01E17)
Dráma / Misztikus
21:00
St. Mary kórház - Lifeboat (2020) (epizód) (S01E07)
Dráma
21:55
St. Mary kórház - Achilles Heel (2020) (epizód) (S01E08)
Dráma
22:55
MacGyver - Friends + Enemies + Border (2019) (epizód) (S03E19)
Akció / Kaland / Dráma
23:50
MacGyver - No-Go + High-Voltage + Rescue (2019) (epizód) (S03E20)
Akció / Kaland / Dráma
00:45
SWAT - Különleges egység - Quandary (2022) (epizód) (S05E20)
Akció / Kaland / Krimi
01:40
MacGyver - Fish Scaler (2017) (epizód) (S01E14)
Akció / Kaland / Dráma
02:25
MacGyver - Magnifying Glass (2017) (epizód) (S01E15)
Akció / Kaland / Dráma
03:05
Leo Mattei V
04:05
A38 BESZTOF (2022) (műsor)
Zenés
05:00
Vackor az első bében - Vackor véletlen találkozása Vas Pistával és Kovács Vicuval (1987) (epizód) (E07)
Animációs
05:05
A kockásfülű nyúl - Tulipánok a téren (1979) (epizód) (S02E02)
Animációs
05:10
Misi mókus kalandjai - Találkozás Bumbával és a nagy Krokóval (1982) (epizód) (E06)
Animációs
05:20
Mesélj nekem! (2014) (sorozat)
Animációs
05:25
Frakk, a macskák réme - Beteglátogatók (1973) (epizód) (S02E10)
Animációs
05:35
Töf-töf elefánt - A fogfájós fóka (1992) (epizód) (S02E01)
Animációs / Családi
05:40
A legkisebb ugrifüles - A csupa pofazacskó hörcsög (1977) (epizód) (S01E11)
Családi / Báb
05:50
Stop! Közlekedj okosan! - A kerékpár – Cicus és Kutyus karácsonyi ajándéka (1974) (epizód) (S01E12)
Animációs
05:55
Kukori és Kotkoda - A születésnapi szemétdomb (1971) (epizód) (S01E12)
Animációs
06:05
Hát (2014) (sorozat)
Animációs
06:10
Számoljunk Paulával (2014) (sorozat)
Animációs
06:20
Számoljunk Paulával (2014) (sorozat)
Animációs
06:35
Kívánj most! (2014) (sorozat)
Animációs / Családi / Fantasy
06:55
Limb-lomb, a kincses sziget (2013) (sorozat)
Animációs / Családi
07:20
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
07:30
M2 matricák - Lássuk a medvét! (2018) (műsor)
Oktató
07:35
M2 matricák - Lássuk a medvét! (2018) (műsor)
Oktató
07:45
Láng és a szuperverdák - A Csirke-cirkusz (2018) (epizód) (S04E01)
Animációs / Akció / Családi
08:05
Taina és az őserdő hősei (2018) (sorozat)
Animációs / Családi
08:20
Taina és az őserdő hősei (2018) (sorozat)
Animációs / Családi
08:35
Leo da Vinci II
08:45
Leo da Vinci II
09:00
Andy vízi kalandjai (2020) (sorozat)
Kaland / Családi
09:15
Rajzolj Willel! - Videojátékok III
09:25
Zou - Zou és a családi fotózás (2015) (epizód) (S02E25)
Animációs / Rövid
09:35
Zou - Zou és a remeterák (2015) (epizód) (S02E26)
Animációs / Rövid
09:50
Pocoyo és barátai (2005) (sorozat)
Animációs / Családi
09:55
Pocoyo és barátai (2005) (sorozat)
Animációs / Családi
10:05
Pocoyo és barátai (2005) (sorozat)
Animációs / Családi
10:10
Maja, a méhecske
10:25
Maja, a méhecske
10:35
Tickety Toc (2012) (sorozat)
Animációs
10:50
Tickety Toc (2012) (sorozat)
Animációs
11:00
Töf-töf elefánt - A fogfájós fóka (1992) (epizód) (S02E01)
Animációs / Családi
11:10
A legkisebb ugrifüles - A csupa pofazacskó hörcsög (1977) (epizód) (S01E11)
Családi / Báb
11:20
Topo Gigio (2020) (sorozat)
Animációs
11:30
A kis pingvin kalandjai (2021) (sorozat)
Animációs / Kaland / Vígjáték
11:35
Dzsungelbanda - Mentés indul! - A dzsungel legerősebb állata (2014) (epizód) (S01E39)
Animációs / Családi
11:50
Dzsungelbanda - Mentés indul! - Kétségbeesetten keresem Bobot (2014) (epizód) (S01E40)
Animációs / Családi
12:00
ALVINNN!!! és a mókusok - Misztikobold manóklub (2019) (epizód) (S04E07)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:15
ALVINNN!!! és a mókusok - Kint vagyunk a vízből (2019) (epizód) (S04E08)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:25
ALVINNN!!! és a mókusok - Simon mondja... (2019) (epizód) (S04E09)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:35
ALVINNN!!! és a mókusok - Dalolj, mint egy kanári! (2019) (epizód) (S04E10)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:50
Tatonka történetei - Veszély az égből (2010) (epizód) (S01E10)
Animációs / Családi
13:00
Tatonka történetei - A jégfogú fenevad (2010) (epizód) (S01E11)
Animációs / Családi
13:15
Sárkányok: Mentő-osztag - Nyálerő (2019) (epizód) (S01E10)
Animációs / Kaland / Vígjáték
13:40
H2O: Egy vízcsepp elég III
14:05
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai III
14:30
Sadie Sparks (2019) (sorozat)
Animációs
14:45
Jankó és a bárány (2020) (sorozat)
Animációs / Családi
14:55
Jankó és a bárány (2020) (sorozat)
Animációs / Családi
15:05
Masha és a medve - Kívánj valamit (2021) (epizód) (S05E16)
Animációs / Vígjáték / Akció
15:10
Masha és a medve - A nap tűzoltója (2021) (epizód) (S05E17)
Animációs / Vígjáték / Akció
15:20
Masha és a medve - Klassz virágok (2021) (epizód) (S05E18)
Animációs / Vígjáték / Akció
15:30
Rímerdő (2023) (műsor)
15:34
M2 Matricák - Szó-nyomozó (2017) (műsor)
Oktató
15:40
Kókusz Kokó, a kis sárkány - Nyam-nyam (2016) (epizód) (S01E42)
Animációs / Családi
15:50
Kókusz Kokó, a kis sárkány - Rémtörténet (2016) (epizód) (S01E43)
Animációs / Családi
16:00
Kókusz Kokó, a kis sárkány (2015) (sorozat)
Animációs / Családi
16:15
Dzsungelbanda - Mentés indul! - Al és Bob megmentése (2014) (epizód) (S01E41)
Animációs / Családi
16:30
Dzsungelbanda - Mentés indul! - Dzsungelszemek (2014) (epizód) (S01E42)
Animációs / Családi
16:40
Andy vízi kalandjai (2020) (sorozat)
Kaland / Családi
16:55
Rajzolj Willel! - Videojátékok III
17:05
ALVINNN!!! és a mókusok - Kalóz élet (2019) (epizód) (S04E11)
Animációs / Vígjáték / Musical
17:15
ALVINNN!!! és a mókusok - Világrekord (2019) (epizód) (S04E12)
Animációs / Vígjáték / Musical
17:30
ALVINNN!!! és a mókusok - A turnébusz (2019) (epizód) (S04E13)
Animációs / Vígjáték / Musical
17:40
ALVINNN!!! és a mókusok - A vetélkedő (2019) (epizód) (S04E14)
Animációs / Vígjáték / Musical
17:55
Leo da Vinci II
18:05
Leo da Vinci II
18:20
Sárkányok: Mentő-osztag - Gyorstalpaló (2019) (epizód) (S01E11)
Animációs / Kaland / Vígjáték
18:45
Super Wings- A szárnyalók VIII
19:00
Super Wings- A szárnyalók VIII
19:15
Taina és az őserdő hősei (2018) (sorozat)
Animációs / Családi
19:25
Taina és az őserdő hősei (2018) (sorozat)
Animációs / Családi
19:35
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
19:45
M2 matricák - Baltazár-bazár (2018) (műsor)
19:55
Csillagok esti mesefényben
20:00
Heartland VII
20:50
Esti Kornél (2024) (műsor)
21:50
Mit kíván? (2024) (műsor)
Zenés
22:25
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
23:25
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
00:20
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
01:15
Mit kíván? (2024) (műsor)
Zenés
01:50
Esti Kornél (2024) (műsor)
02:45
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
03:35
Hullámhossz (2021) (műsor)
Zenés
03:40
Hullámhossz (2021) (műsor)
Zenés
04:10
Noé barátai (2012) (műsor)
Publicisztikai
04:40
Magyar Krónika (2015) (műsor)
Publicisztikai
05:05
Édes anyanyelvünk (2019) (műsor)
05:15
A hegy szerelmesei (2020)
Dokument
05:50
Álmok álmodói (2022) (műsor)
05:55
Himnusz
05:57
Mindennapi (2023) (műsor)
Költői
06:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
06:30
Nemzeti Sporthíradó
06:35
Időjárás-jelentés DUNA
06:40
Pollenjelentés
06:41
Vers mindenkinek (2021) (műsor)
Költői
06:50
Közelebb - Roma magazin (1992) (műsor)
Oktató / Publicisztikai
07:15
Domovina (műsor)
Publicisztikai
07:50
Magyar világ (2022) (műsor)
Publicisztikai
08:30
Bor, mámor, szerelem II
09:35
Család-barát (2007) (műsor)
Publicisztikai / Családi
10:10
Egy csodálatos asszony (2017) (sorozat)
Dráma
11:00
Egy Perc Híradó
11:01
Időjárás-jelentés DUNA
11:10
Család-barát (2007) (műsor)
Publicisztikai / Családi
11:55
Vár a Kárpát-medence
12:00
Déli harangszó
12:01
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
12:35
Nemzeti Sporthíradó
12:45
Időjárás-jelentés DUNA
12:46
Főmenü - miniprogram
13:00
Melissa, a Zöld Völgy lánya (2023) (sorozat)
Dráma
13:45
Családi kör (2017) (műsor)
Publicisztikai / Dráma / Családi
14:40
Királyi konyha
15:05
Családi kör 2.
15:25
Egy Perc Híradó
15:27
Időjárás-jelentés DUNA
15:30
Önök kérték (műsor)
Zenés
16:00
Ridikül (2013) (műsor)
Talk-show
17:00
Agytorna (2023) (műsor)
Vetélkedő
17:20
Ízőrzők
18:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
18:25
Nemzeti Sporthíradó
18:35
Pollenjelentés
18:37
Időjárás-jelentés DUNA
18:50
Egy csodálatos asszony (2017) (sorozat)
Dráma
19:30
Mindennapi (2023) (műsor)
Költői
19:45
Bor, mámor, szerelem II
20:45
Columbo VI
21:50
Kenó
21:55
Időjárás-jelentés DUNA
22:05
Sherlock - Rózsaszín tanulmány (2010) (epizód) (S01E01)
Krimi / Misztikus / Dráma
23:45
Erdei utakon - Reviczky Gáborral (2019) (sorozat)
Dokument
00:20
Az érzelmek tengerén (2016) (sorozat)
Dráma
01:15
Apás vakáció
02:00
Itthon vagy! (2015) (műsor)
Publicisztikai
02:20
Szép hazánk, Magyarország!
02:25
Hogy volt!? (2010) (műsor)
03:15
Divat & dizájn (2019) (műsor)
Publicisztikai
03:45
Magyar Krónika (2015) (műsor)
Publicisztikai
04:05
Klasszikusok délidőben (2019) (műsor)
Zenés
05:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
05:15
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
05:17
ANGOL NYELVŰ HÍREK
05:20
NÉMET NYELVŰ HÍREK
05:22
OROSZ NYELVŰ HÍREK
05:25
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
05:30
Édes anyanyelvünk (2019) (műsor)
05:35
Itthon vagy! (2015) (műsor)
Publicisztikai
05:55
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
06:05
M2 Matricák – Gyerekjáték (2021) (műsor)
06:10
M2 Matricák – Gyerekjáték (2021) (műsor)
06:20
Summa (2015) (műsor)
Publicisztikai
06:40
Öt kontinens (2012) (műsor)
Publicisztikai
07:10
Család'24
07:30
Mindennapi (2023) (műsor)
Költői
07:31
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
07:40
Földi kacaj (1987) (Tévéfilm)
Dráma
09:05
Álmok álmodói (2022) (műsor)
09:15
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
09:50
Vers mindenkinek (2021) (műsor)
Költői
09:51
Jézus és... (2022) (műsor)
Dokument
10:50
Két félidő a pokolban (1961)
Dráma / Háborús
12:50
Álmok álmodói (2022) (műsor)
13:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
13:20
Duna World - időjárás
13:25
Közelebb - Roma magazin (1992) (műsor)
Oktató / Publicisztikai
13:55
Domovina (műsor)
Publicisztikai
14:30
Magyar Krónika (2015) (műsor)
Publicisztikai
15:00
Kárpáti Krónika (2024) (műsor)
Publicisztikai
16:00
Élő népzene (2009) (műsor)
Zenés
16:25
Élő népzene (2009) (műsor)
Zenés
16:55
Család-barát (2007) (műsor)
Publicisztikai / Családi
17:35
Magyarország finom
17:47
Duna World - időjárás
17:50
Pannonia 3 keréken (2010) (műsor)
Publicisztikai
18:20
Önök kérték (műsor)
Zenés
18:55
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
19:25
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
20:00
Beugró (2007) (műsor)
Vígjáték
21:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
21:20
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
21:21
V4 Híradó (2017) (műsor)
Publicisztikai
21:25
Névjegyek
21:35
Ridikül (2013) (műsor)
Talk-show
22:25
Mi, magyarok – portrék, önvallomások, beszélgetések (2020) (sorozat)
Dokument
23:30
Könyvjelző - Takaró Mihály műsora
00:00
Rejtélyes XX. század (sorozat)
Dokument
00:25
Vers mindenkinek (2021) (műsor)
Költői
00:30
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
00:40
M2 Matricák – Gyerekjáték (2021) (műsor)
00:45
M2 Matricák – Gyerekjáték (2021) (műsor)
00:55
Himnusz
01:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
01:15
Duna World - időjárás
01:16
ANGOL NYELVŰ HÍREK
01:17
Beugró (2007) (műsor)
Vígjáték
02:05
Ridikül (2013) (műsor)
Talk-show
02:55
Két félidő a pokolban (1961)
Dráma / Háborús
04:10
Opera Café (2021) (műsor)
Publicisztikai / Zenés
04:40
Folkudvar (2022) (műsor)
Zenés / Publicisztikai
05:05
Evangélium
05:30
A magyar csárdás (2019) (sorozat)
Dokument
06:00
Mindenki Akadémiája (2016) (műsor)
Publicisztikai
06:25
Kritika (2023) (műsor)
Publicisztikai
06:55
Librettó (2021) (műsor)
Publicisztikai
07:35
Magyarország finom
07:45
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
08:05
Ez itt a kérdés
09:00
Egy ezidáig kevésbé ismert bronzkori kultúra: Baktria Margiana
09:10
10 park ezernyi titka
09:30
Írókorzó (2017) (műsor)
Publicisztikai / Költői
10:00
Koronás sas (2018) (sorozat)
Dráma / Történelmi / Életrajz
10:25
Világháborútól a Világkiállításig
10:55
Családfamesék (2023) (műsor)
Oktató
11:20
Multiverzum (2021) (műsor)
Oktató / Publicisztikai
11:55
Megterítve – Kulturális és kulináris kalandozások Ausztriában (2008) (műsor)
Dokument / Publicisztikai
12:50
A világ madártávlatból (2010) (sorozat)
Dokument
13:15
A világ madártávlatból (2010) (sorozat)
Dokument
13:50
Bringás Brigantik (2018) (műsor)
Publicisztikai / Sport
14:25
Gyöngyvirágtól lombhullásig
15:45
M5 Lexikon - Kék bolygó
15:55
Novum (2014) (műsor)
Publicisztikai
16:30
Librettó (2021) (műsor)
Publicisztikai
17:30
Ön is tudja? (2021) (műsor)
Vetélkedő / Publicisztikai
18:00
Koronás sas (2018) (sorozat)
Dráma / Történelmi / Életrajz
18:25
Vers mindenkinek (2021) (műsor)
Költői
18:29
Külhonba szakadt vármegyeházak (2020) (sorozat)
Dokument
18:40
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
18:50
Librettó kulturális programajánló
19:00
Őskori világok (2019) (Tévéfilm)
Dokument
20:00
Ez itt a kérdés (2021) (műsor)
Publicisztikai
21:00
Martin Eden
23:10
Szent Efrém - Wings
00:45
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
00:55
Librettó (2021) (műsor)
Publicisztikai
01:55
Kalandozás Dél-Koreában
02:20
Ezerízű Korea
02:45
Gyöngyvirágtól lombhullásig
04:00
Kívánságpiac Extra (2019) (műsor)
Zenés
04:25
Lokoléo Party – Jollyval (2020) (műsor)
Zenés
04:50
Lokoléo Party – Jollyval (2020) (műsor)
Zenés