TV-műsor
előző
következő
kedd 09.07.
szerda 10.07.
csütörtök 11.07.
péntek 12.07.
szombat 13.07.
vasárnap 14.07.
hétfő 15.07.
kedd 16.07.
szerda 17.07.
csütörtök 18.07.
péntek 19.07.
szombat 20.07.
vasárnap 21.07.
hétfő 22.07.
kedd 23.07.
szerda 24.07.
csütörtök 25.07.
péntek 26.07.
szombat 27.07.
vasárnap 28.07.
hétfő 29.07.
szerda 14.08.
csütörtök 15.08.
péntek 16.08.
szombat 17.08.
vasárnap 18.08.
hétfő 19.08.
kedd 20.08.
szerda 21.08.
csütörtök 22.08.
péntek 23.08.
szombat 24.08.
vasárnap 25.08.
hétfő 26.08.
kedd 27.08.
Tévéműsorom – csütörtök 22.08.
Itt összeállíthatol egy tetszőleges számú TV-csatornákat, amelyekből a FilmBooster minden napra a legjobb "TV-tippeket" ajánlja, 60%-nál magasabb besorolással.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
Itt összeállíthatol egy tetszőleges számú TV-csatornákat, amelyekből a FilmBooster minden napra a legjobb "TV-tippeket" ajánlja, 60%-nál magasabb besorolással.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:20
Szupervihar
05:45
Ultimate Countdown (2014) (sorozat)
Dokument
06:00
Close Up (2008) (műsor)
Dokument / Életrajz
06:30
Zoom In (2008) (sorozat)
Dokument
06:45
A Sárkánypecsét rejtélye (2019)
Fantasy / Kaland
09:10
Serenity (2005)
Sci-Fi / Akció / Kaland
11:35
A skarlát betű (1995)
Dráma / Romantikus
14:15
Charlie angyalai
16:10
Alkonyat - Napfogyatkozás
18:40
S.W.A.T. - Különleges kommandó
21:00
A megtorló (2004)
Akció / Krimi / Dráma
23:15
Vérző acél (2017)
Akció / Vígjáték / Sci-Fi
01:20
Crank 2. - Magasfeszültség (2009)
Akció / Thriller / Krimi
02:55
Csillagközi invázió 2: A szövetség hőse (2004)
Sci-Fi / Akció / Kaland
05:10
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
06:00
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
06:50
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
07:50
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
08:50
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
09:45
Sherlock és Watson - Belső ellenőrzés (2013) (epizód) (S02E11)
Krimi / Dráma / Misztikus
10:45
Sherlock és Watson - Rokonlelkek (2014) (epizód) (S02E12)
Krimi / Dráma / Misztikus
11:40
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
12:25
Vörös kutya (2011)
Vígjáték / Dráma / Családi
14:25
25 km/h
17:00
Pingvinek vándorlása 2. (2017)
Dokument
19:00
Sherlock és Watson - Családban marad (2014) (epizód) (S02E13)
Krimi / Dráma / Misztikus
20:00
Sherlock és Watson - Csont nélkül (2014) (epizód) (S02E14)
Krimi / Dráma / Misztikus
21:00
Jószomszédi iszony (2003)
Vígjáték
23:00
Alvilági játékok (2006)
Krimi / Thriller
01:10
Kényszerleszállás (2012)
Dráma / Thriller
04:10
Flúgos Futam (2016) (műsor)
Reality-TV / Kaland
05:30
Teleshopping
06:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
07:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
08:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
09:00
Jóapátok - Family Business (2018) (epizód) (S02E21)
Vígjáték
09:30
Már megint Malcolm V
10:00
Férjek gyöngye - Ne szólj szám, nem fáj fejem (1999) (epizód) (S02E06)
Vígjáték
10:30
Férjek gyöngye - A romantikus hétvége (1999) (epizód) (S02E07)
Vígjáték
11:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
12:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
13:00
20 éves a Dumaszínház - Röhögve kibírtuk! (2024) (műsor)
Stand-up
13:30
20 éves a Dumaszínház - Röhögve kibírtuk! (2024) (műsor)
Stand-up
14:00
Jóapátok - Buzzer Beater (2017) (epizód) (S01E22)
Vígjáték
14:30
Jóapátok - The Silver Fox (2017) (epizód) (S02E01)
Vígjáték
14:55
Férjek gyöngye - Még mindig szeretünk, Raymond (1999) (epizód) (S02E08)
Vígjáték
15:25
Férjek gyöngye - Mindent a szemnek (1999) (epizód) (S02E09)
Vígjáték
15:55
Már megint Malcolm V
16:25
20 éves a Dumaszínház - Röhögve kibírtuk! (2024) (műsor)
Stand-up
16:55
20 éves a Dumaszínház - Röhögve kibírtuk! (2024) (műsor)
Stand-up
17:30
Duma Aktuál
18:30
20 éves a Dumaszínház - Röhögve kibírtuk! (2024) (műsor)
Stand-up
19:00
Duma Aktuál
20:00
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
21:00
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
21:55
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
23:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
00:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
01:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
02:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
02:45
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
03:10
Teleshopping
04:20
Adom a napom (2023) (műsor)
Talk-show
05:05
Adom a napom (2023) (műsor)
Talk-show
06:15
Már megint Malcolm - Monkey (2002) (epizód) (S03E22)
Vígjáték
06:50
Már megint Malcolm IV
07:15
Már megint Malcolm IV
07:40
Már megint Malcolm IV
08:10
Drága örökösök II
09:15
Drága örökösök II
10:15
Apatigris - 2. évad 7. rész II
11:05
Doktor House III
12:05
Doktor House III
13:05
A Grace klinika V
14:05
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk Manhattan-ben (2004) (epizód) (S03E01)
Vígjáték / Krimi / Dráma
15:05
Doktor House III
16:05
Doktor House III
17:05
A Grace klinika - Ismeretlen ismerős (2007) (epizód) (S04E05)
Dráma / Romantikus
18:00
A Grace klinika - Marakodók (2007) (epizód) (S04E06)
Dráma / Romantikus
19:00
Az újonc - Járőrök (2021) (epizód) (S03E10)
Krimi / Dráma
20:00
Apatigris - 2. évad 8. rész II
21:00
Adom a napom (2023) (műsor)
Talk-show
22:00
A Grace klinika - Szakíts, ha bírsz! (2007) (epizód) (S04E02)
Dráma / Romantikus
23:00
A Grace klinika - Fájdalmas igazság (2007) (epizód) (S04E03)
Dráma / Romantikus
23:55
Adom a napom (2023) (műsor)
Talk-show
00:55
Az újonc - Járőrök (2021) (epizód) (S03E10)
Krimi / Dráma
01:55
A Grace klinika - Ismeretlen ismerős (2007) (epizód) (S04E05)
Dráma / Romantikus
02:35
A Grace klinika - Marakodók (2007) (epizód) (S04E06)
Dráma / Romantikus
03:25
200 első randi - Episode 11 (2019) (epizód) (S02E11)
Dráma / Vígjáték
04:00
Teleshopping
05:00
Teleshopping
06:30
Csillagkapu: Atlantisz III
07:25
Csillagkapu: Atlantisz III
08:25
Az elveszett világ - Camelot (2000) (epizód) (S01E14)
Akció / Kaland / Sci-Fi
09:25
Xena: A harcos hercegnő II
10:20
MacGyver - Barn Find + Engine Oil + La Punzonatura + Lab Rats + Tachometer (2021) (epizód) (S05E13)
Akció / Kaland / Dráma
11:20
MacGyver - H2O + Orthophosphates + Mission City + Corrosions + Origins (2021) (epizód) (S05E14)
Akció / Kaland / Dráma
12:15
S.W.A.T. - Különleges egység V
13:10
NCIS: Los Angeles - A kis dolgok (2022) (epizód) (S13E11)
Krimi / Misztikus / Thriller
14:05
NCIS: Los Angeles - Seregélycsapat (2022) (epizód) (S13E12)
Krimi / Misztikus / Thriller
15:05
Csillagkapu - Biztonsági határ (2002) (epizód) (S05E17)
Akció / Kaland / Dráma
16:05
Csillagkapu - A harcos (2002) (epizód) (S05E18)
Akció / Kaland / Dráma
17:00
Csillagkapu: Atlantisz III
18:00
Csillagkapu: Atlantisz III
19:00
Az elveszett világ - A természet ellen (2000) (epizód) (S01E15)
Akció / Kaland / Sci-Fi
19:55
Xena: A harcos hercegnő II
21:00
Doktor House - Az írás elszáll (2010) (epizód) (S07E03)
Dráma / Misztikus
21:55
Doktor House - Masszázsterápia (2010) (epizód) (S07E04)
Dráma / Misztikus
22:55
Az elveszett ereklyék fosztogatói - A három folyó völgye (2000) (epizód) (S02E07)
Fantasy / Misztikus / Kaland
23:55
Az elveszett ereklyék fosztogatói - Római vakáció (2000) (epizód) (S02E08)
Fantasy / Misztikus / Kaland
00:55
S.W.A.T. - Különleges egység V
01:50
MacGyver - Barn Find + Engine Oil + La Punzonatura + Lab Rats + Tachometer (2021) (epizód) (S05E13)
Akció / Kaland / Dráma
02:35
Leo Mattei - Livrés à eux-mêmes (2015) (epizód) (S03E04)
Dráma / Krimi
04:05
Hullámhossz (2021) (műsor)
Zenés
04:17
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
05:07
A38 BESZTOF (2022) (műsor)
Zenés
05:57
Magyar népmesék - Kiskondás (2007) (epizód) (S07E07)
Animációs / Mese
06:05
A kockásfülű nyúl - Kriszta a játszótéren (1977) (epizód) (S01E11)
Animációs
06:12
Mesék Mátyás királyról - A három bakkecske (1984) (epizód) (E07)
Animációs / Történelmi
06:18
Mesélj nekem! (2014) (sorozat)
Animációs
06:26
Frakk, a macskák réme - Egerészni jó (1973) (epizód) (S01E10)
Animációs
06:32
A Nagy Ho-Ho-Ho-Horgász - Kétoldali horgászláz (1984) (epizód) (S02E11)
Animációs / Mese
06:40
Sebaj Tóbiás - Sebaj Tóbiás és a csodaautó (1986) (epizód) (S02E11)
Animációs
06:46
Mekk Elek az ezermester - Helén divatot csinál (1975) (epizód) (E13)
Báb
06:53
Hát (2014) (sorozat)
Animációs
06:59
Számoljunk Paulával (2014) (sorozat)
Animációs
07:10
Számoljunk Paulával (2014) (sorozat)
Animációs
07:21
Kívánj most! (2014) (sorozat)
Animációs / Családi / Fantasy
07:43
Limb-lomb, a kincses sziget (2013) (sorozat)
Animációs / Családi
08:04
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
08:14
M2 matricák - Hevül a vegyület (2018) (műsor)
Oktató
08:19
M2 matricák - Hevül a vegyület (2018) (műsor)
Oktató
08:24
Láng és a szuperverdák - Sólyom-kaland (2017) (epizód) (S03E11)
Animációs / Akció / Családi
08:45
Taina és az őserdő hősei (2018) (sorozat)
Animációs / Családi
08:57
Taina és az őserdő hősei (2018) (sorozat)
Animációs / Családi
09:09
Leo da Vinci II
09:22
Leo da Vinci II
09:35
Andy vízi kalandjai (2020) (sorozat)
Kaland / Családi
09:49
Bohókás professzor
09:58
Zou - Zou a feltaláló (2015) (epizód) (S02E09)
Animációs / Rövid
10:09
Zou - Zou, az elsősegélynyújtó (2015) (epizód) (S02E10)
Animációs / Rövid
10:20
Pocoyo és barátai (2005) (sorozat)
Animációs / Családi
10:27
Pocoyo és barátai (2005) (sorozat)
Animációs / Családi
10:34
Pocoyo és barátai (2005) (sorozat)
Animációs / Családi
10:41
Maja, a méhecske (2012) (sorozat)
Animációs / Kaland
10:53
Maja, a méhecske (2012) (sorozat)
Animációs / Kaland
11:05
Tickety Toc (2012) (sorozat)
Animációs
11:27
Mesék Mátyás királyról - A három bakkecske (1984) (epizód) (E07)
Animációs / Történelmi
11:33
Mesélj nekem! (2014) (sorozat)
Animációs
11:41
Topo Gigio (2020) (sorozat)
Animációs
11:52
A kis pingvin kalandjai
11:58
Dzsungelbanda - Mentés indul! - Harc egy salátaágy miatt (2014) (epizód) (S01E23)
Animációs / Családi
12:09
Dzsungelbanda - Mentés indul! - Miguel papi (2014) (epizód) (S01E24)
Animációs / Családi
12:20
ALVINNN!!! és a mókusok - Sok szerencsét, Bajusz úr! (2015) (epizód) (S01E19)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:31
ALVINNN!!! és a mókusok - Édes vallomás (2015) (epizód) (S01E22)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:42
Paddington kalandjai (2020) (sorozat)
Animációs / Családi
12:50
Paddington kalandjai (2020) (sorozat)
Animációs / Családi
13:00
Paddington kalandjai (2020) (sorozat)
Animációs / Családi
13:10
Paddington kalandjai (2020) (sorozat)
Animációs / Családi
13:20
Luisa és a tollas kígyó
13:50
H2O: Egy vízcsepp elég II
14:15
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai III
14:40
Sadie Sparks (2019) (sorozat)
Animációs
14:50
Zazie kisasszony II
15:00
Zazie kisasszony II
15:05
Pat, a kutya (2017) (sorozat)
Animációs / Családi
15:15
Pat, a kutya (2017) (sorozat)
Animációs / Családi
15:20
Pat, a kutya (2017) (sorozat)
Animációs / Családi
15:30
M2 Matricák – Gyerekjáték (2021) (műsor)
15:35
M2 Matricák – Gyerekjáték (2021) (műsor)
15:50
Kókusz Kokó, a kis sárkány - Az új szemüveg (2015) (epizód) (S01E24)
Animációs / Családi
16:00
Kókusz Kokó, a kis sárkány - Repülő Kókusz (2015) (epizód) (S01E13)
Animációs / Családi
16:10
Kókusz Kokó, a kis sárkány - Kétszer az életben (2015) (epizód) (S01E08)
Animációs / Családi
16:25
Dzsungelbanda - Mentés indul! - Hét perces ház (2014) (epizód) (S01E25)
Animációs / Családi
16:35
Dzsungelbanda - Mentés indul! - Egy lehetetlen küldetés (2014) (epizód) (S01E26)
Animációs / Családi
16:45
Andy vízi kalandjai (2020) (sorozat)
Kaland / Családi
17:00
Bohókás professzor
17:10
ALVINNN!!! és a mókusok - A titokzatos hegy (2015) (epizód) (S01E21)
Animációs / Vígjáték / Musical
17:25
ALVINNN!!! és a mókusok - Micsoda ékkő! (2015) (epizód) (S01E07)
Animációs / Vígjáték / Musical
17:35
ALVINNN!!! és a mókusok - Menjünk Dave agyára! (2015) (epizód) (S01E26)
Animációs / Vígjáték / Musical
17:45
ALVINNN!!! és a mókusok - Az elnökválasztás (2015) (epizód) (S01E12)
Animációs / Vígjáték / Musical
18:00
Leo da Vinci II
18:10
Leo da Vinci II
18:25
Sárkányok: Mentő-osztag - Hu-húú (2019) (epizód) (S01E03)
Animációs / Kaland / Vígjáték
18:50
Pat, a kutya (2017) (sorozat)
Animációs / Családi
19:00
Pat, a kutya (2017) (sorozat)
Animációs / Családi
19:05
Pat, a kutya (2017) (sorozat)
Animációs / Családi
19:15
Taina és az őserdő hősei (2018) (sorozat)
Animációs / Családi
19:25
Taina és az őserdő hősei (2018) (sorozat)
Animációs / Családi
19:40
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
19:50
Magyarország nagytájai (2024) (műsor)
Zenés
19:55
Ütemmutató (2023) (műsor)
Oktató / Zenés
20:00
Heartland VI
20:50
Esti Kornél (2024) (műsor)
21:50
Mit kíván? (2024) (műsor)
Zenés
22:25
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
23:20
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
00:20
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
01:15
Mit kíván? (2024) (műsor)
Zenés
01:50
Esti Kornél (2024) (műsor)
02:40
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
03:35
Hullámhossz (2021) (műsor)
Zenés
03:45
Hullámhossz (2021) (műsor)
Zenés
04:00
Magyar nők (2022) (műsor)
Publicisztikai
04:30
A Magyar Művészeti Akadémia portrésorozata (2012) (sorozat)
Dokument
05:55
Himnusz
05:57
Mindennapi (2023) (műsor)
Költői
06:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
06:20
Nemzeti Sporthíradó
06:30
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
06:32
Pollenjelentés
06:40
Hrvatska kronika (műsor)
Publicisztikai
07:05
Ecranul nostru (1982) (műsor)
Publicisztikai
07:40
Mesterember leszek (2024) (műsor)
Publicisztikai
08:15
A nagy szépség: A Vatikán (2019) (Tévéfilm)
Dokument
09:55
Egy Perc Híradó
10:00
Nyár '24 (2024) (műsor)
Publicisztikai
12:00
Déli harangszó
12:01
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
12:35
Nemzeti Sporthíradó
12:45
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
12:47
Vár a Kárpát-medence
13:00
Melissa, a Zöld Völgy lánya (2023) (sorozat)
Dráma
13:50
Szép hazánk, Kárpát-medence!
13:55
Török ízek Refika konyhájából (2019) (műsor)
Reality-TV
14:40
Vár a Kárpát-medence
14:55
Egy Perc Híradó
14:58
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
15:00
Ridikül (2013) (műsor)
Talk-show
15:50
Vár a Kárpát-medence
16:00
Alpesi őrjárat VII
16:58
Gasztroangyal (műsor)
Publicisztikai
17:50
Vár a Kárpát-medence
18:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
18:25
Nemzeti Sporthíradó
18:35
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
18:40
Pollenjelentés
18:41
Névjegyek (2024) (sorozat)
18:50
Egy csodálatos asszony (2017) (sorozat)
Dráma
19:35
Mindennapi (2023) (műsor)
Költői
19:45
Bor, mámor, szerelem (2012) (sorozat)
Dráma / Családi
20:40
SzerencsePerc (2022) (műsor)
Publicisztikai / Szórakoztató
20:45
Skandináv Lottó
21:00
Doktor Ballouz
21:50
Mondd, ki vagyok én? - Athén (2021) (epizód) (E08)
Dráma
22:35
Kenó
22:36
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
22:45
Agapé (2022) (műsor)
Publicisztikai
23:35
Isten kezében (2011) (műsor)
00:10
Gasztroangyal (műsor)
Publicisztikai
01:05
Az érzelmek tengerén (2016) (sorozat)
Dráma
01:50
Érted mindent (2022) (sorozat)
Vígjáték / Dráma / Romantikus
02:35
Divat & dizájn (2019) (műsor)
Publicisztikai
03:05
Noé barátai (2012) (műsor)
Publicisztikai
03:30
Magyar Krónika (2015) (műsor)
Publicisztikai
04:25
Magyar történelmi arcképcsarnok (2001) (sorozat)
Dokument
04:45
Magyar elsők (2005) (sorozat)
Dokument / Dráma
05:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
05:15
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
05:18
ANGOL NYELVŰ HÍREK
05:20
NÉMET NYELVŰ HÍREK
05:22
OROSZ NYELVŰ HÍREK
05:25
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
05:30
Édes anyanyelvünk (2019) (műsor)
05:35
Itthon vagy! (2015) (műsor)
Publicisztikai
05:55
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
06:05
M2 matricák - Hevül a vegyület (2018) (műsor)
Oktató
06:10
M2 matricák - Hevül a vegyület (2018) (műsor)
Oktató
06:15
Kárpáti Krónika (2024) (műsor)
Publicisztikai
07:05
Mindennapi (2023) (műsor)
Költői
07:10
Vár a Kárpát-medence
07:15
Magyar Krónika (2015) (műsor)
Publicisztikai
07:40
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
07:50
Élő népzene (2009) (műsor)
Zenés
08:15
Élő népzene (2009) (műsor)
Zenés
08:45
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
09:10
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
09:40
Vers mindenkinek (2021) (műsor)
Költői
09:43
Agapé (2022) (műsor)
Publicisztikai
10:35
Rome Reports - Vatikáni híradó (műsor)
Publicisztikai
11:00
Neked szól! (2022) (műsor)
Publicisztikai
11:05
Világ-Vallás (2022) (műsor)
Publicisztikai
11:20
De őszintén! (2022) (műsor)
Publicisztikai
11:30
Ki ismeri őket? A nőket!
12:55
A hét műtárgya
13:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
13:20
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
13:25
Hrvatska kronika (műsor)
Publicisztikai
13:55
Ecranul nostru (1982) (műsor)
Publicisztikai
14:25
Magyar gazda (műsor)
Publicisztikai
14:55
Kárpát Expressz (műsor)
Publicisztikai
15:20
Hazajáró (2011) (műsor)
Publicisztikai
15:50
Hogy volt!? (2010) (műsor)
16:50
Nyár '24 (2024) (műsor)
Publicisztikai
20:00
Szenes Iván emlékkoncert 2014.
20:57
Névjegyek (2024) (sorozat)
21:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
21:20
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
21:22
V4 Híradó (2017) (műsor)
Publicisztikai
21:25
Az egészség tíz parancsolata
21:35
Vár a Kárpát-medence
21:40
Önök kérték (műsor)
Zenés
22:10
Madárkák (1971)
Vígjáték / Példázat
23:25
Kontúr (2022) (műsor)
Publicisztikai
00:15
Itthon vagy! (2015) (műsor)
Publicisztikai
00:35
Vers mindenkinek (2021) (műsor)
Költői
00:36
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
00:45
M2 matricák - Hevül a vegyület (2018) (műsor)
Oktató
00:50
M2 matricák - Hevül a vegyület (2018) (műsor)
Oktató
00:55
Himnusz
01:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
01:15
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
01:30
Szenes Iván emlékkoncert 2014.
02:25
Ki ismeri őket? A nőket!
03:45
Névjegyek (2024) (sorozat)
03:50
Magyar elsők (2005) (sorozat)
Dokument / Dráma
04:20
Magyar Krónika (2015) (műsor)
Publicisztikai
04:50
István király intelmei Imre herceghez
05:00
Vers mindenkinek
05:05
Klasszikusok délidőben (2019) (műsor)
Zenés
06:00
Ön is tudja? (2021) (műsor)
Vetélkedő / Publicisztikai
06:25
Novum (2014) (műsor)
Publicisztikai
07:00
M5 História (2022) (műsor)
Publicisztikai
07:40
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
07:55
„Öröktűz” I-II. Portréfilm Reményik Sándorról - „Egy lángot adok, ápold, add tovább”
08:50
Szabófalvától San Franciscóig
09:55
Koronás sas (2018) (sorozat)
Dráma / Történelmi / Életrajz
10:15
Pannonia 3 keréken (2010) (műsor)
Publicisztikai
10:55
M5 História (2022) (műsor)
Publicisztikai
11:55
Megterítve – Kulturális és kulináris kalandozások Ausztriában (2008) (műsor)
Dokument / Publicisztikai
12:40
Szép hazánk, Magyarország!
12:55
Rejtélyes XX. század (sorozat)
Dokument
13:20
Erdei utakon - Reviczky Gáborral (2019) (sorozat)
Dokument
13:55
Királyok, sírok, gének (2018)
Dokument
14:50
Tisztelet a kivételnek (1937)
Vígjáték
16:05
Magyar történelmi arcképcsarnok (2001) (sorozat)
Dokument
16:25
Fülszöveg (2021) (műsor)
Publicisztikai
16:55
Koronás sas (2018) (sorozat)
Dráma / Történelmi / Életrajz
17:30
Ön is tudja? (2021) (műsor)
Vetélkedő / Publicisztikai
17:55
Vers mindenkinek (2021) (műsor)
Költői
18:00
Kontúr (2022) (műsor)
Publicisztikai
18:45
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
18:55
A Duna
19:40
M5 Lexikon - Országjáró
19:55
M5 História (2022) (műsor)
Publicisztikai
20:35
Értelem és érzelem
21:40
A Tatárpuszta (1976)
Dráma / Háborús
00:00
Út a királyi operába (2018)
Életrajz / Dráma / Zenés
01:55
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
02:05
Tisztelet a kivételnek (1937)
Vígjáték
03:20