TV Schedule
előző
következő
szombat 01.06.
vasárnap 02.06.
hétfő 03.06.
kedd 04.06.
szerda 05.06.
csütörtök 06.06.
péntek 07.06.
szombat 08.06.
vasárnap 09.06.
hétfő 10.06.
kedd 11.06.
szerda 12.06.
csütörtök 13.06.
péntek 14.06.
szombat 15.06.
vasárnap 16.06.
hétfő 17.06.
kedd 18.06.
szerda 19.06.
csütörtök 20.06.
péntek 21.06.
vasárnap 07.07.
hétfő 08.07.
kedd 09.07.
szerda 10.07.
csütörtök 11.07.
péntek 12.07.
szombat 13.07.
vasárnap 14.07.
hétfő 15.07.
kedd 16.07.
szerda 17.07.
csütörtök 18.07.
péntek 19.07.
szombat 20.07.
Tévéműsorom – vasárnap 14.07.
Itt összeállíthatol egy tetszőleges számú TV-csatornákat, amelyekből a FilmBooster minden napra a legjobb "TV-tippeket" ajánlja, 60%-nál magasabb besorolással.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
Itt összeállíthatol egy tetszőleges számú TV-csatornákat, amelyekből a FilmBooster minden napra a legjobb "TV-tippeket" ajánlja, 60%-nál magasabb besorolással.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
05:15
Az igazi Mikulás (2005)
Dráma / Családi
07:00
Kis csillag születik (2022)
Vígjáték / Dráma / Zenés
08:55
Pán Péter (2003)
Kaland / Családi / Akció
11:00
Paddington 2 (2017)
Fantasy / Kaland / Vígjáték
13:10
Dennis, a komisz ismét pimasz (1998)
Családi / Vígjáték
14:45
Rumlis vakáció (2006)
Vígjáték / Kaland / Családi
16:50
Beépített szépség 2.: Csábítunk és védünk (2005)
Vígjáték / Akció / Krimi
19:00
Venom (2018)
Akció / Sci-Fi / Thriller
21:00
Terhes társaság (2010)
Vígjáték / Dráma / Road movie
23:00
Halálos fegyver 2. (1989)
Akció / Krimi / Thriller
01:20
Nyomd, bébi, nyomd (2017)
Akció / Zenés / Krimi
05:00
Villámtolvaj - Percy Jackson és az olimposziak (2010)
Fantasy / Kaland / Vígjáték
07:25
Ovizsaru (1990)
Akció / Vígjáték / Thriller
09:50
Kutyám, Jerry Lee (1989)
Akció / Vígjáték / Krimi
11:55
Az elveszett frigyláda fosztogatói (1981)
Kaland / Akció / Dráma
14:20
Jeges pokol (2021)
Akció / Thriller
16:30
Még drágább az életed! (1990)
Akció / Thriller
19:00
Halálos iramban: Hobbs & Shaw (2019)
Akció / Krimi / Thriller
21:45
A mestergyilkos - Feltámadás (2016)
Kaland / Akció / Krimi
23:45
Fehér pokol (2011)
Akció / Dráma / Kaland
02:10
Lucy az égben
04:25
Playmobil: A Film (2019)
Animációs / Kaland / Vígjáték
06:25
Az igazi kaland (2011)
Vígjáték / Dráma / Családi
09:00
Kamuvőlegény (2018)
Romantikus / Vígjáték
11:25
Várom a párom és a papám (2011)
Vígjáték
13:25
Állati szövetség (2019)
Animációs / Kaland / Vígjáték
15:20
Shrek (2001)
Animációs / Kaland / Családi
17:10
Dóra és az elveszett Aranyváros (2019)
Akció / Kaland / Családi
19:15
Shrek 2. (2004)
Animációs / Kaland / Családi
21:00
Vad esküvő (2017)
Vígjáték
23:00
Papás babás (2017)
Vígjáték
01:00
A vadász imája (2017)
Akció / Thriller
02:55
Az élet ára (2015)
Dráma / Thriller / Háborús
04:15
Lavinacápa (2014)
Akció / Horror / Sci-Fi
05:35
Close Up (2008) (műsor)
Dokument / Életrajz
06:00
Zoom In (2008) (sorozat)
Dokument
06:10
Zoom In (2008) (sorozat)
Dokument
06:25
Close Up (2008) (műsor)
Dokument / Életrajz
06:50
Close Up (2008) (műsor)
Dokument / Életrajz
07:30
Manta, Manta: Padlógáz! (2023)
Vígjáték / Akció
09:55
Én, Frankenstein (2014)
Akció / Fantasy / Sci-Fi
11:40
Hazárd megye lordjai (2005)
Vígjáték / Kaland / Akció
13:50
Jöttünk, láttunk, visszamennénk 2. - Az időalagút (1998)
Vígjáték / Családi / Sci-Fi
16:15
Kardhal (2001)
Akció / Krimi / Thriller
18:10
Invázió (2007)
Thriller / Sci-Fi
20:00
Jackie Chan: Londoni csapás (2003)
Akció / Kaland / Vígjáték
22:10
Végső állomás 5 (2011)
Horror / Thriller
00:05
Mimic - A júdás faj (1997)
Horror / Sci-Fi / Thriller
02:05
Halhatatlanok (2011)
Akció / Dráma / Fantasy
03:40
Underworld: Evolúció (2006)
Akció / Fantasy / Thriller
06:00
Asterix – Az Istenek otthona (2014)
Animációs / Kaland / Vígjáték
07:35
Dzsungel-mentőakció (2017)
Animációs / Kaland / Családi
09:45
A nyár királyai (2013)
Kaland / Vígjáték / Dráma
11:45
Pingvinek vándorlása 2. (2017)
Dokument
13:40
Az új játék (2022)
Vígjáték
16:00
Vörös kutya (2011)
Vígjáték / Dráma / Családi
18:00
Zöld Könyv: Útmutató az élethez
21:00
A beavatott-sorozat: A lázadó (2015)
Sci-Fi / Kaland / Thriller
23:25
Fuss (2020)
Thriller / Horror / Misztikus
01:15
Sharknado 2: A második harapás
03:10
Zombie Town
04:20
Flúgos Futam (2016) (műsor)
Reality-TV / Kaland
05:30
Teleshopping
06:55
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
07:55
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
08:55
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
09:55
Totalcar (2016) (műsor)
Sport
10:25
Totalcar (2016) (műsor)
Sport
10:55
Totalcar (2016) (műsor)
Sport
11:25
Totalcar (2016) (műsor)
Sport
12:00
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
13:00
Mém Over
14:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
14:55
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
15:55
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
16:55
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
18:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
19:00
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
20:00
Duma Aktuál
21:00
Duma Aktuál
22:00
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
23:00
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
00:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
01:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
02:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
02:50
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
03:15
Teleshopping
04:30
Az újonc - A csere (2018) (epizód) (S01E04)
Krimi / Dráma
05:10
Az újonc - Razzia (2018) (epizód) (S01E05)
Krimi / Dráma
06:10
Férjek gyöngye III
06:40
Férjek gyöngye III
07:10
Férjek gyöngye III
07:40
Férjek gyöngye III
08:10
Férjek gyöngye III
08:40
Doktor House
09:40
Doktor House
10:40
Doktor House II
11:40
Doktor House II
12:40
Doktor House II
13:40
Adom a napom (2023) (műsor)
Talk-show
14:40
Adom a napom (2023) (műsor)
Talk-show
15:45
Végképp eltörölni (1996)
Akció / Thriller / Krimi
18:00
Harry Potter és a Halál ereklyéi I. rész (2010)
Kaland / Dráma / Családi
21:00
Harry Potter és a Halál ereklyéi II. rész (2011)
Kaland / Dráma / Családi
23:40
Geronimo hadművelet (2012) (Tévéfilm)
Akció / Krimi / Dráma
01:50
Férjek gyöngye III
02:10
Férjek gyöngye III
02:35
Férjek gyöngye III
03:00
Az újonc - A jó, a rossz és a csúf (2018) (epizód) (S01E03)
Krimi / Dráma
03:40
Az újonc - A csere (2018) (epizód) (S01E04)
Krimi / Dráma
04:00
Teleshopping
05:00
Teleshopping
06:00
Xena: A harcos hercegnő
07:00
Xena: A harcos hercegnő
08:00
Xena: A harcos hercegnő
09:00
Xena: A harcos hercegnő
10:00
Csillagkapu - Nézőpontok (1999) (epizód) (S03E06)
Akció / Kaland / Dráma
11:00
Csillagkapu - A fejvadász (1999) (epizód) (S03E07)
Akció / Kaland / Dráma
11:55
Csillagkapu - Démonok (1999) (epizód) (S03E08)
Akció / Kaland / Dráma
12:55
Csillagkapu - A hadviselés szabályai (1999) (epizód) (S03E09)
Akció / Kaland / Dráma
13:55
Csillagkapu - Egy örökké tartó nap (1999) (epizód) (S03E10)
Akció / Kaland / Dráma
14:50
Az újonc - Katicabogár (2021) (epizód) (S03E11)
Krimi / Dráma
15:50
Az újonc - Szülő csapda (2021) (epizód) (S03E12)
Krimi / Dráma
16:50
Exférj újratöltve (2010)
Akció / Vígjáték / Romantikus
19:05
A csúf igazság (2009)
Vígjáték / Romantikus
21:00
Másnaposok 2. (2011)
Vígjáték
23:15
Robotzsaru 3. (1993)
Akció / Krimi / Thriller
01:15
Az újonc - Katicabogár (2021) (epizód) (S03E11)
Krimi / Dráma
02:10
Az újonc - Szülő csapda (2021) (epizód) (S03E12)
Krimi / Dráma
02:50
Az elveszett ereklyék fosztogatói - Megbűvölve (2000) (epizód) (S01E20)
Fantasy / Misztikus / Kaland
04:00
Divat & dizájn (2019) (műsor)
Publicisztikai
04:30
Magyar Krónika (2015) (műsor)
Publicisztikai
04:55
Édes anyanyelvünk (2019) (műsor)
05:05
A Magyar Művészeti Akadémia portrésorozata (2012) (sorozat)
Dokument
05:55
Himnusz
06:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
06:20
Nemzeti Sporthíradó
06:30
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
06:45
Nyár '24 (2024) (műsor)
Publicisztikai
08:00
Neked szól! (2022) (műsor)
Publicisztikai
08:05
Kereszt-Tények
08:15
De őszintén! (2022) (műsor)
Publicisztikai
08:20
Lét-Ige - protestáns magazin (2022) (műsor)
Publicisztikai
08:50
Isten kezében (2011) (műsor)
09:15
A misztérium (2021) (sorozat)
Dokument
09:25
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
09:27
Katolikus krónika (2020) (műsor)
Publicisztikai
10:00
Jézus és... (2022) (műsor)
Dokument
10:50
Templomaink
11:00
Római katolikus szentmise közvetítése Siófokról
12:00
Déli harangszó
12:01
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
12:35
Nemzeti Sporthíradó
12:45
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
12:55
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
13:20
Szép hazánk, Magyarország!
13:25
Mici néni két élete (1963)
Vígjáték
14:45
Egy Perc Híradó
14:50
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
15:00
A fekete város - Egy szál rózsa (1972) (epizód) (E06)
Dráma / Történelmi
16:00
Hatoslottó sorsolás
16:05
SzerencsePerc (2022) (műsor)
Publicisztikai / Szórakoztató
16:10
Delta (2023) (műsor)
Publicisztikai
16:40
Zenés Önök kérték
16:55
A Tenkes kapitánya - A tőzsér (1964) (epizód) (E04)
Történelmi / Dráma / Romantikus
17:25
Borbás Marcsi szakácskönyve (2019) (műsor)
Reality-TV
17:50
Vár a Kárpát-medence
18:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
18:25
Nemzeti Sporthíradó
18:35
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
18:40
Párizsi beszállók
18:45
Hogy volt!? (2010) (műsor)
19:45
Magyarország, szeretlek! (2011) (műsor)
Vetélkedő
21:00
Meseautó (1934)
Vígjáték / Romantikus
22:35
Kenó
22:36
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
22:45
Selyem
00:35
Az érzelmek tengerén (2016) (sorozat)
Dráma
01:25
Érted mindent (2022) (sorozat)
Vígjáték / Dráma / Romantikus
02:15
Itthon vagy! (2015) (műsor)
Publicisztikai
02:40
Hogy volt!? (2010) (műsor)
03:30
Divat & dizájn (2019) (műsor)
Publicisztikai
04:40
Magyar elsők (2005) (sorozat)
Dokument / Dráma
05:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
05:15
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
05:18
ANGOL NYELVŰ HÍREK
05:20
NÉMET NYELVŰ HÍREK
05:24
OROSZ NYELVŰ HÍREK
05:25
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
05:30
Édes anyanyelvünk (2019) (műsor)
05:35
Itthon vagy! (2015) (műsor)
Publicisztikai
05:55
Élő egyház (2006) (műsor)
06:15
Esély (műsor)
Publicisztikai
06:35
Világ (2015) (műsor)
Publicisztikai
07:00
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
07:05
Noé barátai (2012) (műsor)
Publicisztikai
07:35
Novum (2014) (műsor)
Publicisztikai
08:05
Opera Café (2021) (műsor)
Publicisztikai / Zenés
08:35
A Nagyok (2016) (műsor)
Talk-show / Dokument
09:10
Ízőrzők
09:40
Borbás Marcsi szakácskönyve (2019) (műsor)
Reality-TV
10:05
Szép hazánk, Magyarország!
10:15
Fabien koreai konyhája
10:20
Főmenü (2020) (műsor)
Reality-TV
11:20
Itthon vagy! (2015) (műsor)
Publicisztikai
11:40
Librettó (2021) (műsor)
Publicisztikai
12:25
Az Örökség - Beszélgetések Mariana Biróval
12:50
Szép hazánk, Magyarország!
13:00
Székely vágta 2024
13:50
Világraszóló győzelmeink (2023) (sorozat)
Dokument
14:00
M4 SPORT+
22:00
Szép hazánk, Magyarország!
22:05
Vár a Kárpát-medence
22:10
Bagi Nacsa Orfeuma (2020) (műsor)
Vígjáték
23:05
Agapé (2022) (műsor)
Publicisztikai
00:05
Öt kontinens (2012) (műsor)
Publicisztikai
00:35
Itthon vagy! (2015) (műsor)
Publicisztikai
00:55
Himnusz
01:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
01:15
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
01:19
ANGOL NYELVŰ HÍREK
01:20
A Magyar Művészeti Akadémia portrésorozata (2012) (sorozat)
Dokument
02:15
"Nem voltam üstökös" - Tolnay Klári 100
03:10
Róza néni elintézi
04:30
Álmok álmodói (2022) (műsor)
04:35
Mesterember leszek (2024) (műsor)
Publicisztikai
05:00
A hét műtárgya (2023) (sorozat)
Dokument
05:05
Kunszt (2022) (műsor)
Publicisztikai
05:30
Könyvjelző – Takaró Mihály műsora (2024) (műsor)
Publicisztikai
06:00
Librettó (2021) (műsor)
Publicisztikai
06:50
Balatoni utazás
07:15
Hagyaték (2012) (műsor)
Publicisztikai
07:50
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
08:00
Fülszöveg (2021) (műsor)
Publicisztikai
08:25
Magyar Krónika (2015) (műsor)
Publicisztikai
08:55
Evangélium
09:25
Püspökkenyér
09:55
Csehország madártávlatból
10:20
Csehország madártávlatból
10:55
M5 História (2022) (műsor)
Publicisztikai
11:50
EBU koncertek 2024
12:45
Hiteles életet kell élni - Portréfilm Veress Sándor László festőművészről - MMA portré
13:45
Opera Café (2021) (műsor)
Publicisztikai / Zenés
14:10
Operaláz - Az Operaház titkai és újjászületése (2019) (műsor)
Publicisztikai
14:40
Mesterember leszek (2024) (műsor)
Publicisztikai
15:10
A Nagyok (2016) (műsor)
Talk-show / Dokument
15:40
Budavári Palotakoncert (2019) (koncert)
Zenés
16:40
Erdei utakon - Reviczky Gáborral (2019) (sorozat)
Dokument
17:10
Szerelmes földrajz (2014) (műsor)
Publicisztikai
17:40
Multiverzum (2021) (műsor)
Oktató / Publicisztikai
18:10
Rejtélyes XX. század (sorozat)
Dokument
18:45
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
18:55
A muskétások
19:55
A nyomorultak - Episode 6 (2019) (epizód) (E06)
Dráma / Történelmi / Romantikus
21:15
Tallér Zsófia: Leánder és Lenszirom - családi meseopera két felvonásban
22:55
Ne ingereljétek a mamát (1967)
00:40
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
00:55
A muskétások
01:55
A nyomorultak - Episode 6 (2019) (epizód) (E06)
Dráma / Történelmi / Romantikus
03:10
Rejtélyes XX. század (sorozat)
Dokument
03:40
Szerelmes földrajz (2014) (műsor)
Publicisztikai
05:00
Nevess csak! (2006) (műsor)
Vígjáték
05:25
A semmi közepén IV
05:55
Fókusz Plusz (műsor)
Publicisztikai
06:45
Molang (2015) (sorozat)
Animációs / Családi
06:50
Molang (2015) (sorozat)
Animációs / Családi
06:55
Molang (2015) (sorozat)
Animációs / Családi
07:00
Muki, a Mackó - Tandemen (2016) (epizód) (S02E05)
Animációs / Családi
07:10
Muki, a Mackó - A levegő királya (2016) (epizód) (S02E02)
Animációs / Családi
07:20
Szilveszter és Csőrike kalandjai
07:40
Szilveszter és Csőrike kalandjai
08:00
Kung Fu Panda: A sárkánylovag (2022) (sorozat)
Animációs / Akció / Kaland
08:25
Kung Fu Panda: A sárkánylovag (2022) (sorozat)
Animációs / Akció / Kaland
08:45
Kung Fu Panda: A sárkánylovag (2022) (sorozat)
Animációs / Akció / Kaland
09:20
A semmi közepén IV
09:50
A semmi közepén IV
10:30
A Muzsika TV bemutatja! (2014) (műsor)
Zenés
11:15
Csobbanj Velünk! (2024) (műsor)
Publicisztikai
11:50
Célirány (2023) (műsor)
Publicisztikai
12:25
A nép szolgája
13:10
Colombo - Zavaros vizeken (1975) (epizód) (S04E04)
Krimi / Dráma / Misztikus
15:25
Alkonyat - Hajnalhasadás II. rész (2012)
Kaland / Dráma / Fantasy
18:00
RTL Híradó (műsor)
Publicisztikai
18:55
Cobra 11 - Ismeretlen áldozat (2020) (epizód) (S26E09)
Akció / Krimi / Dráma
20:10
Csillagok között (2014)
Sci-Fi / Kaland / Dráma
23:50
Ad Astra – Út a csillagokba (2019)
Sci-Fi / Thriller / Dráma
02:35
Premierajándék (2017) (színházi felvétel)
Vígjáték
05:00
TELESHOP
06:10
Hupikék törpikék (1981) (sorozat)
Animációs / Családi / Fantasy
06:40
Éljen Julien Király! - Éjjeli lények (2017) (epizód) (S06E03)
Animációs / Vígjáték / Családi
07:05
Magyar népmesék - A szegény ember kilenc tyúkja és kakasa (1991) (epizód) (S04E09)
Animációs / Mese
07:15
Magyar népmesék - Pelikánmadár (1991) (epizód) (S04E10)
Animációs / Mese
07:20
Star Wars: Fiatal Jedik kalandjai
07:45
A kis hableány (1992) (sorozat)
Animációs / Családi
08:10
Kacsamesék - Az ifjú cégvezetők (1989) (epizód) (S03E13)
Animációs / Kaland / Vígjáték
08:35
A gumimacik - A bíborköpenyes bajnok (1986) (epizód) (S02E04)
Animációs / Fantasy / Családi
09:00
Babamánia (2023) (műsor)
Publicisztikai
09:40
#KandászMamik - Szülőszoba és minden, ami család (2019) (műsor)
Publicisztikai
10:15
Több mint TestŐr (2014) (műsor)
Publicisztikai
10:55
Életmódi (2020) (műsor)
Publicisztikai
11:30
SuperCar (2013) (műsor)
Publicisztikai
12:10
Ausztrália
15:45
Kettőn áll a vásár (1995)
Vígjáték / Családi / Romantikus
18:00
Tények (1997) (műsor)
Publicisztikai
18:55
A múmia visszatér (2001)
Fantasy / Akció / Kaland
21:45
Amerikai pite: A találkozó (2012)
Vígjáték
00:10
A Viszkis (2017)
Akció / Dráma / Krimi
03:00
Az elátkozott örökség
05:00
Csók a séfnek: Az anyám megbolondult (2019) (Tévéfilm)
Vígjáték
07:00
Felejthetetlen nászút (2021) (Tévéfilm)
Vígjáték / Romantikus
09:00
Minden héten esküvő (2020) (Tévéfilm)
Vígjáték / Romantikus
11:00
Angliából szeretettel (2024) (Tévéfilm)
Romantikus
12:55
Das Traumschiff - Szingapúr/ Bintan (2012) (epizód) (E68)
Vígjáték / Dráma / Romantikus
15:00
Rosamunde Pilcher - Vissza a kezdetekhez (2006) (epizód) (E67)
Dráma / Romantikus
17:00
Álom és szerelem: Inga Lindström - Mindenki rajong Elinért (2016) (epizód) (E63)
Dráma / Romantikus
19:00
Páratlan páros (2019) (Tévéfilm)
Romantikus / Dráma
21:00
Hashtag eljegyzés
23:00
Tíz igazság a szerelemről (2022)
Romantikus
01:00
Karácsony Glenbrooke-ban (2020) (Tévéfilm)
Romantikus
03:00
Megfagyott szívek (2020) (Tévéfilm)
Dráma / Romantikus