TV Schedule
előző
következő
szerda 29.05.
csütörtök 30.05.
péntek 31.05.
szombat 01.06.
vasárnap 02.06.
hétfő 03.06.
kedd 04.06.
szerda 05.06.
csütörtök 06.06.
péntek 07.06.
szombat 08.06.
vasárnap 09.06.
hétfő 10.06.
kedd 11.06.
szerda 12.06.
csütörtök 13.06.
péntek 14.06.
szombat 15.06.
vasárnap 16.06.
hétfő 17.06.
kedd 18.06.
szerda 19.06.
csütörtök 20.06.
péntek 21.06.
szombat 22.06.
vasárnap 23.06.
hétfő 24.06.
tegnapelőtt
csütörtök 04.07.
péntek 05.07.
szombat 06.07.
vasárnap 07.07.
hétfő 08.07.
kedd 09.07.
szerda 10.07.
csütörtök 11.07.
péntek 12.07.
szombat 13.07.
vasárnap 14.07.
hétfő 15.07.
kedd 16.07.
szerda 17.07.
Tévéműsorom – csütörtök 11.07.
Itt összeállíthatol egy tetszőleges számú TV-csatornákat, amelyekből a FilmBooster minden napra a legjobb "TV-tippeket" ajánlja, 60%-nál magasabb besorolással.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
Itt összeállíthatol egy tetszőleges számú TV-csatornákat, amelyekből a FilmBooster minden napra a legjobb "TV-tippeket" ajánlja, 60%-nál magasabb besorolással.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:25
A sakkverseny (2015)
Dráma
05:40
Zoom In (2008) (sorozat)
Dokument
05:50
Zoom In (2008) (sorozat)
Dokument
06:00
Close Up (2008) (műsor)
Dokument / Életrajz
06:30
Close Up (2008) (műsor)
Dokument / Életrajz
07:10
Kilenc (2009)
Musical / Dráma / Romantikus
09:20
Az emlékek őre (2014)
Sci-Fi / Dráma
11:15
Én, Frankenstein (2014)
Akció / Fantasy / Sci-Fi
13:05
A gömb (1998)
Sci-Fi / Dráma / Misztikus
15:45
Robin Hood, a tolvajok fejedelme (1991)
Akció / Kaland / Dráma
18:40
Jöttünk, láttunk, visszamennénk 2. - Az időalagút (1998)
Vígjáték / Családi / Sci-Fi
21:00
Halhatatlanok (2011)
Akció / Dráma / Fantasy
22:55
Underworld: Evolúció (2006)
Akció / Fantasy / Thriller
00:55
Mad Max (1979)
Sci-Fi / Akció / Kaland
02:40
Mimic - A júdás faj (1997)
Horror / Sci-Fi / Thriller
06:00
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
07:00
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
07:55
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
08:55
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
09:55
Sherlock és Watson - Viszontlátás (2015) (epizód) (S04E01)
Krimi / Dráma / Misztikus
10:55
Sherlock és Watson - A nem látható dolgok bizonyítékok (2015) (epizód) (S04E02)
Krimi / Dráma / Misztikus
11:55
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
12:55
A tökéletlen trükk (2008)
Vígjáték / Dráma
15:00
Felejthetetlen karácsony
17:00
Casanova Karácsonyra (2023) (Tévéfilm)
Romantikus
19:00
Sherlock és Watson - Tükörkép (2015) (epizód) (S04E03)
Krimi / Dráma / Misztikus
20:00
Sherlock és Watson - Ex-akták (2015) (epizód) (S04E04)
Krimi / Dráma / Misztikus
21:00
Szudán elveszett fiai
23:15
Beszélj hozzám! (2023)
Horror
01:15
Túl a fenyvesen (2012)
Dráma / Krimi / Thriller
04:15
Flúgos Futam (2016) (műsor)
Reality-TV / Kaland
05:30
Teleshopping
06:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
07:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
08:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
09:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
10:05
Férjek gyöngye - Harci helyzet (2006) (epizód) (S08E22)
Vígjáték
10:35
Már megint Malcolm - 4. évad 5. rész IV
11:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
12:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
13:05
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
14:05
Jóapátok IV
14:30
Apa csak egy van IX
15:00
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
16:00
Férjek gyöngye - Vége a dalnak (2006) (epizód) (S08E23)
Vígjáték
16:30
Már megint Malcolm - 4. évad 6. rész IV
17:00
Jóapátok IV
17:30
Jóapátok IV
18:00
Apa csak egy van IX
18:30
Apa csak egy van IX
19:00
Férjek gyöngye - A modellház (2006) (epizód) (S09E01)
Vígjáték
19:30
Már megint Malcolm - 4. évad 7. rész IV
20:00
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
21:00
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
22:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
23:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
00:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
01:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
02:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
02:55
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
03:20
Teleshopping
04:05
200 első randi - Sportfogadás (2018) (epizód) (S01E23)
Dráma / Vígjáték
04:55
Már megint Malcolm - Old Mrs. Old (2001) (epizód) (S02E11)
Vígjáték
05:15
Szerencsés kutya (2013) (műsor)
Dokument / Reality-TV / Családi
05:35
Szerencsés kutya (2013) (műsor)
Dokument / Reality-TV / Családi
06:20
Szerencsés kutya (2013) (műsor)
Dokument / Reality-TV / Családi
06:55
Szerencsés kutya (2013) (műsor)
Dokument / Reality-TV / Családi
07:20
Már megint Malcolm - Old Mrs. Old (2001) (epizód) (S02E11)
Vígjáték
07:50
Már megint Malcolm - Krelboyne Girl (2001) (epizód) (S02E12)
Vígjáték
08:15
Drága örökösök - 1. évad 55. rész
09:20
Drága örökösök - 1. évad 56. rész
10:10
Doktor House
11:10
Monk - Flúgos nyomozó IV
12:10
Monk - Flúgos nyomozó IV
13:05
A Grace klinika IV
14:05
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk a pohár fenekére néz (2005) (epizód) (S04E05)
Vígjáték / Krimi / Dráma
15:05
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk és Mrs. Monk (2005) (epizód) (S04E06)
Vígjáték / Krimi / Dráma
16:05
Doktor House II
17:05
A Grace klinika - Kő kövön (2005) (epizód) (S02E03)
Dráma / Romantikus
18:00
A Grace klinika - Tagadj, tagadj, tagadj! (2005) (epizód) (S02E04)
Dráma / Romantikus
19:00
Az újonc - Cédrus (2019) (epizód) (S01E11)
Krimi / Dráma
20:00
Az újonc - Összetört szív (2019) (epizód) (S01E12)
Krimi / Dráma
21:00
Válótársak - Episode 6 (2015) (epizód) (S01E06)
Vígjáték / Dráma / Romantikus
22:00
A Grace klinika
23:00
A Grace klinika II
00:00
Válótársak - Episode 6 (2015) (epizód) (S01E06)
Vígjáték / Dráma / Romantikus
01:05
Monk - Flúgos nyomozó IV
02:00
Monk - Flúgos nyomozó IV
02:45
A Grace klinika - Kő kövön (2005) (epizód) (S02E03)
Dráma / Romantikus
03:25
A Grace klinika - Tagadj, tagadj, tagadj! (2005) (epizód) (S02E04)
Dráma / Romantikus
04:00
Teleshopping
05:00
Teleshopping
06:30
Csillagkapu: Atlantisz V
07:30
Csillagkapu: Atlantisz V
08:25
Kaland Bt. (2002) (sorozat)
Akció / Kaland / Dráma
09:25
Xena: A harcos hercegnő
10:25
MacGyver - Bear Trap + Mob Boss (2018) (epizód) (S02E17)
Akció / Kaland / Dráma
11:20
MacGyver - Riley + Airplane (2018) (epizód) (S02E18)
Akció / Kaland / Dráma
12:15
SWAT - Különleges egység - Örökség (2018) (epizód) (S02E07)
Akció / Kaland / Krimi
13:10
NCIS: Hawaii - Pilot (2021) (epizód) (S01E01)
Dráma / Krimi / Misztikus
14:05
NCIS: Hawaii - Boom (2021) (epizód) (S01E02)
Dráma / Krimi / Misztikus
15:05
Csillagkapu - A fejvadász (1999) (epizód) (S03E07)
Akció / Kaland / Dráma
16:05
Csillagkapu - Démonok (1999) (epizód) (S03E08)
Akció / Kaland / Dráma
17:00
Csillagkapu: Atlantisz V
18:00
Csillagkapu: Atlantisz V
19:00
Kaland Bt. (2002) (sorozat)
Akció / Kaland / Dráma
20:00
Xena: A harcos hercegnő
21:00
Az elveszett ereklyék fosztogatói - A házasságlevél (2000) (epizód) (S01E19)
Fantasy / Misztikus / Kaland
22:00
Az elveszett ereklyék fosztogatói - Megbűvölve (2000) (epizód) (S01E20)
Fantasy / Misztikus / Kaland
23:00
SWAT - Különleges egység VI
23:55
SWAT - Különleges egység VI
00:50
SWAT - Különleges egység - Egymillió néző (2018) (epizód) (S02E08)
Akció / Kaland / Krimi
01:45
MacGyver - Bear Trap + Mob Boss (2018) (epizód) (S02E17)
Akció / Kaland / Dráma
02:25
MacGyver - Riley + Airplane (2018) (epizód) (S02E18)
Akció / Kaland / Dráma
03:05
Leo Mattei (2013) (sorozat)
Dráma / Krimi
04:00
Divat & dizájn (2019) (műsor)
Publicisztikai
04:30
Magyar Krónika (2015) (műsor)
Publicisztikai
04:05
Ridikül (2013) (műsor)
Talk-show
05:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
05:15
Duna World - időjárás
05:18
ANGOL NYELVŰ HÍREK
05:20
NÉMET NYELVŰ HÍREK
05:24
OROSZ NYELVŰ HÍREK
05:25
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
05:30
Édes anyanyelvünk (2019) (műsor)
05:35
Itthon vagy! (2015) (műsor)
Publicisztikai
04:15
Itthon vagy! (2015) (műsor)
Publicisztikai
04:35
A megőrzött vadon (2021) (sorozat)
Dokument
04:45
Kalandozás Dél-Koreában
05:10
Zenés TV színház (1972) (sorozat)
Musical