TV-műsor
előző
következő
kedd 09.07.
szerda 10.07.
csütörtök 11.07.
péntek 12.07.
szombat 13.07.
vasárnap 14.07.
hétfő 15.07.
kedd 16.07.
szerda 17.07.
csütörtök 18.07.
péntek 19.07.
szombat 20.07.
vasárnap 21.07.
hétfő 22.07.
kedd 23.07.
szerda 24.07.
csütörtök 25.07.
péntek 26.07.
szombat 27.07.
vasárnap 28.07.
hétfő 29.07.
Tévéműsorom – kedd 20.08.
Itt összeállíthatol egy tetszőleges számú TV-csatornákat, amelyekből a FilmBooster minden napra a legjobb "TV-tippeket" ajánlja, 60%-nál magasabb besorolással.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
Itt összeállíthatol egy tetszőleges számú TV-csatornákat, amelyekből a FilmBooster minden napra a legjobb "TV-tippeket" ajánlja, 60%-nál magasabb besorolással.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
05:10
Close Up (2008) (műsor)
Dokument / Életrajz
05:35
Ultimate Countdown (2014) (sorozat)
Dokument
05:45
Ultimate Countdown (2014) (sorozat)
Dokument
06:00
Kémek a sasfészekben (1968)
Akció / Kaland / Háborús
09:15
A légiós (1998)
Akció / Kaland / Háborús
11:15
Brian élete (1979)
Vígjáték
13:15
Az éhezők viadala: A kiválasztott – 1. rész (2014)
Sci-Fi / Kaland / Thriller
15:35
Elvált nők klubja (1996)
Vígjáték
17:40
Fantomas a Scotland Yard ellen (1967)
Vígjáték / Kaland / Krimi
19:45
Új csapás (2000)
Akció / Western / Vígjáték
22:00
Tales of the Walking Dead
22:40
Troppo -
23:50
A szörny (1999)
Akció / Horror / Thriller
01:25
A zodiákus (2007)
Dráma / Krimi / Misztikus
04:00
A szerelem üstököse
06:00
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
06:50
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
07:50
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
08:50
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
09:45
Sherlock és Watson - A márkinő (2013) (epizód) (S02E07)
Krimi / Dráma / Misztikus
10:45
Sherlock és Watson - A vér nem válik vízzé (2013) (epizód) (S02E08)
Krimi / Dráma / Misztikus
11:35
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
12:30
Karácsonykor ha hiányzom (2017)
Vígjáték
14:30
Egek ura (2009)
Vígjáték / Dráma / Romantikus
16:55
A sziget kincse (2016)
Kaland / Családi / Misztikus
19:00
Sherlock és Watson - Hazugságok hálójában (2013) (epizód) (S02E09)
Krimi / Dráma / Misztikus
20:00
Sherlock és Watson - Sérülések (2013) (epizód) (S02E10)
Krimi / Dráma / Misztikus
21:00
A szerelem üstököse
23:00
Az igazság mecénása (2006)
Dráma / Akció
01:00
Elmebeteg
02:55
Tiszta Szívvel
04:15
Flúgos Futam (2016) (műsor)
Reality-TV / Kaland
05:30
Teleshopping
06:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
07:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
08:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
09:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
10:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
11:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
12:05
Duma Aktuál
13:00
Duma Aktuál
14:00
Duma Aktuál
15:00
Duma Aktuál
16:00
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
17:00
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
18:00
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
19:00
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
20:00
Duma Aktuál
21:00
Duma Aktuál
22:00
Duma Aktuál
23:00
Duma Aktuál
00:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
01:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
02:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
02:45
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
03:15
Teleshopping
04:20
Az újonc - Hekus rock (2019) (epizód) (S02E09)
Krimi / Dráma
05:00
Az újonc - Sírhelyek (2019) (epizód) (S02E10)
Krimi / Dráma
06:15
Férjek gyöngye - Hosszú élet (2002) (epizód) (S04E20)
Vígjáték
06:50
Férjek gyöngye - Az osztálytalálkozó (2002) (epizód) (S04E21)
Vígjáték
07:20
Férjek gyöngye - Adóidő (2002) (epizód) (S04E22)
Vígjáték
07:50
Férjek gyöngye - Potya pénz (2002) (epizód) (S04E23)
Vígjáték
08:20
Férjek gyöngye - Fogorvosi eset (2002) (epizód) (S04E24)
Vígjáték
08:50
Férjek gyöngye - Arthur a pszichológusnál (2002) (epizód) (S04E25)
Vígjáték
09:15
Doktor House - Fél-nóta (2007) (epizód) (S03E15)
Dráma / Misztikus
10:15
Doktor House - Szigorúan titkos (2007) (epizód) (S03E16)
Dráma / Misztikus
11:15
Doktor House - Magzatpóz (2007) (epizód) (S03E17)
Dráma / Misztikus
12:10
Doktor House - Légből kapott (2007) (epizód) (S03E18)
Dráma / Misztikus
13:05
Doktor House - Koravén kórkép (2007) (epizód) (S03E19)
Dráma / Misztikus
14:15
Spiderwick krónikák (2008)
Kaland / Családi / Fantasy
16:15
SpongyaBob: Ki a vízből! (2015)
Animációs / Fantasy / Kaland
18:00
Kerítések (2016)
Dráma
21:00
Végképp eltörölni (1996)
Akció / Thriller / Krimi
23:25
Sikoly 4. (2011)
Horror / Misztikus
01:45
Amerikai mesterlövész (2014)
Életrajz / Akció / Dráma
03:50
Adom a napom (2023) (műsor)
Talk-show
04:00
Teleshopping
05:00
Teleshopping
06:00
Xena: A harcos hercegnő - A Solstice Carol (1996) (epizód) (S02E09)
Fantasy / Akció / Kaland
07:05
Csillagkapu: Atlantisz - Az ostrom 3/3 (2005) (epizód) (S02E01)
Akció / Kaland / Dráma
08:00
Csillagkapu: Atlantisz - A betolakodó (2005) (epizód) (S02E02)
Akció / Kaland / Dráma
09:00
Csillagkapu: Atlantisz - Az üldözött (2005) (epizód) (S02E03)
Akció / Kaland / Dráma
09:55
Csillagkapu: Atlantisz - Duett (2005) (epizód) (S02E04)
Akció / Kaland / Dráma
10:55
Csillagkapu: Atlantisz - Elítélve (2005) (epizód) (S02E05)
Akció / Kaland / Dráma
11:55
Csillagkapu: Atlantisz - Szentháromság (2005) (epizód) (S02E06)
Akció / Kaland / Dráma
12:50
Csillagkapu: Atlantisz - Ösztön (2005) (epizód) (S02E07)
Akció / Kaland / Dráma
13:45
Csillagkapu: Atlantisz - Átváltozás (2005) (epizód) (S02E08)
Akció / Kaland / Dráma
14:50
Csillagkapu: Atlantisz - Aurora (2005) (epizód) (S02E09)
Akció / Kaland / Dráma
15:50
Csillagkapu: Atlantisz - Az elveszett fiúk (2005) (epizód) (S02E10)
Akció / Kaland / Dráma
16:45
Égető bizonyíték (2008)
Vígjáték / Krimi / Dráma
18:50
Nagyfiúk (2010)
Vígjáték
21:00
Apafej (1999)
Vígjáték / Dráma
22:55
Ocean's Twelve - Eggyel nő a tét (2004)
Krimi / Vígjáték / Thriller
01:35
Csillagkapu: Atlantisz - Az ostrom 3/3 (2005) (epizód) (S02E01)
Akció / Kaland / Dráma
02:20
Csillagkapu: Atlantisz - A betolakodó (2005) (epizód) (S02E02)
Akció / Kaland / Dráma
03:00
Leo Mattei - L'Amour en fuite (2015) (epizód) (S03E02)
Dráma / Krimi
04:05
A38 BESZTOF (2022) (műsor)
Zenés
05:00
Magyar népmesék - A víz tündére (2006) (epizód) (S07E04)
Animációs / Mese
05:05
A kockásfülű nyúl - Kriszta, az indián (1977) (epizód) (S01E06)
Animációs
05:10
Mesék Mátyás királyról - A kolozsvári bíró (1984) (epizód) (E05)
Animációs / Történelmi
05:20
Mesélj nekem! (2014) (sorozat)
Animációs
05:30
Frakk, a macskák réme - Éji zene (1973) (epizód) (S01E08)
Animációs
05:40
A Nagy Ho-Ho-Ho-Horgász - A holló és a hal (1984) (epizód) (S02E09)
Animációs / Mese
05:45
Sebaj Tóbiás - Sebaj Tóbiás és a kemény dió (1986) (epizód) (S02E08)
Animációs
05:55
Mekk Elek az ezermester - A szélmolnár (1975) (epizód) (E11)
Báb
06:00
Egy kupac kufli - A kulfik és a mohamanyi (2016) (epizód) (E12)
Animációs
06:10
Számoljunk Paulával (2014) (sorozat)
Animációs
06:20
Számoljunk Paulával (2014) (sorozat)
Animációs
06:30
Kívánj most! (2014) (sorozat)
Animációs / Családi / Fantasy
06:55
Limb-lomb, a kincses sziget (2013) (sorozat)
Animációs / Családi
07:20
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
07:30
M2 matricák - Hevül a vegyület (2018) (műsor)
Oktató
07:35
M2 matricák - Hevül a vegyület (2018) (műsor)
Oktató
07:45
Láng és a szuperverdák - Az Állatok szigete (2017) (epizód) (S03E09)
Animációs / Akció / Családi
08:05
Taina és az őserdő hősei (2018) (sorozat)
Animációs / Családi
08:20
Taina és az őserdő hősei (2018) (sorozat)
Animációs / Családi
08:35
Leo Da Vinci - A hiányzó oldalak (2023) (epizód) (S03E13)
Animációs / Kaland
08:45
Leo Da Vinci - A galambdúc (2023) (epizód) (S03E14)
Animációs / Kaland
09:00
RoboVonatok (2018) (sorozat)
Animációs
09:15
Bohókás professzor - Nagytakarítás (2009) (epizód) (E65)
Animációs
09:25
Zou - Zou krikettezik (2015) (epizód) (S02E05)
Animációs / Rövid
09:35
Zou - Zou és homokvár verseny (2015) (epizód) (S02E06)
Animációs / Rövid
09:50
Pocoyo és barátai (2005) (sorozat)
Animációs / Családi
09:55
Pocoyo és barátai (2005) (sorozat)
Animációs / Családi
10:05
Pocoyo és barátai (2005) (sorozat)
Animációs / Családi
10:15
Maja, a méhecske (2012) (sorozat)
Animációs / Kaland
10:25
Maja, a méhecske (2012) (sorozat)
Animációs / Kaland
10:40
Tickety Toc (2012) (sorozat)
Animációs
11:05
A Nagy Ho-Ho-Ho-Horgász - A holló és a hal (1984) (epizód) (S02E09)
Animációs / Mese
11:10
Sebaj Tóbiás - Sebaj Tóbiás és a kemény dió (1986) (epizód) (S02E08)
Animációs
11:20
Topo Gigio (2020) (sorozat)
Animációs
11:30
A kis pingvin kalandjai
11:35
Dzsungelbanda - Mentés indul! - A pusztítás (2014) (epizód) (S01E19)
Animációs / Családi
11:50
Dzsungelbanda - Mentés indul! - A dzsungelbanda és az elveszett klaszság (2014) (epizód) (S01E20)
Animációs / Családi
12:00
ALVINNN!!! és a mókusok - A civakodó mókuslányok (2015) (epizód) (S01E05)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:10
ALVINNN!!! és a mókusok - Kicsi T (2015) (epizód) (S01E06)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:25
ALVINNN!!! és a mókusok - Dave randizik (2015) (epizód) (S01E25)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:35
ALVINNN!!! és a mókusok - A szekálók (2015) (epizód) (S01E16)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:50
Paddington kalandjai (2020) (sorozat)
Animációs / Családi
13:00
Paddington kalandjai (2020) (sorozat)
Animációs / Családi
13:10
Paddington kalandjai (2020) (sorozat)
Animációs / Családi
13:25
Sárkányok: Mentő-osztag - A fészek (2019) (epizód) (S01E01)
Animációs / Kaland / Vígjáték
13:50
H2O: Egy vízcsepp elég II
14:15
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai III
14:35
Sadie Sparks (2019) (sorozat)
Animációs
14:50
Zazie kisasszony II
15:00
Zazie kisasszony II
15:05
Pat, a kutya (2017) (sorozat)
Animációs / Családi
15:10
Pat, a kutya (2017) (sorozat)
Animációs / Családi
15:20
Pat, a kutya (2017) (sorozat)
Animációs / Családi
15:30
M2 Matricák – Gyerekjáték (2021) (műsor)
15:35
M2 Matricák – Gyerekjáték (2021) (műsor)
15:50
Kókusz Kokó, a kis sárkány - Marhapásztorok (2015) (epizód) (S01E19)
Animációs / Családi
16:00
Kókusz Kokó, a kis sárkány (2015) (sorozat)
Animációs / Családi
16:10
Kókusz Kokó, a kis sárkány - A cserejátékos (2015) (epizód) (S01E11)
Animációs / Családi
16:25
Dzsungelbanda - Mentés indul! - A mocsár (2014) (epizód) (S01E21)
Animációs / Családi
16:35
Dzsungelbanda - Mentés indul! - A villám öt taója (2014) (epizód) (S01E22)
Animációs / Családi
16:45
RoboVonatok (2018) (sorozat)
Animációs
17:00
Bohókás professzor
17:10
ALVINNN!!! és a mókusok - Albrittina (2015) (epizód) (S01E11)
Animációs / Vígjáték / Musical
17:25
ALVINNN!!! és a mókusok - Ki a jó apuci? (2015) (epizód) (S01E20)
Animációs / Vígjáték / Musical
17:35
ALVINNN!!! és a mókusok - Bohóckodás (2015) (epizód) (S01E15)
Animációs / Vígjáték / Musical
17:45
ALVINNN!!! és a mókusok - A gyerekcsősz robot (2015) (epizód) (S01E09)
Animációs / Vígjáték / Musical
18:00
Leo da Vinci II
18:10
Leo da Vinci II
18:25
Sárkányok: Mentő-osztag - Őrült gubanc (2019) (epizód) (S01E02)
Animációs / Kaland / Vígjáték
18:50
Pat, a kutya (2017) (sorozat)
Animációs / Családi
19:00
Pat, a kutya (2017) (sorozat)
Animációs / Családi
19:05
Pat, a kutya (2017) (sorozat)
Animációs / Családi
19:15
Taina és az őserdő hősei (2018) (sorozat)
Animációs / Családi
19:25
Taina és az őserdő hősei (2018) (sorozat)
Animációs / Családi
19:40
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
19:50
Magyarország nagytájai (2024) (műsor)
Zenés
19:55
Ütemmutató (2023) (műsor)
Oktató / Zenés
20:00
Heartland VI
20:50
Esti Kornél (2024) (műsor)
21:50
Mit kíván? (2024) (műsor)
Zenés
22:25
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
23:25
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
00:20
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
01:15
Mit kíván? (2024) (műsor)
Zenés
01:50
Esti Kornél (2024) (műsor)
02:45
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
03:35
Hullámhossz (2021) (műsor)
Zenés
03:45
Hullámhossz (2021) (műsor)
Zenés
04:00
Nyár '24 (2024) (műsor)
Publicisztikai
05:55
Himnusz
05:57
Mindennapi (2023) (műsor)
Költői
06:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
06:20
Nemzeti Sporthíradó
06:30
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
06:32
Pollenjelentés
06:40
Közelebb - Roma magazin (1992) (műsor)
Oktató / Publicisztikai
07:05
Domovina (műsor)
Publicisztikai
07:35
Magyar világ (2022) (műsor)
Publicisztikai
08:05
Bor, mámor, szerelem (2012) (sorozat)
Dráma / Családi
09:10
Egy csodálatos asszony (2017) (sorozat)
Dráma
09:55
Egy Perc Híradó
10:00
Nyár '24 (2024) (műsor)
Publicisztikai
12:00
Déli harangszó
12:01
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
12:35
Nemzeti Sporthíradó
12:45
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
12:47
Vár a Kárpát-medence
13:00
Melissa, a Zöld Völgy lánya (2023) (sorozat)
Dráma
14:00
Török ízek Refika konyhájából (2019) (műsor)
Reality-TV
14:45
Szép hazánk, Magyarország!
14:55
Egy Perc Híradó
14:58
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
15:00
Ridikül (2013) (műsor)
Talk-show
15:55
Alpesi őrjárat VII
16:55
Gasztroangyal (műsor)
Publicisztikai
17:50
Vár a Kárpát-medence
18:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
18:25
Nemzeti Sporthíradó
18:35
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
18:40
Pollenjelentés
18:45
Névjegyek (2024) (sorozat)
18:50
Egy csodálatos asszony (2017) (sorozat)
Dráma
19:35
Mindennapi (2023) (műsor)
Költői
19:45
Bor, mámor, szerelem (2012) (sorozat)
Dráma / Családi
20:45
Columbo VI
22:05
A hazugság színe
23:35
Kenó
23:38
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
23:40
Erdei utakon - Reviczky Gáborral (2019) (sorozat)
Dokument
00:10
Gasztroangyal (műsor)
Publicisztikai
01:05
Az érzelmek tengerén (2016) (sorozat)
Dráma
01:45
Érted mindent (2022) (sorozat)
Vígjáték / Dráma / Romantikus
02:35
Divat & dizájn (2019) (műsor)
Publicisztikai
03:05
Noé barátai (2012) (műsor)
Publicisztikai
03:30
Magyar Krónika (2015) (műsor)
Publicisztikai
04:05
Zenés TV színház (1972) (sorozat)
Musical
05:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
05:15
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
05:17
ANGOL NYELVŰ HÍREK
05:20
NÉMET NYELVŰ HÍREK
05:23
OROSZ NYELVŰ HÍREK
05:25
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
05:30
Édes anyanyelvünk (2019) (műsor)
05:35
Itthon vagy! (2015) (műsor)
Publicisztikai
05:55
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
06:05
M2 matricák - Hevül a vegyület (2018) (műsor)
Oktató
06:10
M2 matricák - Hevül a vegyület (2018) (műsor)
Oktató
06:15
Summa (2015) (műsor)
Publicisztikai
06:35
Öt kontinens (2012) (műsor)
Publicisztikai
07:00
Mindennapi (2023) (műsor)
Költői
07:05
Vár a Kárpát-medence
07:10
Család'24
07:30
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
07:40
Élő népzene (2009) (műsor)
Zenés
08:05
Élő népzene (2009) (műsor)
Zenés
08:35
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
09:00
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
09:35
Vers mindenkinek (2021) (műsor)
Költői
09:37
Agapé (2022) (műsor)
Publicisztikai
10:30
Jézus és... (2022) (műsor)
Dokument
11:25
A szerelem nem szégyen (1940)
Vígjáték
12:55
A hét műtárgya
13:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
13:20
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
13:25
Közelebb - Roma magazin (1992) (műsor)
Oktató / Publicisztikai
13:55
Domovina (műsor)
Publicisztikai
14:30
Magyar szólamok Pekingben
15:00
Kárpáti Krónika (2024) (műsor)
Publicisztikai
15:55
Hogy volt!? (2010) (műsor)
16:55
Nyár '24 (2024) (műsor)
Publicisztikai
19:00
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
19:25
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
20:00
Slágertévé (1999) (műsor)
Zenés
20:55
Névjegyek (2024) (sorozat)
21:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
21:20
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
21:22
V4 Híradó (2017) (műsor)
Publicisztikai
21:25
Az egészség tíz parancsolata
21:35
Vár a Kárpát-medence
21:40
Önök kérték (műsor)
Zenés
22:15
Mi, magyarok – portrék, önvallomások, beszélgetések (2020) (sorozat)
Dokument
23:15
Erdélyi történetek
23:55
Szép hazánk, Kárpát-medence!
23:58
Rejtélyes XX. század (sorozat)
Dokument
00:30
Vers mindenkinek (2021) (műsor)
Költői
00:35
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
00:45
M2 matricák - Hevül a vegyület (2018) (műsor)
Oktató
00:50
M2 matricák - Hevül a vegyület (2018) (műsor)
Oktató
00:55
Himnusz
01:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
01:15
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
01:30
Slágertévé (1999) (műsor)
Zenés
02:20
A szerelem nem szégyen (1940)
Vígjáték
03:45
Álmok álmodói (2022) (műsor)
03:50
Magyar elsők (2005) (sorozat)
Dokument / Dráma
04:35
Rejtélyes XX. század (sorozat)
Dokument
05:00
A hét műtárgya (2023) (sorozat)
Dokument
05:05
Opera Café (2021) (műsor)
Publicisztikai / Zenés
05:30
Folkudvar (2022) (műsor)
Zenés / Publicisztikai
06:00
Ön is tudja? (2021) (műsor)
Vetélkedő / Publicisztikai
06:25
Kritika (2023) (műsor)
Publicisztikai
07:00
M5 História (2022) (műsor)
Publicisztikai
07:40
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
07:55
Visszatérés Benyovszky-szigetére
08:55
Visszatérés Benyovszky-szigetére
09:40
Olasz városok
09:55
Koronás sas (2018) (sorozat)
Dráma / Történelmi / Életrajz
10:20
Pannonia 3 keréken (2010) (műsor)
Publicisztikai
10:55
M5 História (2022) (műsor)
Publicisztikai
11:55
Megterítve – Kulturális és kulináris kalandozások Ausztriában (2008) (műsor)
Dokument / Publicisztikai
12:40
Névjegyek (2024) (sorozat)
12:55
Magyar nők (2022) (műsor)
Publicisztikai
13:20
Multiverzum (2021) (műsor)
Oktató / Publicisztikai
13:55
A világ madártávlatból (2010) (sorozat)
Dokument
14:20
A világ madártávlatból (2010) (sorozat)
Dokument
14:50
Férjet keresek (1940)
Vígjáték / Romantikus
16:15
Katti Zoób 30
16:25
Novum (2014) (műsor)
Publicisztikai
16:55
Koronás sas (2018) (sorozat)
Dráma / Történelmi / Életrajz
17:20
Katti Zoób 30
17:30
Ön is tudja? (2021) (műsor)
Vetélkedő / Publicisztikai
17:55
Katti Zoób 30
18:00
Kontúr (2022) (műsor)
Publicisztikai
18:45
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
18:55
A Da Vinci-rejtély megfejtése (2019) (Tévéfilm)
Dokument / Történelmi
19:45
Katti Zoób 30
20:50
M5 História (2022) (műsor)
Publicisztikai
21:00
Katti Zoób 30 - Balatonfüred Fashion Night
22:00
Cziffra ‘56 emlékkoncert
23:05
Cziffra ‘56 emlékkoncert
23:55
MÜPA 2023
01:35
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
01:55
Férjet keresek (1940)
Vígjáték / Romantikus
03:15
Visszatérés Benyovszky-szigetére
04:25
Zenehajó - Bodnár Attila és Pap Rita műsora (2023) (műsor)
Zenés