TV Schedule
előző
következő
szombat 01.06.
vasárnap 02.06.
hétfő 03.06.
kedd 04.06.
szerda 05.06.
csütörtök 06.06.
péntek 07.06.
szombat 08.06.
vasárnap 09.06.
hétfő 10.06.
kedd 11.06.
szerda 12.06.
csütörtök 13.06.
péntek 14.06.
szombat 15.06.
vasárnap 16.06.
hétfő 17.06.
kedd 18.06.
szerda 19.06.
csütörtök 20.06.
péntek 21.06.
vasárnap 07.07.
hétfő 08.07.
kedd 09.07.
szerda 10.07.
csütörtök 11.07.
péntek 12.07.
szombat 13.07.
Tévéműsorom – szombat 13.07.
Itt összeállíthatol egy tetszőleges számú TV-csatornákat, amelyekből a FilmBooster minden napra a legjobb "TV-tippeket" ajánlja, 60%-nál magasabb besorolással.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
Itt összeállíthatol egy tetszőleges számú TV-csatornákat, amelyekből a FilmBooster minden napra a legjobb "TV-tippeket" ajánlja, 60%-nál magasabb besorolással.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
05:15
Megy a gőzös (2007)
Vígjáték
06:55
Az ember, aki túl keveset tudott (1997)
Vígjáték / Krimi
08:50
A kutya, aki megmentette a nyarat (2015)
Családi
10:40
Pán Péter (2003)
Kaland / Családi / Akció
12:50
Paddington 2 (2017)
Fantasy / Kaland / Vígjáték
15:00
Dennis, a komisz ismét pimasz (1998)
Családi / Vígjáték
16:40
Rumlis vakáció (2006)
Vígjáték / Kaland / Családi
18:40
Beépített szépség 2.: Csábítunk és védünk (2005)
Vígjáték / Akció / Krimi
21:00
Venom (2018)
Akció / Sci-Fi / Thriller
23:10
Constantine - A démonvadász
01:40
Underworld: Vérözön (2016)
Akció / Kaland / Fantasy
05:55
A Saint Tropez-i csendőr (1964)
Vígjáték / Krimi
08:00
Gépállat SC (2001)
Vígjáték / Dráma / Sport
10:00
Valami Amerika (2002)
Kaland / Vígjáték / Romantikus
12:30
Amerikába jöttem (1988)
Vígjáték / Romantikus
15:00
Taxi (1998)
Akció / Vígjáték / Krimi
16:50
Herkules (2014)
Akció / Kaland
18:50
A pogány Madonna (1981)
Kaland / Krimi
21:00
Taxi 2. (2000)
Akció / Vígjáték / Krimi
22:50
A kém, aki dobott engem (2018)
Kaland / Akció / Vígjáték
01:15
Casino (1995)
Dráma / Krimi
04:15
Gombos Jim, és Lukács, a masiniszta (2018)
Kaland / Családi / Fantasy
06:15
ÖcsiKém (2003)
Akció / Thriller / Vígjáték
08:20
Flash Gordon (1980)
Sci-Fi / Kaland / Fantasy
10:45
Titkos főhadiszállás (2022)
Akció / Kaland / Sci-Fi
12:50
Ebgondolat (2019)
Vígjáték / Dráma
15:00
Görögbe fogadva (2009)
Vígjáték / Romantikus
17:00
Pofa be! (2003)
Vígjáték / Krimi
18:50
Az elveszett város (2022)
Akció / Kaland / Vígjáték
21:00
Az igazság védője (2014)
Akció
23:20
Doom (2005)
Horror / Akció / Thriller
01:30
Kuponkirálynők (2021)
Vígjáték
05:30
Close Up (2008) (műsor)
Dokument / Életrajz
06:00
Zoom In (2008) (sorozat)
Dokument
06:10
9 hónap letöltendő (2013)
Vígjáték
07:45
Lovagregény (2001)
Akció / Kaland / Vígjáték
10:25
A hatodik napon (2000)
Akció / Sci-Fi / Thriller
12:50
Invázió (2007)
Thriller / Sci-Fi
14:45
Csúcshatás (2011)
Misztikus / Sci-Fi / Thriller
16:45
Piedone Afrikában (1978)
Vígjáték / Krimi
19:10
Aranyeső Yuccában (1981)
Vígjáték / Western
21:00
Váltságdíj (1996)
Akció / Dráma / Thriller
23:20
Torrente 2: A Marbella küldetés (2001)
Akció / Vígjáték
01:20
Végső állomás 3. (2006)
Horror / Thriller
02:55
Mortal Kombat 2. - A második menet (1997)
Fantasy / Akció / Kaland
06:00
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
06:50
Asterix – Az Istenek otthona (2014)
Animációs / Kaland / Vígjáték
08:20
Asterix: A varázsital titka (2018)
Animációs / Kaland / Vígjáték
10:10
A tökéletlen trükk (2008)
Vígjáték / Dráma
12:00
A nyár királyai (2013)
Kaland / Vígjáték / Dráma
14:05
Dzsungel-mentőakció (2017)
Animációs / Kaland / Családi
16:25
Pingvinek vándorlása 2. (2017)
Dokument
18:25
Az új játék (2022)
Vígjáték
21:00
Zöld Könyv: Útmutató az élethez
23:35
Sharknado 2: A második harapás
01:20
Egy szent szarvas meggyilkolása (2017)
Dráma / Misztikus / Pszichológiai
03:45
Szudán elveszett fiai
04:10
Flúgos Futam (2016) (műsor)
Reality-TV / Kaland
05:30
Teleshopping
06:55
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
07:55
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
08:55
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
09:55
Totalcar (2016) (műsor)
Sport
10:25
Totalcar (2016) (műsor)
Sport
10:55
Totalcar (2016) (műsor)
Sport
11:25
Totalcar (2016) (műsor)
Sport
12:00
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
12:55
Mém Over
13:55
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
14:55
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
15:55
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
16:55
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
17:55
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
19:00
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
20:00
Duma Aktuál
21:00
Duma Aktuál
22:00
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
23:00
Mém Over
00:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
01:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
02:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
02:50
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
03:20
Teleshopping
04:10
200 első randi - Kényes döntések (2018) (epizód) (S01E25)
Dráma / Vígjáték
04:55
Már megint Malcolm - New Neighbors (2001) (epizód) (S02E13)
Vígjáték
05:20
Szerencsés kutya (2013) (műsor)
Dokument / Reality-TV / Családi
05:40
Szerencsés kutya (2013) (műsor)
Dokument / Reality-TV / Családi
06:20
Férjek gyöngye - Rico (2000) (epizód) (S03E01)
Vígjáték
06:55
Férjek gyöngye III
07:25
Férjek gyöngye III
07:55
Férjek gyöngye III
08:25
Férjek gyöngye III
08:55
Férjek gyöngye III
09:20
Az újonc - A jó, a rossz és a csúf (2018) (epizód) (S01E03)
Krimi / Dráma
10:15
Az újonc - A csere (2018) (epizód) (S01E04)
Krimi / Dráma
11:10
Az újonc - Razzia (2018) (epizód) (S01E05)
Krimi / Dráma
12:10
Az újonc - Hawke (2018) (epizód) (S01E06)
Krimi / Dráma
13:10
Az újonc - A közös járőrözés (2018) (epizód) (S01E07)
Krimi / Dráma
14:05
Geronimo hadművelet (2012) (Tévéfilm)
Akció / Krimi / Dráma
16:25
Rampage - Tombolás (2018)
Akció / Kaland / Sci-Fi
18:40
Végképp eltörölni (1996)
Akció / Thriller / Krimi
21:00
Harry Potter és a Halál ereklyéi I. rész (2010)
Kaland / Dráma / Családi
23:55
Kalandpark (2009)
Dráma / Vígjáték / Romantikus
02:05
Geronimo hadművelet (2012) (Tévéfilm)
Akció / Krimi / Dráma
03:45
Az újonc - A jó, a rossz és a csúf (2018) (epizód) (S01E03)
Krimi / Dráma
04:00
Teleshopping
05:00
Teleshopping
06:05
Kaland Bt. (2002) (sorozat)
Akció / Kaland / Dráma
07:05
Kaland Bt. (2002) (sorozat)
Akció / Kaland / Dráma
08:05
Kaland Bt. (2002) (sorozat)
Akció / Kaland / Dráma
09:05
Kaland Bt. (2002) (sorozat)
Akció / Kaland / Dráma
10:05
Csillagkapu - Tűzön-vízen át (1999) (epizód) (S03E01)
Akció / Kaland / Dráma
11:00
Csillagkapu - Szeth (1999) (epizód) (S03E02)
Akció / Kaland / Dráma
12:00
Csillagkapu - Tiszta játszma (1999) (epizód) (S03E03)
Akció / Kaland / Dráma
13:00
Csillagkapu - Hagyaték (1999) (epizód) (S03E04)
Akció / Kaland / Dráma
13:55
Csillagkapu - Fejlődési görbe (1999) (epizód) (S03E05)
Akció / Kaland / Dráma
14:55
Az újonc - Az utolsó műszak (2021) (epizód) (S03E09)
Krimi / Dráma
15:55
Az újonc - Járőrök (2021) (epizód) (S03E10)
Krimi / Dráma
16:50
Men in Black - Sötét zsaruk 2 (2002)
Vígjáték / Sci-Fi / Akció
18:40
Exférj újratöltve (2010)
Akció / Vígjáték / Romantikus
21:00
A csúf igazság (2009)
Vígjáték / Romantikus
23:00
Robotzsaru 2. (1990)
Akció / Krimi / Thriller
01:25
Az újonc - Az utolsó műszak (2021) (epizód) (S03E09)
Krimi / Dráma
02:15
Az újonc - Járőrök (2021) (epizód) (S03E10)
Krimi / Dráma
02:55
Az elveszett ereklyék fosztogatói - A házasságlevél (2000) (epizód) (S01E19)
Fantasy / Misztikus / Kaland
04:30
Magyar Krónika (2015) (műsor)
Publicisztikai
04:55
Édes anyanyelvünk (2019) (műsor)
05:05
MMA portrék
05:55
Szép hazánk, Kárpát-medence!
05:57
Himnusz
06:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
06:20
Nemzeti Sporthíradó
06:30
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
06:45
Magyar Krónika (2015) (műsor)
Publicisztikai
07:10
Divat & dizájn (2019) (műsor)
Publicisztikai
07:40
Noé barátai (2012) (műsor)
Publicisztikai
08:10
Egyszer volt... az ötlet - Buffon (a múlt felfedezése) (1994) (epizód) (E11)
Animációs / Családi / Történelmi
08:35
Utánam, srácok
09:05
Hazajáró (2011) (műsor)
Publicisztikai
09:30
Itthon vagy! (2015) (műsor)
Publicisztikai
09:55
Egy Perc Híradó
10:00
Nyár '24 (2024) (műsor)
Publicisztikai
12:00
Déli harangszó
12:01
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
12:35
Nemzeti Sporthíradó
12:45
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
12:55
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
13:25
Ízőrzők
13:55
Nagyon véres szerelmi történet
15:40
Az Örökség - Beszélgetések Mariana Biróval
16:05
Egy Perc Híradó
16:06
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
16:10
Jézus és... (2022) (műsor)
Dokument
16:55
Főmenü (2020) (műsor)
Reality-TV
17:55
Vár a Kárpát-medence
18:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
18:25
Nemzeti Sporthíradó
18:35
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
18:40
SzerencsePerc (2022) (műsor)
Publicisztikai / Szórakoztató
18:45
SzerencseSzombat (2009) (műsor)
Vetélkedő
19:40
A bűvös magyar elme
20:55
Az operaház fantomja
22:20
Kenó
22:23
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
22:30
Match point
00:35
Férfi a férfihoz (1967)
Western / Akció
02:25
Az érzelmek tengerén (2016) (sorozat)
Dráma
03:10
Érted mindent (2022) (sorozat)
Vígjáték / Dráma / Romantikus
04:05
Ridikül (2013) (műsor)
Talk-show
05:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
05:15
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
05:18
ANGOL NYELVŰ HÍREK
05:20
NÉMET NYELVŰ HÍREK
05:24
OROSZ NYELVŰ HÍREK
05:25
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
05:30
Édes anyanyelvünk (2019) (műsor)
05:35
Itthon vagy! (2015) (műsor)
Publicisztikai
05:55
Magyarország ma
06:15
Unió27 (2016) (műsor)
Publicisztikai
06:35
Mesterember leszek (2024) (műsor)
Publicisztikai
07:00
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
07:05
Delta (2023) (műsor)
Publicisztikai
07:30
Álmok álmodói (2022) (műsor)
07:40
Magyar Krónika (2015) (műsor)
Publicisztikai
08:10
Fülszöveg (2021) (műsor)
Publicisztikai
08:40
Álmok álmodói (2022) (műsor)
08:45
Evangélium
09:10
Kárpáti Krónika (2024) (műsor)
Publicisztikai
10:10
Öt kontinens (2012) (műsor)
Publicisztikai
10:40
Kék bolygó (műsor)
Publicisztikai
11:05
A Szent kelet vesztett varázsa (2023) (sorozat)
Dokument
11:35
Utazás a koponyám körül (1970)
Dráma
13:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
13:20
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
13:25
Szabadidő
13:50
Álmok álmodói (2022) (műsor)
14:00
M4 SPORT+
22:05
Vár a Kárpát-medence
22:10
Főmenü (2020) (műsor)
Reality-TV
23:10
Beugró (2007) (műsor)
Vígjáték
00:05
Magyar világ (2022) (műsor)
Publicisztikai
00:35
Itthon vagy! (2015) (műsor)
Publicisztikai
00:55
Himnusz
01:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
01:15
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
01:30
Álmok álmodói (2022) (műsor)
01:35
M5 História (2022) (műsor)
Publicisztikai
02:15
Utazás a koponyám körül (1970)
Dráma
03:35
Álmok álmodói (2022) (műsor)
03:40
Zenés TV színház (1972) (sorozat)
Musical
04:10
Kalandozás Dél-Koreában
04:35
Magyar Krónika (2015) (műsor)
Publicisztikai
05:05
Klasszikusok délidőben (2019) (műsor)
Zenés
06:00
Kontúr (2022) (műsor)
Publicisztikai
06:40
M5 Lexikon - Hungarikum
06:50
Balatoni utazás
07:15
Novum (2014) (műsor)
Publicisztikai
07:50
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
08:00
ARNOLDÓ - Gross Arnold grafikusművész in memoriam - MMA portré
08:55
Kunszt (2022) (műsor)
Publicisztikai
09:20
A Nagyok (2016) (műsor)
Talk-show / Dokument
09:55
Csehország madártávlatból
10:20
Csehország madártávlatból
10:45
M5 Lexikon - Hungarikum
10:55
M5 História (2022) (műsor)
Publicisztikai
11:35
Álmok álmodói (2022) (műsor)
11:50
A Pireneusok vad szépsége
12:30
M5 Lexikon - Hungarikum
12:40
"Nem voltam üstökös" - Tolnay Klári 100
13:40
Róza néni elintézi
14:35
Álmok álmodói (2022) (műsor)
14:45
Növényi stratégiák
15:35
M5 Lexikon - Hungarikum
15:45
Multiverzum (2021) (műsor)
Oktató / Publicisztikai
16:20
Családfamesék (2023) (műsor)
Oktató
16:45
Álmok álmodói (2022) (műsor)
16:55
Könyvjelző – Takaró Mihály műsora (2024) (műsor)
Publicisztikai
17:30
Librettó (2021) (műsor)
Publicisztikai
18:10
Mesterember leszek (2024) (műsor)
Publicisztikai
18:45
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
18:55
A muskétások
19:55
A nyomorultak - Episode 5 (2019) (epizód) (E05)
Dráma / Történelmi / Romantikus
21:00
Brandon Thomas – Aldobolyi Nagy György – Szenes Iván: Charley nénje - zenés vígjáték két részben
23:25
TANGO WITH THE STARS! – Astor Piazzolla szimfonikus táncshow
00:55
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
01:10
A muskétások
02:05
A nyomorultak - Episode 5 (2019) (epizód) (E05)
Dráma / Történelmi / Romantikus
03:10
Promenád (2021) (műsor)
Publicisztikai
03:35
ARNOLDÓ - Gross Arnold grafikusművész in memoriam - MMA portré
04:05
CSI: A helyszínelők - A barátságtalan ég (2000) (epizód) (S01E09)
Krimi / Dráma / Misztikus
05:00
Nevess csak! (2006) (műsor)
Vígjáték
05:25
A semmi közepén IV
05:50
A semmi közepén IV
06:25
Molang (2015) (sorozat)
Animációs / Családi
06:30
Molang (2015) (sorozat)
Animációs / Családi
06:35
Molang (2015) (sorozat)
Animációs / Családi
06:40
Muki, a Mackó - Füttynyelv (2011) (epizód) (S01E62)
Animációs / Családi
06:50
Frédi és Béni, avagy a két kőkorszaki szaki
07:15
Szilveszter és Csőrike kalandjai
07:35
Kung Fu Panda: A sárkánylovag (2022) (sorozat)
Animációs / Akció / Kaland
07:55
Kung Fu Panda: A sárkánylovag (2022) (sorozat)
Animációs / Akció / Kaland
08:20
Kung Fu Panda: A sárkánylovag (2022) (sorozat)
Animációs / Akció / Kaland
08:50
A semmi közepén IV
09:20
A semmi közepén IV
10:05
A nép szolgája
10:50
Superman és Lois - Zavar (2021) (epizód) (S01E04)
Akció / Kaland / Dráma
11:50
Superman és Lois - A legjobb dolog Smallville-ben (2021) (epizód) (S01E05)
Akció / Kaland / Dráma
13:00
Alkonyat - Hajnalhasadás I. rész (2011)
Kaland / Dráma / Fantasy
15:30
Tökös csaj (2002)
Vígjáték / Fantasy / Romantikus
18:00
RTL Híradó (műsor)
Publicisztikai
18:55
Fókusz Plusz (műsor)
Publicisztikai
20:00
Tűzgyűrű (2013)
Sci-Fi / Akció / Kaland
22:50
A Sólyom végveszélyben (2001)
Dráma / Történelmi / Háborús
01:55
Mesterlövész: Az afganisztáni bevetés
03:55
CSI: New York-i helyszínelők - Padlógáz (2009) (epizód) (S06E07)
Krimi / Dráma / Misztikus
04:00
Zeneexpressz - Fásy Ádám műsora (2020) (műsor)
Zenés
05:00
TELESHOP
06:10
Hupikék törpikék (1981) (sorozat)
Animációs / Családi / Fantasy
06:40
Éljen Julien Király! - Körforgás (2017) (epizód) (S06E02)
Animációs / Vígjáték / Családi
07:05
Magyar népmesék - A béka, a kolbász és az egér (1991) (epizód) (S04E07)
Animációs / Mese
07:15
Magyar népmesék - A medve és a macska (1991) (epizód) (S04E08)
Animációs / Mese
07:20
Timon és Pumbaa - Sporolj a sporttal / Ha csiped, ha nem (1999) (epizód) (S05E01)
Animációs / Vígjáték / Családi
07:45
Star Wars: Fiatal Jedik kalandjai
08:10
A kis hableány (1992) (sorozat)
Animációs / Családi
08:35
Kacsamesék - Beagles mánia (1989) (epizód) (S03E12)
Animációs / Kaland / Vígjáték
09:00
A gumimacik - Kaland a postakocsin / Az alvó kastély (1986) (epizód) (S02E03)
Animációs / Fantasy / Családi
09:25
Balu kapitány kalandjai - A hókacsa megszökik (1990) (epizód) (E29)
Animációs / Akció / Kaland
09:50
Balu kapitány kalandjai - Kár a tigrist megmenteni (1990) (epizód) (E30)
Animációs / Akció / Kaland
10:20
Anyasztori #gyerekkelvagyok (2024) (műsor)
Publicisztikai
10:55
Poggyász (2016) (műsor)
Publicisztikai
11:35
KutyaSuli (2021) (műsor)
Publicisztikai
12:10
Csapdába csalva (2010) (sorozat)
Reality-TV
12:50
Alvin és a mókusok 3. (2011)
Animációs / Vígjáték / Családi
14:45
Transformers: A bukottak bosszúja (2009)
Akció / Kaland / Sci-Fi
18:00
Tények (1997) (műsor)
Publicisztikai
18:55
Tények Plusz (1998) (műsor)
Publicisztikai
19:45
Tomb Raider (2018)
Fantasy / Kaland / Akció
22:20
A Bourne-ultimátum (2007)
Akció / Thriller
00:40
Szabotázs (2014)
Akció / Krimi / Dráma
02:55
911-Texas II
03:55
911-Texas II
05:00
Csók a séfnek: Az anyám lehetetlen alak (2018) (Tévéfilm)
Vígjáték
07:00
Szerelemtérkép (2021) (Tévéfilm)
Romantikus
09:00
Beverly Hills-i esküvő (2021) (Tévéfilm)
Dráma / Romantikus
11:00
Valentin napi szerelem (2020) (Tévéfilm)
Dráma / Romantikus
12:55
Das Traumschiff - Az Álomhajó - Bali (2012) (epizód) (E67)
Vígjáték / Dráma / Romantikus
15:00
Rosamunde Pilcher - Az ébredés nyara (2006) (epizód) (E66)
Dráma / Romantikus
17:00
Inga Lindström: Egy kusza család
19:00
Szerelem első mancsra (2019) (Tévéfilm)
Romantikus
21:00
A szerelem szakértő (2023) (Tévéfilm)
Romantikus
23:00
Varázslatos esküvő (2021) (Tévéfilm)
Romantikus
01:00
A karácsonyi gyűrű (2020) (Tévéfilm)
Dráma / Romantikus
03:00
Egy tökéletes karácsony (2019) (Tévéfilm)
Dráma / Romantikus