TV-műsor
előző
következő
kedd 23.07.
szerda 24.07.
csütörtök 25.07.
péntek 26.07.
szombat 27.07.
vasárnap 28.07.
hétfő 29.07.
kedd 30.07.
szerda 31.07.
csütörtök 01.08.
péntek 02.08.
szombat 03.08.
vasárnap 04.08.
hétfő 05.08.
kedd 06.08.
szerda 07.08.
csütörtök 08.08.
péntek 09.08.
szombat 10.08.
vasárnap 11.08.
hétfő 12.08.
kedd 13.08.
szerda 14.08.
csütörtök 15.08.
péntek 16.08.
szombat 17.08.
vasárnap 18.08.
tegnapelőtt
tegnap
ma
holnap
holnapután
szombat 24.08.
vasárnap 25.08.
hétfő 26.08.
kedd 27.08.
szerda 28.08.
csütörtök 29.08.
péntek 30.08.
szombat 31.08.
vasárnap 01.09.
hétfő 02.09.
kedd 03.09.
szerda 04.09.
csütörtök 05.09.
péntek 06.09.
szombat 07.09.
vasárnap 08.09.
hétfő 09.09.
kedd 10.09.
Tévéműsorom – holnap
Itt összeállíthatol egy tetszőleges számú TV-csatornákat, amelyekből a FilmBooster minden napra a legjobb "TV-tippeket" ajánlja, 60%-nál magasabb besorolással.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
Itt összeállíthatol egy tetszőleges számú TV-csatornákat, amelyekből a FilmBooster minden napra a legjobb "TV-tippeket" ajánlja, 60%-nál magasabb besorolással.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
05:40
Umami, a boldogság íze (2022)
Vígjáték / Dráma
07:45
Segíts, mumus! (1996)
Vígjáték / Családi / Fantasy
09:55
Családi vakáció (1983)
Kaland / Vígjáték / Road movie
11:55
Alvin és a mókusok 2. (2009)
Animációs / Vígjáték / Családi
13:50
Vadnyugati Casanova (1972)
Western / Vígjáték
16:10
Csúcsformában (1998)
Akció / Vígjáték / Krimi
18:10
Aquaman (2018)
Akció / Kaland / Fantasy
21:00
A szikla (1996)
Akció / Thriller / Kaland
23:45
Démonok között 2. (2016)
Horror / Thriller / Misztikus
02:30
Démonok között (2013)
Horror / Thriller / Misztikus
04:00
A barátságos óriás (2016)
Fantasy / Kaland / Családi
05:50
Féktelenül 2: Teljes gőzzel (1997)
Akció / Thriller / Romantikus
08:20
Halálosabb iramban (2003)
Akció / Krimi / Thriller
10:20
Beverly Hills-i zsaru (1984)
Akció / Vígjáték / Krimi
12:30
Túl a csúcson (1987)
Akció / Dráma / Családi
14:30
A megmentő (2004)
Akció / Dráma / Romantikus
16:20
Tomb Raider (2018)
Fantasy / Kaland / Akció
18:50
Elrabolva 3. (2014)
Akció / Thriller
21:00
Butcher's Crossing - Az utolsó vadászat (2022)
Dráma / Western
23:20
Legenda vagyok (2007)
Dráma / Sci-Fi / Thriller
01:20
Horrorra akadva 2. (2001)
Vígjáték / Horror
02:40
Az igazság napja (1999)
Krimi / Thriller / Dráma
04:05
Így készült: Swing (2014)
Rövid / Dokument
04:35
Így készült: Üvegtigris 3 (2010)
Rövid / Dokument
05:00
Birkanyírás 3. (2016)
Vígjáték / Dráma
07:10
Vejedre ütök (2004)
Vígjáték / Romantikus
09:40
Az aszfalt királyai (2019)
Dráma / Életrajz / Sport
12:45
A Nílus gyöngye (1985)
Kaland / Vígjáték / Családi
14:55
Éjszaka a múzeumban 2 (2009)
Akció / Vígjáték / Fantasy
17:00
Elrabolva 2. (2012)
Akció / Thriller
19:00
Rambo (1982)
Akció / Kaland / Dráma
21:00
A végső megoldás: Halál (1992)
Sci-Fi / Akció / Horror
23:30
Nyírjuk ki Gunthert (2017)
Akció / Vígjáték
01:25
Első gyilkosság (2017)
Akció / Thriller
03:10
Az a hülye szív (2017)
Vígjáték / Dráma
04:15
Szupervihar (2004) (Tévéfilm)
Akció / Sci-Fi / Dráma
05:40
Ultimate Countdown (2014) (sorozat)
Dokument
05:50
Zoom In (2008) (sorozat)
Dokument
06:00
Ultimate Countdown (2014) (sorozat)
Dokument
06:15
Ultimate Countdown (2014) (sorozat)
Dokument
06:30
Spotlight
06:35
Farkasokkal táncoló (1990)
Kaland / Dráma / Western
10:15
A légiós (1998)
Akció / Kaland / Háborús
12:15
Elvált nők klubja (1996)
Vígjáték
14:15
Fantomas a Scotland Yard ellen (1967)
Vígjáték / Kaland / Krimi
16:30
Az éhezők viadala: A kiválasztott – 1. rész (2014)
Sci-Fi / Kaland / Thriller
18:45
Alkonyat - Hajnalhasadás I. rész (2011)
Kaland / Dráma / Fantasy
21:00
Mr. és Mrs. Smith (2005)
Akció / Thriller / Romantikus
23:15
A professzor (2003)
Akció / Krimi / Thriller
00:55
Üveg (2019)
Thriller / Dráma / Sci-Fi
03:15
Szupervihar 2.: Ha eljön a világvége (2005) (Tévéfilm)
Akció / Sci-Fi / Thriller
04:00
Jó édes anyád
06:00
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
06:50
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
07:50
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
08:50
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
09:50
Sherlock és Watson - Családban marad (2014) (epizód) (S02E13)
Krimi / Dráma / Misztikus
10:45
Sherlock és Watson - Csont nélkül (2014) (epizód) (S02E14)
Krimi / Dráma / Misztikus
11:40
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
12:25
Karácsonyi ízek, ünnepi szerelem (2021) (Tévéfilm)
Romantikus
14:20
A mélység kalandora (2016)
Kaland / Életrajz
16:55
Webkamerás pomponlányok (2021) (Tévéfilm)
Thriller
19:00
Sherlock és Watson - Haláltánc (2014) (epizód) (S02E15)
Krimi / Dráma / Misztikus
20:00
Sherlock és Watson - Kakaskodás (2014) (epizód) (S02E16)
Krimi / Dráma / Misztikus
21:00
Élősködők (2019)
Dráma / Vígjáték / Thriller
23:50
Oldboy
02:40
Sztálin halála
04:10
Flúgos Futam (2016) (műsor)
Reality-TV / Kaland
05:30
Teleshopping
06:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
07:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
08:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
09:05
Jóapátok - Buzzer Beater (2017) (epizód) (S01E22)
Vígjáték
09:30
Már megint Malcolm - Ida's Boyfriend (2004) (epizód) (S05E11)
Vígjáték
10:00
Férjek gyöngye - Még mindig szeretünk, Raymond (1999) (epizód) (S02E08)
Vígjáték
10:30
Férjek gyöngye - Mindent a szemnek (1999) (epizód) (S02E09)
Vígjáték
11:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
12:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
13:05
20 éves a Dumaszínház - Röhögve kibírtuk! (2024) (műsor)
Stand-up
13:35
20 éves a Dumaszínház - Röhögve kibírtuk! (2024) (műsor)
Stand-up
14:05
Jóapátok - The Silver Fox (2017) (epizód) (S02E01)
Vígjáték
14:35
Jóapátok - Andi's Boyfriend (2017) (epizód) (S02E02)
Vígjáték
15:00
Férjek gyöngye - Spence új élete (1999) (epizód) (S02E10)
Vígjáték
15:30
Férjek gyöngye - Tekekirálynő (1999) (epizód) (S02E11)
Vígjáték
16:00
Már megint Malcolm - Softball (2004) (epizód) (S05E12)
Vígjáték
16:30
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
17:30
Duma Aktuál
18:30
20 éves a Dumaszínház - Röhögve kibírtuk! (2024) (műsor)
Stand-up
19:00
Duma Aktuál
20:00
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
21:00
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
22:25
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
23:25
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
00:25
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
01:30
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
02:20
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
03:05
Teleshopping
04:10
200 első randi - Episode 12 (2019) (epizód) (S02E12)
Dráma / Vígjáték
04:55
200 első randi - Episode 13 (2019) (epizód) (S02E13)
Dráma / Vígjáték
06:15
Már megint Malcolm - Humilithon (2002) (epizód) (S04E02)
Vígjáték
06:50
Már megint Malcolm - Family Reunion (2002) (epizód) (S04E03)
Vígjáték
07:15
Már megint Malcolm - Stupid Girl (2002) (epizód) (S04E04)
Vígjáték
07:40
Már megint Malcolm - Forwards Backwards (2002) (epizód) (S04E05)
Vígjáték
08:05
Drága örökösök - A panzió királynője (2019) (epizód) (S02E30)
Vígjáték
09:15
Drága örökösök - Váza a pokrócban (2019) (epizód) (S02E31)
Vígjáték
10:15
Apatigris - Episode 8 (2021) (epizód) (S02E08)
Vígjáték
11:05
Doktor House - Légből kapott (2007) (epizód) (S03E18)
Dráma / Misztikus
12:05
Doktor House - Koravén kórkép (2007) (epizód) (S03E19)
Dráma / Misztikus
13:05
A Grace klinika - Az ördög másik arca (2009) (epizód) (S05E12)
Dráma / Romantikus
14:05
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk és a pánikszoba (2004) (epizód) (S03E02)
Vígjáték / Krimi / Dráma
15:05
Doktor House - Felmondás (2007) (epizód) (S03E22)
Dráma / Misztikus
16:05
Doktor House - A bunkó (2007) (epizód) (S03E23)
Dráma / Misztikus
17:05
A Grace klinika - Vonzás és taszítás (2007) (epizód) (S04E07)
Dráma / Romantikus
18:05
A Grace klinika - Mindörökké szerelem (2007) (epizód) (S04E08)
Dráma / Romantikus
19:00
Az újonc - Katicabogár (2021) (epizód) (S03E11)
Krimi / Dráma
20:00
Apatigris - Episode 9 (2021) (epizód) (S02E09)
Vígjáték
21:00
Adom a napom (2023) (műsor)
Talk-show
22:00
A Grace klinika - Téves diagnózis (2007) (epizód) (S04E04)
Dráma / Romantikus
23:00
A Grace klinika - Ismeretlen ismerős (2007) (epizód) (S04E05)
Dráma / Romantikus
23:55
Adom a napom (2023) (műsor)
Talk-show
00:55
Az újonc - Katicabogár (2021) (epizód) (S03E11)
Krimi / Dráma
01:55
A Grace klinika - Vonzás és taszítás (2007) (epizód) (S04E07)
Dráma / Romantikus
02:40
A Grace klinika - Mindörökké szerelem (2007) (epizód) (S04E08)
Dráma / Romantikus
03:25
200 első randi - Episode 13 (2019) (epizód) (S02E13)
Dráma / Vígjáték
04:00
Teleshopping
05:00
Teleshopping
06:30
Csillagkapu: Atlantisz - A visszatérés 2/1 (2006) (epizód) (S03E10)
Akció / Kaland / Dráma
07:30
Csillagkapu: Atlantisz - A visszatérés 2/2 (2006) (epizód) (S03E11)
Akció / Kaland / Dráma
08:25
Az elveszett világ - A természet ellen (2000) (epizód) (S01E15)
Akció / Kaland / Sci-Fi
09:25
Xena: A harcos hercegnő - The Quest (1997) (epizód) (S02E13)
Fantasy / Akció / Kaland
10:25
MacGyver - Abduction + Memory + Time + Fireworks + Dispersal (2021) (epizód) (S05E15)
Akció / Kaland / Dráma
11:20
MacGyver - The Rising (2016) (epizód) (S01E01)
Akció / Kaland / Dráma
12:20
SWAT - Különleges egység - Provenance (2022) (epizód) (S05E12)
Akció / Kaland / Krimi
13:15
NCIS: Los Angeles - Jóhiszeműség (2022) (epizód) (S13E13)
Krimi / Misztikus / Thriller
14:10
NCIS: Los Angeles - Pandora szelencéje (2022) (epizód) (S13E14)
Krimi / Misztikus / Thriller
15:05
Csillagkapu - Fenyegetés (2002) (epizód) (S05E19)
Akció / Kaland / Dráma
16:05
Csillagkapu - Az őrszem (2002) (epizód) (S05E20)
Akció / Kaland / Dráma
17:05
Csillagkapu: Atlantisz - Visszhangok (2006) (epizód) (S03E12)
Akció / Kaland / Dráma
18:05
Csillagkapu: Atlantisz - Felelőtlenség (2006) (epizód) (S03E13)
Akció / Kaland / Dráma
19:00
Az elveszett világ - Időről időre (2000) (epizód) (S01E16)
Akció / Kaland / Sci-Fi
20:00
Xena: A harcos hercegnő - A Necessary Evil (1997) (epizód) (S02E14)
Fantasy / Akció / Kaland
21:00
Az elveszett ereklyék fosztogatói - A voodoo kereszt (2000) (epizód) (S02E09)
Fantasy / Misztikus / Kaland
22:00
Az elveszett ereklyék fosztogatói - Filmszakadás (2000) (epizód) (S02E10)
Fantasy / Misztikus / Kaland
23:00
SWAT - Különleges egység - All That Glitters (2023) (epizód) (S06E20)
Akció / Kaland / Krimi
23:55
SWAT - Különleges egység - Forget Shorty (2023) (epizód) (S06E21)
Akció / Kaland / Krimi
00:50
SWAT - Különleges egység - Legacy (2023) (epizód) (S06E22)
Akció / Kaland / Krimi
01:50
MacGyver - Abduction + Memory + Time + Fireworks + Dispersal (2021) (epizód) (S05E15)
Akció / Kaland / Dráma
02:30
Leo Mattei - Retour vers le passé (2015) (epizód) (S03E05)
Dráma / Krimi
04:00
Akusztik (műsor)
Zenés
05:00
Magyar népmesék - Nyúlpásztor (2007) (epizód) (S07E06)
Animációs / Mese
05:05
A kockásfülű nyúl - Kistöfi a hegyekben (1977) (epizód) (S01E10)
Animációs
05:10
Mesék Mátyás királyról - Mátyás szolgái (1984) (epizód) (E08)
Animációs / Történelmi
05:20
Mesélj nekem! (2014) (sorozat)
Animációs
05:30
Frakk, a macskák réme - Fő a kényelem (1973) (epizód) (S01E11)
Animációs
05:35
A Nagy Ho-Ho-Ho-Horgász - A fagyasztott hal (1984) (epizód) (S02E12)
Animációs / Mese
05:45
Sebaj Tóbiás - Sebaj Tóbiás és a ló (1986) (epizód) (S02E13)
Animációs
05:55
Kukori és Kotkoda - A baromfiudvar réme (1971) (epizód) (S01E01)
Animációs
06:00
Hát (2014) (sorozat)
Animációs
06:10
Számoljunk Paulával (2014) (sorozat)
Animációs
06:20
Számoljunk Paulával (2014) (sorozat)
Animációs
06:35
Kívánj most! (2014) (sorozat)
Animációs / Családi / Fantasy
06:55
Limb-lomb, a kincses sziget (2013) (sorozat)
Animációs / Családi
07:20
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
07:30
M2 matricák - Négyzetgyök (2023) (műsor)
Oktató
07:35
Rímerdő (2023) (műsor)
07:45
Láng és a szuperverdák - Kis-nagy kaland (2017) (epizód) (S03E12)
Animációs / Akció / Családi
08:05
Taina és az őserdő hősei (2018) (sorozat)
Animációs / Családi
08:20
Taina és az őserdő hősei (2018) (sorozat)
Animációs / Családi
08:35
Leo Da Vinci - Kalmárok a zsiiványok ellen (2023) (epizód) (S02E19)
Animációs / Kaland
08:45
Leo Da Vinci - A kakukk (2023) (epizód) (S02E20)
Animációs / Kaland
09:00
Andy vízi kalandjai (2020) (sorozat)
Kaland / Családi
09:15
Bohókás professzor - Amnézia (2009) (epizód) (E69)
Animációs
09:25
Zou - Zou igluja (2015) (epizód) (S02E11)
Animációs / Rövid
09:35
Zou - Zou a pincér (2015) (epizód) (S02E12)
Animációs / Rövid
09:50
Pocoyo és barátai (2005) (sorozat)
Animációs / Családi
09:55
Pocoyo és barátai (2005) (sorozat)
Animációs / Családi
10:05
Pocoyo és barátai (2005) (sorozat)
Animációs / Családi
10:10
Maja, a méhecske - A jó darázs (2013) (epizód) (S02E07)
Animációs / Kaland
10:20
Maja, a méhecske - Vili elköltözik (2013) (epizód) (S01E19)
Animációs / Kaland
10:35
Tickety Toc (2012) (sorozat)
Animációs
11:00
A Nagy Ho-Ho-Ho-Horgász - A fagyasztott hal (1984) (epizód) (S02E12)
Animációs / Mese
11:10
Sebaj Tóbiás - Sebaj Tóbiás és a ló (1986) (epizód) (S02E13)
Animációs
11:20
Topo Gigio (2020) (sorozat)
Animációs
11:30
A kis pingvin kalandjai (2021) (sorozat)
Animációs / Kaland / Vígjáték
11:35
Dzsungelbanda - Mentés indul! - Hét perces ház (2014) (epizód) (S01E25)
Animációs / Családi
11:50
Dzsungelbanda - Mentés indul! - Egy lehetetlen küldetés (2014) (epizód) (S01E26)
Animációs / Családi
12:00
ALVINNN!!! és a mókusok - A titokzatos hegy (2015) (epizód) (S01E21)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:10
ALVINNN!!! és a mókusok - Micsoda ékkő! (2015) (epizód) (S01E07)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:25
ALVINNN!!! és a mókusok - Menjünk Dave agyára! (2015) (epizód) (S01E26)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:35
ALVINNN!!! és a mókusok - Az elnökválasztás (2015) (epizód) (S01E12)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:50
Paddington kalandjai (2020) (sorozat)
Animációs / Családi
13:00
Paddington kalandjai (2020) (sorozat)
Animációs / Családi
13:10
Paddington kalandjai (2020) (sorozat)
Animációs / Családi
13:25
Sárkányok: Mentő-osztag - Hu-húú (2019) (epizód) (S01E03)
Animációs / Kaland / Vígjáték
13:50
H2O: Egy vízcsepp elég - Most már négyen vannak (2008) (epizód) (S02E21)
Családi / Fantasy / Dráma
14:15
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai - Szerepcsere (2019) (epizód) (S03E09)
Animációs / Kaland / Családi
14:35
Sadie Sparks (2019) (sorozat)
Animációs
14:50
Zazie kisasszony - Visszalépés a jövőbe (2013) (epizód) (E47)
Animációs / Családi
15:00
Zazie kisasszony - Egy új és jobb Zazie (2013) (epizód) (E48)
Animációs / Családi
15:05
Pat, a kutya (2017) (sorozat)
Animációs / Családi
15:10
Pat, a kutya (2017) (sorozat)
Animációs / Családi
15:20
Pat, a kutya (2017) (sorozat)
Animációs / Családi
15:30
M2 Matricák – Gyerekjáték (2021) (műsor)
15:35
M2 Matricák – Gyerekjáték (2021) (műsor)
15:50
Kókusz Kokó, a kis sárkány - Szuperbaba (2015) (epizód) (S01E26)
Animációs / Családi
16:00
Kókusz Kokó, a kis sárkány - Fuss, Husi, fuss! (2015) (epizód) (S01E12)
Animációs / Családi
16:10
Kókusz Kokó, a kis sárkány (2015) (sorozat)
Animációs / Családi
16:25
Dzsungelbanda - Mentés indul! - Az éjszakai szörny (2014) (epizód) (S01E27)
Animációs / Családi
16:35
Dzsungelbanda - Mentés indul! - Az oposszum emlékei (2014) (epizód) (S01E28)
Animációs / Családi
16:45
Andy vízi kalandjai (2020) (sorozat)
Kaland / Családi
17:00
Bohókás professzor - Száműzöttek (2009) (epizód) (E70)
Animációs
17:10
ALVINNN!!! és a mókusok - Szolgálunk és védünk (2015) (epizód) (S01E13)
Animációs / Vígjáték / Musical
17:25
ALVINNN!!! és a mókusok - Don Juan Theodoro (2015) (epizód) (S01E10)
Animációs / Vígjáték / Musical
17:35
ALVINNN!!! és a mókusok - Első a család (2015) (epizód) (S01E08)
Animációs / Vígjáték / Musical
17:45
ALVINNN!!! és a mókusok - Régimódi vakáció (2015) (epizód) (S01E14)
Animációs / Vígjáték / Musical
18:00
Leo Da Vinci - A fosszília titka (2023) (epizód) (S02E21)
Animációs / Kaland
18:10
Leo Da Vinci - Vannoccio művészete (2023) (epizód) (S02E22)
Animációs / Kaland
18:25
Sárkányok: Mentő-osztag - Ahol füst van (2019) (epizód) (S01E04)
Animációs / Kaland / Vígjáték
18:50
Pat, a kutya (2017) (sorozat)
Animációs / Családi
19:00
Pat, a kutya (2017) (sorozat)
Animációs / Családi
19:05
Pat, a kutya (2017) (sorozat)
Animációs / Családi
19:15
Taina és az őserdő hősei (2018) (sorozat)
Animációs / Családi
19:25
Taina és az őserdő hősei (2018) (sorozat)
Animációs / Családi
19:40
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
19:50
M2 matricák - Baltazár-bazár (2018) (műsor)
20:00
Heartland - Makacsnak született (2013) (epizód) (S06E16)
Dráma / Családi
20:50
Esti Kornél (2024) (műsor)
21:50
Mit kíván? (2024) (műsor)
Zenés
22:25
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
23:25
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
00:20
Akusztik (műsor)
Zenés
01:30
Mit kíván? (2024) (műsor)
Zenés
01:55
Esti Kornél (2024) (műsor)
02:50
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
03:45
Hullámhossz (2021) (műsor)
Zenés
03:55
Hullámhossz (2021) (műsor)
Zenés
04:00
Nyár '24 (2024) (műsor)
Publicisztikai
05:55
Himnusz
05:57
Mindennapi (2023) (műsor)
Költői
06:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
06:20
Nemzeti Sporthíradó
06:30
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
06:32
Pollenjelentés
06:35
Alpok-Duna-Adria (műsor)
Publicisztikai
07:05
P'amende (2011) (műsor)
Publicisztikai
07:35
Erdei utakon - Reviczky Gáborral (2019) (sorozat)
Dokument
08:05
Bor, mámor, szerelem (2012) (sorozat)
Dráma / Családi
09:05
Egy csodálatos asszony (2017) (sorozat)
Dráma
09:55
Egy Perc Híradó
10:00
Nyár '24 (2024) (műsor)
Publicisztikai
12:00
Déli harangszó
12:01
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
12:35
Nemzeti Sporthíradó
12:45
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
12:47
Vár a Kárpát-medence
13:00
Melissa, a Zöld Völgy lánya (2023) (sorozat)
Dráma
14:00
Török ízek Refika konyhájából (2019) (műsor)
Reality-TV
14:45
Szép hazánk, Magyarország!
14:55
Egy Perc Híradó
14:58
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
15:00
Ridikül (2013) (műsor)
Talk-show
15:50
Alpesi őrjárat - Gyökerek és ágak (2023) (epizód) (S07E05)
Krimi / Vígjáték / Misztikus
16:45
SzerencsePerc (2022) (műsor)
Publicisztikai / Szórakoztató
16:55
Gasztroangyal (műsor)
Publicisztikai
17:50
Vár a Kárpát-medence
18:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
18:25
Nemzeti Sporthíradó
18:35
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
18:40
Pollenjelentés
18:41
Névjegyek (2024) (sorozat)
18:50
Egy csodálatos asszony (2017) (sorozat)
Dráma
19:30
Mindennapi (2023) (műsor)
Költői
19:45
Bor, mámor, szerelem (2012) (sorozat)
Dráma / Családi
20:40
Fantomas a Scotland Yard ellen (1967)
Vígjáték / Kaland / Krimi
22:20
Kenó
22:21
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
22:30
Önök kérték (műsor)
Zenés
23:25
Öt kontinens (2012) (műsor)
Publicisztikai
00:00
Itthon vagy! (2015) (műsor)
Publicisztikai
00:25
Gasztroangyal (műsor)
Publicisztikai
01:25
Az érzelmek tengerén (2016) (sorozat)
Dráma
02:10
Érted mindent (2022) (sorozat)
Vígjáték / Dráma / Romantikus
03:00
Noé barátai (2012) (műsor)
Publicisztikai
03:25
Vár a Kárpát-medence
03:30
Magyar Krónika (2015) (műsor)
Publicisztikai
04:05
Ridikül (2013) (műsor)
Talk-show
05:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
05:15
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
05:17
ANGOL NYELVŰ HÍREK
05:20
NÉMET NYELVŰ HÍREK
05:23
OROSZ NYELVŰ HÍREK
05:25
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
05:30
Édes anyanyelvünk (2019) (műsor)
05:35
Itthon vagy! (2015) (műsor)
Publicisztikai
05:55
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
06:05
M2 matricák - Hevül a vegyület (2018) (műsor)
Oktató
06:10
M2 matricák - Hevül a vegyület (2018) (műsor)
Oktató
06:15
Kárpát Expressz (műsor)
Publicisztikai
06:40
Hazajáró (2011) (műsor)
Publicisztikai
07:05
Mindennapi (2023) (műsor)
Költői
07:10
Vár a Kárpát-medence
07:15
Világ (2015) (műsor)
Publicisztikai
07:35
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
07:40
Élő népzene (2009) (műsor)
Zenés
08:05
Élő népzene (2009) (műsor)
Zenés
08:35
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
09:00
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
09:30
Vers mindenkinek (2021) (műsor)
Költői
09:33
Agapé (2022) (műsor)
Publicisztikai
10:25
Nyitott szívvel-szerzetesélet Magyarországon (2022) (műsor)
Dokument
10:50
Találkozás (2022) (műsor)
Publicisztikai
11:05
Jó embert keresünk! (2022) (műsor)
Publicisztikai
11:20
Az elsőszülött (1973) (Tévéfilm)
Vígjáték
12:55
A hét műtárgya
13:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
13:20
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
13:25
Alpok-Duna-Adria (műsor)
Publicisztikai
13:55
P'amende (2011) (műsor)
Publicisztikai
14:25
Magyarország ma
14:55
Öt kontinens (2012) (műsor)
Publicisztikai
15:25
HadERŐ „Hazámat szolgálom!”
15:50
Hogy volt!? (2010) (műsor)
16:50
Nyár '24 (2024) (műsor)
Publicisztikai
19:00
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
19:25
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
20:00
Mága Zoltán koncert (2018) (koncert)
Zenés
20:55
Névjegyek (2024) (sorozat)
21:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
21:20
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
21:22
V4 Híradó (2017) (műsor)
Publicisztikai
21:25
Az egészség tíz parancsolata
21:35
Vár a Kárpát-medence
21:40
Önök kérték (műsor)
Zenés
22:10
Klasszikusok délidőben (2019) (műsor)
Zenés
23:10
Opera Café (2021) (műsor)
Publicisztikai / Zenés
23:40
A Nagyok (2016) (műsor)
Talk-show / Dokument
00:10
Itthon vagy! (2015) (műsor)
Publicisztikai
00:30
Vers mindenkinek (2021) (műsor)
Költői
00:35
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
00:45
M2 matricák - Hevül a vegyület (2018) (műsor)
Oktató
00:50
M2 matricák - Hevül a vegyület (2018) (műsor)
Oktató
00:55
Himnusz
01:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
01:15
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
01:22
Mága Zoltán koncert (2018) (koncert)
Zenés
02:20
Az elsőszülött (1973) (Tévéfilm)
Vígjáték
03:50
Magyar elsők (2005) (sorozat)
Dokument / Dráma
04:10
Szabófalvától San Franciscóig
05:05
Pannonia 3 keréken (2010) (műsor)
Publicisztikai
05:40
Mocsári Károly zongoraestje (2023) (műsor)
Zenés
06:00
Ön is tudja? (2021) (műsor)
Vetélkedő / Publicisztikai
06:25
Magyar Krónika (2015) (műsor)
Publicisztikai
07:00
M5 História (2022) (műsor)
Publicisztikai
07:40
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
07:55
„Öröktűz” I-II. Portréfilm Reményik Sándorról - „Egy lángot adok, ápold, add tovább”
08:55
Versek és képek - Adamis Anna
09:55
Koronás sas (2018) (sorozat)
Dráma / Történelmi / Életrajz
10:20
Pannonia 3 keréken (2010) (műsor)
Publicisztikai
10:55
Ez itt a kérdés (2024)
Dokument
11:55
Megterítve – Kulturális és kulináris kalandozások Ausztriában (2008) (műsor)
Dokument / Publicisztikai
12:45
Szép hazánk, Magyarország!
12:50
Könyvjelző – Takaró Mihály műsora (2024) (műsor)
Publicisztikai
13:15
Mesterember leszek (2024) (műsor)
Publicisztikai
13:45
A Duna - Budapesttől Belgrádig (2020) (epizód) (E03)
Dokument
14:40
Így jöttem (1965)
Dráma / Háborús
16:20
Kritika (2023) (műsor)
Publicisztikai
16:45
Édes anyanyelvünk (2019) (műsor)
17:00
Koronás sas (2018) (sorozat)
Dráma / Történelmi / Életrajz
17:30
Ön is tudja? (2021) (műsor)
Vetélkedő / Publicisztikai
17:55
Vers mindenkinek (2021) (műsor)
Költői
18:00
Kontúr (2022) (műsor)
Publicisztikai
18:45
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
18:55
Fény és csillogás – A Francia Riviéra története (2021) (Tévéfilm)
Dokument
19:55
M5 História (2022) (műsor)
Publicisztikai
21:00
Sztankay mozija (2023) (műsor)
Publicisztikai
21:10
Parkoló (2014)
Dráma
22:50
Értelem és érzelem - Episode 2 (2008) (epizód) (E02)
Dráma / Romantikus
23:50
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
00:05
Így jöttem (1965)
Dráma / Háborús
01:55
„Öröktűz” I-II. Portréfilm Reményik Sándorról - „Egy lángot adok, ápold, add tovább”
02:45
Versek és képek - Adamis Anna
03:40
Pannonia 3 keréken (2010) (műsor)
Publicisztikai
04:10
Döglött akták - Címlaplány (2008) (epizód) (S06E09)
Krimi / Dráma / Misztikus
05:00
Fókusz (1997) (műsor)
Publicisztikai
06:00
Reggeli (1999) (műsor)
Publicisztikai
09:00
New Amsterdam - Idegen földön (2021) (epizód) (S04E09)
Dráma
10:05
Teleshop
10:40
Fókusz (1997) (műsor)
Publicisztikai
11:15
Drága örökösök - A visszatérés - Kecske elmélet (2024) (epizód) (S02E64)
Vígjáték
12:10
A gyanú árnyékában (2016) (műsor)
Reality-TV
13:15
Aranykalitka (2021) (sorozat)
Dráma
14:20
SWAT - Különleges egység - A David 27-es (2021) (epizód) (S05E03)
Akció / Kaland / Krimi
15:20
A mentalista - Parázsló kapcsolatok (2010) (epizód) (S02E20)
Dráma / Krimi / Misztikus
16:35
Keresztanyu - Fekete Párduc (2022) (epizód) (S03E62)
Vígjáték
18:00
RTL Híradó (műsor)
Publicisztikai
18:45
Fókusz (1997) (műsor)
Publicisztikai
20:10
A mi kis falunk - A zebra (2019) (epizód) (S04E04)
Vígjáték
21:20
Drága örökösök - A visszatérés - A kincskereső kecske (2024) (epizód) (S02E65)
Vígjáték
22:35
RTL Híradó - Késő esti kiadás (2014) (műsor)
Publicisztikai
23:10
Jóbarátok - Joey horgászik (1998) (epizód) (S04E14)
Vígjáték / Romantikus
23:30
Jóbarátok - A rögbimeccs (1998) (epizód) (S04E15)
Vígjáték / Romantikus
23:55
Jóbarátok - Az álparti (1998) (epizód) (S04E16)
Vígjáték / Romantikus
00:30
Leonardo - A firenzei segéd (2021) (epizód) (E01)
Életrajz / Dráma
01:55
Az Év Hotele (2017) (műsor)
02:40
CSI: Miami helyszínelők - A bűnös mindent visz (2011) (epizód) (S10E07)
Akció / Krimi / Dráma
03:55
CSI: A helyszínelők - A zenész (2008) (epizód) (S09E08)
Krimi / Dráma / Misztikus
04:00
Kívánságpiac Extra (2019) (műsor)
Zenés
04:25
Zenehajó - Bodnár Attila és Pap Rita műsora (2023) (műsor)
Zenés
04:50
Zenehajó - Bodnár Attila és Pap Rita műsora (2023) (műsor)
Zenés
05:15
Családi titkok (2012) (sorozat)
Reality-TV
06:15
Mokka (2004) (műsor)
Publicisztikai
08:45
Mokkacino (2019) (műsor)
Publicisztikai
09:40
TELESHOP
11:20
Csapdába csalva (2010) (sorozat)
Reality-TV
12:00
Tények délben (1997) (műsor)
Publicisztikai
12:30
Walker, a texasi kopó - Végső erőpróba 2/1. (2001) (epizód) (S09E23)
Akció / Kaland / Krimi
13:30
Walker, a texasi kopó - Végső erőpróba 2/2. (2001) (epizód) (S09E24)
Akció / Kaland / Krimi
14:35
A múlt börtönében (2021) (sorozat)
Dráma
15:40
Testvérek (2021) (sorozat)
Dráma
16:45
A három nővér (2022) (sorozat)
Dráma
18:00
Tények (1997) (műsor)
Publicisztikai
18:45
Tények Plusz (1998) (műsor)
Publicisztikai
19:55
Szerencsekerék (2021) (műsor)
Vetélkedő
21:45
A hegyi doktor - Újra rendel - Mellőzve (2024) (epizód) (S17E04)
Dráma
22:50
Nicsak, ki vagyok? - a rejtélyek színpada (2020) (műsor)
Vetélkedő
00:55
Tények gazdasági különkiadás (2022) (műsor)
Publicisztikai
01:00
Tények Extra (2017) (műsor)
Publicisztikai
01:35
911 L.A. - Az új abnormalitás (2021) (epizód) (S04E01)
Akció / Dráma / Thriller
02:25
911 L.A. - Társas magány (2021) (epizód) (S04E02)
Akció / Dráma / Thriller
03:10
Kívánságpiac Extra (2019) (műsor)
Zenés
03:35
Kívánságpiac Extra (2019) (műsor)
Zenés
05:10
A végzet fogságában (2019) (sorozat)
Dráma
07:05
Sorsfordító szerelem (2014) (sorozat)
Romantikus / Dráma
08:10
Fazilet asszony és lányai (2017) (sorozat)
Dráma
09:15
A csodadoktor (2019) (sorozat)
Dráma
10:20
A szerelem ösvényei (2002) (sorozat)
Telenovela / Romantikus / Thriller
11:25
Összetört szívek (2021) (sorozat)
Dráma
12:30
A család (2023) (sorozat)
Akció / Krimi / Dráma
13:40
Titkok hálójában (2021) (sorozat)
Dráma
14:45
Fazilet asszony és lányai (2017) (sorozat)
Dráma
15:50
A del Monte örökösök (2011) (sorozat)
Dráma / Telenovela
16:55
Paula és Paulina (1998) (sorozat)
Dráma / Telenovela
18:00
A csodadoktor (2019) (sorozat)
Dráma
19:00
A szerelem ösvényei (2002) (sorozat)
Telenovela / Romantikus / Thriller
20:00
Összetört szívek (2021) (sorozat)
Dráma
21:00
A család (2023) (sorozat)
Akció / Krimi / Dráma
22:00
Titkok hálójában (2021) (sorozat)
Dráma
23:00
Testvérek (2021) (sorozat)
Dráma
00:00
Fazilet asszony és lányai (2017) (sorozat)
Dráma
01:00
Tiltott gyümölcs (2018) (sorozat)
Dráma / Romantikus
02:00
Reménysugár (2019) (sorozat)
Dráma
02:50
Reménysugár (2019) (sorozat)
Dráma
03:40
Katie Fforde – Álom és szerelem - Anya csak egy van (2020) (epizód) (E40)
Dráma / Romantikus