TV-műsor
előző
következő
péntek 05.07.
szombat 06.07.
vasárnap 07.07.
hétfő 08.07.
kedd 09.07.
szerda 10.07.
csütörtök 11.07.
péntek 12.07.
szombat 13.07.
vasárnap 14.07.
hétfő 15.07.
kedd 16.07.
szerda 17.07.
csütörtök 18.07.
péntek 19.07.
szombat 20.07.
vasárnap 21.07.
hétfő 22.07.
kedd 23.07.
szerda 24.07.
csütörtök 25.07.
Tévéműsorom – kedd 09.07.
Itt összeállíthatol egy tetszőleges számú TV-csatornákat, amelyekből a FilmBooster minden napra a legjobb "TV-tippeket" ajánlja, 60%-nál magasabb besorolással.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
Itt összeállíthatol egy tetszőleges számú TV-csatornákat, amelyekből a FilmBooster minden napra a legjobb "TV-tippeket" ajánlja, 60%-nál magasabb besorolással.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
06:20
Brazilok (2017)
Kaland / Romantikus / Vígjáték
08:15
Egy bajnok születése: A Boris Becker-sztori (2021) (Tévéfilm)
Dráma / Sport / Életrajz
10:20
A kutya, aki megmentette a nyarat (2015)
Családi
12:00
Noé (2014)
Kaland / Dráma / Akció
14:55
A hurrikán meló (2018)
Katasztrófa / Kaland / Akció
16:55
Fék nélkül (2012)
Akció / Thriller
18:40
Törésvonal (2015)
Katasztrófa / Kaland / Akció
21:00
Nyomd, bébi, nyomd (2017)
Akció / Zenés / Krimi
23:25
Ragadozó madarak (és egy bizonyos Harley Quinn csodasztikus felszabadulása) (2020)
Akció / Kaland / Krimi
01:45
Viasztestek (2005)
Horror / Thriller
05:15
Távoli emlékek (2010)
Dráma / Fantasy / Vígjáték
07:15
Villámtolvaj - Percy Jackson és az olimposziak (2010)
Fantasy / Kaland / Vígjáték
09:40
Végveszélyben (1994)
Akció / Thriller / Dráma
12:40
Vörös zsaru (1988)
Akció / Krimi / Thriller
14:45
A fenevad gyomrában (2003)
Akció
16:40
A Vadász és a Jégkirálynő (2016)
Akció / Kaland / Dráma
18:50
Jeges pokol (2021)
Akció / Thriller
21:00
Még drágább az életed! (1990)
Akció / Thriller
23:30
Dupla dinamit (1991)
Akció / Krimi / Dráma
01:50
A hetedik nap (2021)
Horror
03:40
Szájhős.tv (2022) (Tévéfilm)
Vígjáték / Romantikus
05:20
Volt egyszer egy képregény (2021)
Dokument
06:20
Mindenütt jó (1999)
Dráma / Vígjáték
08:45
Rocky (1976)
Dráma / Sport
11:15
Egyszerűen bonyolult (2009)
Romantikus / Vígjáték
13:45
Az utolsó esély (1995)
Akció / Dráma / Thriller
16:10
Karátos védelem (2005)
Akció / Dráma / Thriller
18:00
Két tűz között (1994)
Akció / Thriller / Vígjáték
21:00
Ragadozó 2. (1990)
Akció / Sci-Fi / Thriller
23:20
Blitz (2011)
Krimi / Thriller / Akció
01:20
A sárkány bosszúja (2005)
Akció / Vígjáték
03:15
Lejtmenet (2020)
Dráma
05:05
Close Up (2008) (műsor)
Dokument / Életrajz
05:30
Close Up (2008) (műsor)
Dokument / Életrajz
06:00
Close Up (2008) (műsor)
Dokument / Életrajz
06:35
Close Up (2008) (műsor)
Dokument / Életrajz
07:10
Zoom In (2008) (sorozat)
Dokument
07:25
A belleville-i zsaru (2018)
Vígjáték
09:35
A gömb (1998)
Sci-Fi / Dráma / Misztikus
12:15
Atomcsapda (2002)
Dráma / Thriller / Történelmi
15:05
Vesztesek bosszúja (2010)
Akció / Kaland / Krimi
16:55
Hazárd megye lordjai (2005)
Vígjáték / Kaland / Akció
19:10
Kiscsávó (2006)
Vígjáték / Krimi
21:00
Invázió (2007)
Thriller / Sci-Fi
22:50
Mimic - A júdás faj (1997)
Horror / Sci-Fi / Thriller
00:55
Mortal Kombat (1995)
Fantasy / Akció / Kaland
02:40
Törvények felett (2019)
Akció
06:00
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
07:00
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
07:55
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
08:55
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
09:55
Sherlock és Watson - Egy Holmes, egy Watson (2015) (epizód) (S03E19)
Krimi / Dráma / Misztikus
10:55
Sherlock és Watson - Az idő pénz (2015) (epizód) (S03E20)
Krimi / Dráma / Misztikus
11:50
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
12:50
Dirty Dancing – Piszkos tánc (1987)
Romantikus / Dráma / Zenés
15:05
Karácsony a tavon (2022) (Tévéfilm)
Romantikus / Vígjáték
17:00
Színezz újra karácsonykor (2023) (Tévéfilm)
Romantikus
19:00
Sherlock és Watson - Belső értékek (2015) (epizód) (S03E21)
Krimi / Dráma / Misztikus
20:00
Sherlock és Watson - A legjobb kiút (2015) (epizód) (S03E22)
Krimi / Dráma / Misztikus
21:00
Zombie Town
23:00
Gyerekjáték
00:50
Egyetlen szerelmem (2014)
Romantikus / Vígjáték / Dráma
02:50
Sharknado - Cápavihar (2013) (Tévéfilm)
Horror / Sci-Fi
04:15
A holnap legendái - Too Legit to Quit (2022) (epizód) (S07E12)
Akció / Kaland / Dráma
05:30
Teleshopping
06:30
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
07:35
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
08:45
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
09:40
Férjek gyöngye - Érzelmi hullámvasút (2006) (epizód) (S08E19)
Vígjáték
10:10
Már megint Malcolm - Humilithon (2002) (epizód) (S04E02)
Vígjáték
10:45
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
11:45
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
12:45
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
14:05
Jóapátok - Going All the Way (2020) (epizód) (S04E04)
Vígjáték
14:35
Apa csak egy van - Your Move (2021) (epizód) (S09E13)
Vígjáték
15:05
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
16:00
Férjek gyöngye - Négyes menet (2006) (epizód) (S08E20)
Vígjáték
16:30
Már megint Malcolm - Family Reunion (2002) (epizód) (S04E03)
Vígjáték
17:00
Jóapátok - Winner Winner Chicken Salad (2020) (epizód) (S04E05)
Vígjáték
17:30
Jóapátok - Couples Therapy (2020) (epizód) (S04E06)
Vígjáték
17:55
Apa csak egy van - The Two Nieces of Eve (2021) (epizód) (S09E14)
Vígjáték
18:25
Apa csak egy van - Butterfly Effect (2021) (epizód) (S09E15)
Vígjáték
18:55
Férjek gyöngye - A kulisszák mögött (2006) (epizód) (S08E21)
Vígjáték
19:25
Már megint Malcolm - Stupid Girl (2002) (epizód) (S04E04)
Vígjáték
20:00
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
21:00
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
22:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
23:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
00:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
01:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
02:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
02:50
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
03:20
Teleshopping
04:25
200 első randi - Keresztutak (2018) (epizód) (S01E18)
Dráma / Vígjáték
05:05
200 első randi - Keserű csokoládé (2018) (epizód) (S01E19)
Dráma / Vígjáték
06:20
Szerencsés kutya (2013) (műsor)
Dokument / Reality-TV / Családi
06:55
Szerencsés kutya (2013) (műsor)
Dokument / Reality-TV / Családi
07:20
Már megint Malcolm - Therapy (2000) (epizód) (S02E08)
Vígjáték
07:50
Már megint Malcolm - High School Play (2000) (epizód) (S02E09)
Vígjáték
08:15
Drága örökösök - Bakancslista (2019) (epizód) (S01E49)
Vígjáték
09:15
Drága örökösök - Gyászmise (2019) (epizód) (S01E50)
Vígjáték
10:10
Doktor House - Gyerekek és a fürdővíz (2005) (epizód) (S01E18)
Dráma / Misztikus
11:10
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk és a titkos Télapó (2005) (epizód) (S04E09)
Vígjáték / Krimi / Dráma
12:05
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk és a divatbemutató (2006) (epizód) (S04E10)
Vígjáték / Krimi / Dráma
13:05
A Grace klinika - Döntések és kalamajkák 2/2. (2007) (epizód) (S03E23)
Dráma / Romantikus
14:05
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk és a választás (2005) (epizód) (S03E15)
Vígjáték / Krimi / Dráma
15:05
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk és a gyerek (2005) (epizód) (S03E16)
Vígjáték / Krimi / Dráma
16:05
Doktor House - Három sztori (2005) (epizód) (S01E21)
Dráma / Misztikus
17:05
A Grace klinika - Makacskodók (2005) (epizód) (S01E06)
Dráma / Romantikus
18:00
A Grace klinika - Íratlan szabályok (2005) (epizód) (S01E07)
Dráma / Romantikus
19:00
Az újonc - Razzia (2018) (epizód) (S01E05)
Krimi / Dráma
20:00
Az újonc - Hawke (2018) (epizód) (S01E06)
Krimi / Dráma
21:00
Válótársak - Episode 3 (2015) (epizód) (S01E03)
Vígjáték / Dráma / Romantikus
22:00
A Grace klinika - A donor (2005) (epizód) (S01E03)
Dráma / Romantikus
23:00
A Grace klinika - Senki földje (2005) (epizód) (S01E04)
Dráma / Romantikus
23:55
Válótársak - Episode 3 (2015) (epizód) (S01E03)
Vígjáték / Dráma / Romantikus
00:55
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk ismét hazatér (2005) (epizód) (S04E02)
Vígjáték / Krimi / Dráma
01:55
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk ágyban marad (2005) (epizód) (S04E03)
Vígjáték / Krimi / Dráma
02:40
A Grace klinika - Makacskodók (2005) (epizód) (S01E06)
Dráma / Romantikus
03:20
A Grace klinika - Íratlan szabályok (2005) (epizód) (S01E07)
Dráma / Romantikus
04:00
Teleshopping
05:00
Teleshopping
06:30
Csillagkapu: Atlantisz - A királynő (2008) (epizód) (S05E08)
Akció / Kaland / Dráma
07:30
Csillagkapu: Atlantisz - A vadász vadásza (2008) (epizód) (S05E09)
Akció / Kaland / Dráma
08:25
Kaland Bt. (2002) (sorozat)
Akció / Kaland / Dráma
09:25
Xena: A harcos hercegnő - A leszámolás (1995) (epizód) (S01E06)
Fantasy / Akció / Kaland
10:25
MacGyver - Bullet + Pen (2017) (epizód) (S02E11)
Akció / Kaland / Dráma
11:20
MacGyver - Mac + Jack (2018) (epizód) (S02E12)
Akció / Kaland / Dráma
12:15
SWAT - Különleges egység - Vonatrablás (2018) (epizód) (S02E04)
Akció / Kaland / Krimi
13:10
NCIS - Tengerészeti helyszínelők - Örökzöld (2019) (epizód) (S16E19)
Akció / Krimi / Dráma
14:05
NCIS - Tengerészeti helyszínelők - Isten hozott, Isten veled (2019) (epizód) (S16E20)
Akció / Krimi / Dráma
15:00
Csillagkapu - Tűzön-vízen át (1999) (epizód) (S03E01)
Akció / Kaland / Dráma
16:00
Csillagkapu - Szeth (1999) (epizód) (S03E02)
Akció / Kaland / Dráma
17:00
Csillagkapu: Atlantisz - Első találkozás (2008) (epizód) (S05E10)
Akció / Kaland / Dráma
17:55
Csillagkapu: Atlantisz - Az elveszett törzs (2008) (epizód) (S05E11)
Akció / Kaland / Dráma
18:55
Kaland Bt. (2002) (sorozat)
Akció / Kaland / Dráma
19:55
Xena: A harcos hercegnő - The Titans (1995) (epizód) (S01E07)
Fantasy / Akció / Kaland
21:00
MacGyver - Dia de Muertos + Sicarios + Family (2018) (epizód) (S03E05)
Akció / Kaland / Dráma
21:55
MacGyver - Murdoc + MacGyver + Murdoc (2018) (epizód) (S03E06)
Akció / Kaland / Dráma
22:50
Doktor House - Bűntudat (2010) (epizód) (S06E11)
Dráma / Misztikus
23:50
Doktor House - Előrehaladás (2010) (epizód) (S06E12)
Dráma / Misztikus
00:45
SWAT - Különleges egység - Vészjelzés (2018) (epizód) (S02E05)
Akció / Kaland / Krimi
01:40
MacGyver - Bullet + Pen (2017) (epizód) (S02E11)
Akció / Kaland / Dráma
02:25
MacGyver - Mac + Jack (2018) (epizód) (S02E12)
Akció / Kaland / Dráma
03:05
Leo Mattei (2013) (sorozat)
Dráma / Krimi
04:05
A38 BESZTOF (2022) (műsor)
Zenés
05:00
Vizipók-csodapók - Búcsú a csigaháztól (1978) (epizód) (S01E01)
Animációs
05:05
Varjúdombi mesék - Mese a boszorkány seprűjéről (1980) (epizód) (E11)
Animációs
05:10
A Nagy Ho-Ho-Ho-Horgász - A titokzatos békaember (1982) (epizód) (S01E11)
Animációs / Mese
05:20
Mesélj nekem! (2014) (sorozat)
Animációs
05:30
Tinti kalandjai - Fel torreádor! (1988) (epizód) (E05)
Animációs / Családi
05:35
Mekk Elek az ezermester - Nyúlcipő (1974) (epizód) (E03)
Báb
05:40
Kiváncsi Fáncsi - Jeges - kaland (1986) (epizód) (S01E03)
Animációs / Családi
05:50
Stop! Közlekedj okosan! - Utasként közlekedés – A kétkerekű járművön való utazás szabályai (1974) (epizód) (S01E11)
Animációs
05:55
Frakk, a macskák réme - Kolbászkiállítás (1987) (epizód) (S04E08)
Animációs
06:05
Hát (2014) (sorozat)
Animációs
06:10
Csűrcsavarosdi (2008) (sorozat)
Animációs
06:35
Merülj, Olly merülj! (2005) (sorozat)
Animációs / Családi
06:55
Tündér lilinkók (2018) (sorozat)
Animációs
07:10
Tündér lilinkók (2018) (sorozat)
Animációs
07:20
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
07:30
M2 matricák - Hevül a vegyület (2018) (műsor)
Oktató
07:35
M2 matricák - Hevül a vegyület (2018) (műsor)
Oktató
07:45
Pán Péter legújabb kalandjai - Csapatmunka, emberek (2016) (epizód) (S02E10)
Animációs / Kaland / Családi
08:10
A kis Nicolas nyaral - Szardínia-hadművelet (2022) (epizód) (E04)
Animációs
08:20
A kis Nicolas nyaral - Tombola (2022) (epizód) (E05)
Animációs
08:35
Super Wings - A szárnyalók (2015) (sorozat)
Animációs / Kaland / Családi
08:45
Super Wings - A szárnyalók (2015) (sorozat)
Animációs / Kaland / Családi
09:00
RoboVonatok (2018) (sorozat)
Animációs
09:15
Puskás Öcsi és a barátai - A mozi (2023) (epizód) (E08)
Animációs
09:25
Rosie világa (2010) (sorozat)
Animációs
09:35
Rosie világa (2010) (sorozat)
Animációs
09:50
Pocoyo és barátai (2005) (sorozat)
Animációs / Családi
09:55
Pocoyo és barátai (2005) (sorozat)
Animációs / Családi
10:00
Pocoyo és barátai (2005) (sorozat)
Animációs / Családi
10:10
A bajkeverő majom - Majomhegy / Vigyázz, kész, flamingó! (2021) (epizód) (S14E03)
Animációs / Kaland / Vígjáték
10:35
Daniel, a kis tigris (2012) (sorozat)
Animációs
10:45
Daniel, a kis tigris (2012) (sorozat)
Animációs
11:00
A Nagy Ho-Ho-Ho-Horgász - A titokzatos békaember (1982) (epizód) (S01E11)
Animációs / Mese
11:05
Mesélj nekem! (2014) (sorozat)
Animációs
11:20
Nils Holgersson csodálatos utazása - A Paradicsom (2017) (epizód) (E43)
Animációs / Családi
11:30
Simon - Még ne aludjunk! (2022) (epizód) (S04E08)
Animációs / Családi
11:35
Petronix Védők, akcióra fel! - Grönlandi fóka-mentés (2022) (epizód) (E13)
Animációs
11:50
Petronix Védők, akcióra fel! - Gepárdmentés (2022) (epizód) (E01)
Animációs
12:00
ALVINNN!!! és a mókusok - Tanári terror (2020) (epizód) (S04E32)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:15
ALVINNN!!! és a mókusok - Kirobbanó dáridó (2020) (epizód) (S04E33)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:25
ALVINNN!!! és a mókusok - Mint a villámcsapás (2020) (epizód) (S04E34)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:35
ALVINNN!!! és a mókusok - A kidobós labda visszavág (2020) (epizód) (S04E35)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:50
Leo, az ifjú vadőr (2015) (sorozat)
Animációs / Családi
13:00
Leo, az ifjú vadőr (2015) (sorozat)
Animációs / Családi
13:10
Breki, a világjáró (2016) (sorozat)
Animációs
13:25
Idefix és a Féktelen falka - Állati gyógymód (2021) (epizód) (S01E45)
Animációs
13:35
Idefix és a Féktelen falka - Burkusz kultusz (2021) (epizód) (S01E52)
Animációs
13:50
H2O: Egy vízcsepp elég - Meglepetés! (2006) (epizód) (S01E14)
Családi / Fantasy / Dráma
14:15
Jamie, a focicsoda (2016) (sorozat)
Családi
14:40
Ötletparádé
15:00
Zazie kisasszony - Nagy szökés (2013) (epizód) (E63)
Animációs / Családi
15:05
Zazie kisasszony - Ha szégyen a haj (2013) (epizód) (E23)
Animációs / Családi
15:10
Bluey - Bicaj (2018) (epizód) (S01E11)
Animációs / Családi
15:20
Bluey - Kémes (2018) (epizód) (S01E13)
Animációs / Családi
15:25
Bluey - Füli Nyuszi (2018) (epizód) (S01E12)
Animációs / Családi
15:35
M2 Matricák – Gyerekjáték (2021) (műsor)
15:40
M2 matricák - Ha nagy leszek… (2020) (műsor)
15:50
44 csacska macska - A Halloween-szörny (2020) (epizód) (S02E24)
Animációs / Családi
16:00
44 csacska macska - Lina mama születésnapja (2020) (epizód) (S02E25)
Animációs / Családi
16:15
44 csacska macska - Cato macs-kung-fu bemutatója (2020) (epizód) (S02E26)
Animációs / Családi
16:25
Petronix Védők, akcióra fel! - Hóbagolymentés (2022) (epizód) (E08)
Animációs
16:40
Petronix Védők, akcióra fel! - Ara papagáj-mentés (2022) (epizód) (E10)
Animációs
16:50
RoboVonatok (2018) (sorozat)
Animációs
17:05
Bohókás professzor - Robotajtó (2009) (epizód) (E27)
Animációs
17:15
ALVINNN!!! és a mókusok - Pletykalap perpatvar (2020) (epizód) (S04E36)
Animációs / Vígjáték / Musical
17:25
ALVINNN!!! és a mókusok - Ma ki vett makit? (2020) (epizód) (S04E37)
Animációs / Vígjáték / Musical
17:40
ALVINNN!!! és a mókusok - Tréfamestertanonc (2020) (epizód) (S04E38)
Animációs / Vígjáték / Musical
17:50
ALVINNN!!! és a mókusok - Hazudós hős (2020) (epizód) (S04E39)
Animációs / Vígjáték / Musical
18:00
Super Wings - A szárnyalók (2015) (sorozat)
Animációs / Kaland / Családi
18:15
Super Wings - A szárnyalók (2015) (sorozat)
Animációs / Kaland / Családi
18:25
Idefix és a Féktelen falka - Fityegafüle ünnepe (2021) (epizód) (S01E46)
Animációs
18:40
Idefix és a Féktelen falka - A legveszedelmesebb ellen-eb (2021) (epizód) (S01E47)
Animációs
18:50
Bluey - Elvitel (2018) (epizód) (S01E14)
Animációs / Családi
19:00
Bluey - Pillangós (2018) (epizód) (S01E15)
Animációs / Családi
19:05
Bluey - Jógalabda (2018) (epizód) (S01E16)
Animációs / Családi
19:15
A kis Nicolas nyaral - Geoffroy barátja (2022) (epizód) (E06)
Animációs
19:25
A kis Nicolas nyaral - Apa vacsorája (2022) (epizód) (E07)
Animációs
19:40
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
19:50
M2 matricák - Igaz vagy hamis (2018) (műsor)
20:00
Heartland - A szabadság szelleme (2011) (epizód) (S05E01)
Dráma / Családi
20:50
Esti Kornél (2024) (műsor)
21:50
Mit kíván? (2024) (műsor)
Zenés
22:25
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
23:25
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
00:20
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
01:20
Mit kíván? (2024) (műsor)
Zenés
01:50
Esti Kornél (2024) (műsor)
02:45
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
03:35
Hullámhossz (2021) (műsor)
Zenés
03:45
Hullámhossz (2021) (műsor)
Zenés
04:00
Nyár '24 (2024) (műsor)
Publicisztikai
05:55
Himnusz
05:58
Mindennapi (2023) (műsor)
Költői
06:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
06:20
Nemzeti Sporthíradó
06:30
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
06:45
Közelebb - Roma magazin (1992) (műsor)
Oktató / Publicisztikai
07:10
Domovina (műsor)
Publicisztikai
07:40
Magyar világ (2022) (műsor)
Publicisztikai
08:10
Bor, mámor, szerelem (2012) (sorozat)
Dráma / Családi
09:05
Napsugár (2022) (sorozat)
Dráma
09:45
Az egészség tíz parancsolata
09:55
Egy Perc Híradó
10:00
Nyár '24 (2024) (műsor)
Publicisztikai
12:00
Déli harangszó
12:01
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
12:35
Nemzeti Sporthíradó
12:45
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
12:49
Párizsi beszállók
13:00
Melissa, a Zöld Völgy lánya (2023) (sorozat)
Dráma
13:55
A világ egy terített asztal - Finnmark (2019) (epizód) (S19E04)
Dokument
14:25
Európa ízei (2013) (műsor)
Dokument
14:55
Egy Perc Híradó
14:58
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
15:00
Ridikül (2013) (műsor)
Talk-show
16:00
Doc Martin - Viszlát drágám (2017) (epizód) (S08E03)
Vígjáték / Dráma
17:00
Gasztroangyal (műsor)
Publicisztikai
17:55
Vár a Kárpát-medence
18:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
18:25
Nemzeti Sporthíradó
18:35
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
18:40
Névjegyek (2024) (sorozat)
18:50
Napsugár (2022) (sorozat)
Dráma
19:30
Mindennapi (2023) (műsor)
Költői
19:45
Bor, mámor, szerelem (2012) (sorozat)
Dráma / Családi
20:45
Kékfény (műsor)
Publicisztikai / Krimi
21:35
Colombo - Diplomáciai mentesség (1975) (epizód) (S05E02)
Krimi / Dráma / Misztikus
22:43
Kenó
22:45
Szép hazánk, Kárpát-medence!
22:50
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
23:00
Blanca - Hazafelé (2021) (epizód) (S01E06)
Krimi / Dráma
00:05
Erdei utakon - Reviczky Gáborral (2019) (sorozat)
Dokument
00:35
Gasztroangyal (műsor)
Publicisztikai
01:30
Az érzelmek tengerén (2016) (sorozat)
Dráma
02:15
Érted mindent (2022) (sorozat)
Vígjáték / Dráma / Romantikus
03:05
Divat & dizájn (2019) (műsor)
Publicisztikai
03:30
Magyar Krónika (2015) (műsor)
Publicisztikai
04:10
Zenés TV színház (1972) (sorozat)
Musical
05:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
05:15
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
05:18
ANGOL NYELVŰ HÍREK
05:20
NÉMET NYELVŰ HÍREK
05:24
OROSZ NYELVŰ HÍREK
05:25
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
05:30
Édes anyanyelvünk (2019) (műsor)
05:35
Itthon vagy! (2015) (műsor)
Publicisztikai
05:55
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
06:05
M2 matricák - Igaz vagy hamis (2018) (műsor)
06:09
M2 matricák - Igaz vagy hamis (2018) (műsor)
06:15
Summa (2015) (műsor)
Publicisztikai
06:35
Öt kontinens (2012) (műsor)
Publicisztikai
07:00
Mindennapi (2023) (műsor)
Költői
07:05
Vár a Kárpát-medence
07:10
Család'24
07:30
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
07:40
Élő népzene (2009) (műsor)
Zenés
08:05
Élő népzene (2009) (műsor)
Zenés
08:40
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
09:05
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
09:35
Vers mindenkinek (2021) (műsor)
Költői
09:40
Agapé (2022) (műsor)
Publicisztikai
10:35
Jézus és... (2022) (műsor)
Dokument
11:30
Szerencsés flótás (1943)
Vígjáték
12:55
A hét műtárgya (2023) (sorozat)
Dokument
13:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
13:20
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
13:25
Közelebb - Roma magazin (1992) (műsor)
Oktató / Publicisztikai
13:55
Domovina (műsor)
Publicisztikai
14:30
Magyar Krónika (2015) (műsor)
Publicisztikai
15:00
Kárpáti Krónika (2024) (műsor)
Publicisztikai
15:55
Hogy volt!? (2010) (műsor)
16:50
Nyár '24 (2024) (műsor)
Publicisztikai
19:00
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
19:25
Szép hazánk, Magyarország!
19:30
Erfurt – a zsidó megmaradás szimbóluma (2024)
Dokument
20:00
Slágertévé (1999) (műsor)
Zenés
20:55
Névjegyek (2024) (sorozat)
21:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
21:20
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
21:22
V4 Híradó (2017) (műsor)
Publicisztikai
21:35
Vár a Kárpát-medence
21:40
Önök kérték (műsor)
Zenés
22:10
Mi, magyarok – portrék, önvallomások, beszélgetések (2020) (sorozat)
Dokument
00:00
Rejtélyes XX. század (sorozat)
Dokument
00:30
Vers mindenkinek (2021) (műsor)
Költői
00:35
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
00:45
M2 matricák - Igaz vagy hamis (2018) (műsor)
00:50
M2 matricák - Igaz vagy hamis (2018) (műsor)
00:55
Himnusz
01:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
01:15
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
01:30
Slágertévé (1999) (műsor)
Zenés
02:25
Szerencsés flótás (1943)
Vígjáték
03:45
Magyar történelmi arcképcsarnok (2001) (sorozat)
Dokument
04:05
Hazajáró (2011) (műsor)
Publicisztikai
04:35
Opera Café (2021) (műsor)
Publicisztikai / Zenés
05:00
A hét műtárgya (2023) (sorozat)
Dokument
05:05
Evangélium
05:30
Nemzeti kincseink a Hungarikumok (2019) (sorozat)
Dokument
06:00
Ön is tudja? (2021) (műsor)
Vetélkedő / Publicisztikai
06:25
Kritika (2023) (műsor)
Publicisztikai
07:00
M5 História (2022) (műsor)
Publicisztikai
07:40
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
07:55
Főtér (2003) (műsor)
Publicisztikai
08:55
Határtalanul magyar (2011) (műsor)
Oktató
09:20
Tőkéczki és Takaró: történelem és irodalom mindenkinek (2016) (műsor)
Publicisztikai / Történelmi / Talk-show
09:55
Koronás sas (2018) (sorozat)
Dráma / Történelmi / Életrajz
10:25
Kalandozás Dél-Koreában
10:55
M5 História (2022) (műsor)
Publicisztikai
11:55
Csodálatos állatcsaládok (2019) (sorozat)
Dokument
12:55
Családfamesék (2023) (műsor)
Oktató
13:20
Multiverzum (2021) (műsor)
Oktató / Publicisztikai
13:55
A világ madártávlatból (2010) (sorozat)
Dokument
14:20
A világ madártávlatból (2010) (sorozat)
Dokument
14:50
Eltávozott nap (1968)
Dráma
16:10
Névjegyek (2024) (sorozat)
16:20
Novum (2014) (műsor)
Publicisztikai
16:55
Koronás sas (2018) (sorozat)
Dráma / Történelmi / Életrajz
17:20
Egy Perc Híradó
17:30
Ön is tudja? (2021) (műsor)
Vetélkedő / Publicisztikai
17:55
Vers mindenkinek (2021) (műsor)
Költői
18:00
Kontúr (2022) (műsor)
Publicisztikai
18:45
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
18:55
Kiállítások a nagyvilágból (2017) (sorozat)
Dokument
19:55
M5 História (2022) (műsor)
Publicisztikai
20:35
MüpArt
22:15
SZFE a filmvásznon (2023) (műsor)
23:15
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
23:30
Eltávozott nap (1968)
Dráma
00:55
Főtér (2003) (műsor)
Publicisztikai
01:55
Határtalanul magyar (2011) (műsor)
Oktató
02:25
Tőkéczki és Takaró: történelem és irodalom mindenkinek (2016) (műsor)
Publicisztikai / Történelmi / Talk-show
02:50
Kalandozás Dél-Koreában
03:15
Duna anzix (2011) (sorozat)
Dokument
03:30
Fülszöveg (2021) (műsor)
Publicisztikai
04:35
Nevess csak! (2006) (műsor)
Vígjáték
05:00
Fókusz (1997) (műsor)
Publicisztikai
06:00
Reggeli (1999) (műsor)
Publicisztikai
09:00
Szerelem és más bajok (2021) (sorozat)
Vígjáték / Romantikus
10:10
Teleshop
10:40
Fókusz (1997) (műsor)
Publicisztikai
11:20
Drága örökösök - A visszatérés - Rövid imádság, hosszú kolbász (2024) (epizód) (S02E34)
Vígjáték
12:15
A gyanú árnyékában (2016) (műsor)
Reality-TV
13:20
Aranykalitka (2021) (sorozat)
Dráma
14:25
SWAT - Különleges egység - Szabadulószoba (2019) (epizód) (S03E06)
Akció / Kaland / Krimi
15:25
A mentalista - Vörös bűbáj (2009) (epizód) (S01E12)
Dráma / Krimi / Misztikus
16:35
Keresztanyu - A hangfelvétel (2022) (epizód) (S03E31)
Vígjáték
18:00
RTL Híradó (műsor)
Publicisztikai
18:45
Fókusz (1997) (műsor)
Publicisztikai
20:10
A mi kis falunk - A látogatás (2017) (epizód) (S01E06)
Vígjáték
21:20
Drága örökösök - A visszatérés - Utódomnak (2024) (epizód) (S02E35)
Vígjáték
22:40
RTL Híradó - Késő esti kiadás (2014) (műsor)
Publicisztikai
23:10
Cápák között (2019) (műsor)
00:40
SWAT - Különleges egység - Szörnyeteg (2019) (epizód) (S03E10)
Akció / Kaland / Krimi
01:55
Döglött akták - Számok között (2006) (epizód) (S04E05)
Krimi / Dráma / Misztikus
03:05
Döglött akták - A skarlát rózsa (2006) (epizód) (S04E06)
Krimi / Dráma / Misztikus
04:00
A hegyi doktor - Veszélyes dicsvágy (1999) (epizód) (S06E17)
Dráma / Romantikus
05:00
Családi titkok (2012) (sorozat)
Reality-TV
06:15
Mokka (2004) (műsor)
Publicisztikai
08:45
Mokkacino (2019) (műsor)
Publicisztikai
09:40
TELESHOP
11:20
Csapdába csalva (2010) (sorozat)
Reality-TV
12:00
Tények délben (1997) (műsor)
Publicisztikai
12:30
Walker, a texasi kopó - Paradicsom ösvény (1998) (epizód) (S07E09)
Akció / Kaland / Krimi
13:30
Walker, a texasi kopó - Egy Ranger szeme (1998) (epizód) (S07E10)
Akció / Kaland / Krimi
14:35
A múlt börtönében (2021) (sorozat)
Dráma
15:40
Testvérek (2021) (sorozat)
Dráma
16:45
A három nővér (2022) (sorozat)
Dráma
18:00
Tények (1997) (műsor)
Publicisztikai
18:45
Tények Plusz (1998) (műsor)
Publicisztikai
19:55
Szerencsekerék (2021) (műsor)
Vetélkedő
21:30
Zsákbamacska (1994) (műsor)
Vetélkedő
23:30
Doktor Balaton - Episode 45 (2021) (epizód) (S01E45)
Vígjáték / Dráma
00:20
Tények Extra (2017) (műsor)
Publicisztikai
00:55
911-Texas - Vissza a nyeregbe (2021) (epizód) (S02E01)
Akció / Dráma / Thriller
02:00
911-Texas - 1150 Celcius fok (2021) (epizód) (S02E02)
Akció / Dráma / Thriller
03:00
Kívánságpiac Extra (2019) (műsor)
Zenés
03:30
Kívánságpiac Extra (2019) (műsor)
Zenés
05:00
A végzet fogságában (2019) (sorozat)
Dráma
06:00
TELESHOP
07:05
Szerelem kiadó (2015) (sorozat)
Vígjáték / Romantikus / Dráma
08:10
Fazilet asszony és lányai (2017) (sorozat)
Dráma
09:15
A csodadoktor (2019) (sorozat)
Dráma
10:20
Hazugságok börtönében (2021) (sorozat)
Krimi / Dráma
11:25
Ana választása (2023) (sorozat)
Dráma
12:30
A család (2023) (sorozat)
Akció / Krimi / Dráma
13:40
Titkok hálójában (2021) (sorozat)
Dráma
14:45
Elárulva (2020) (sorozat)
Dráma / Thriller
15:50
A del Monte örökösök (2011) (sorozat)
Dráma / Telenovela
16:55
Paula és Paulina (1998) (sorozat)
Dráma / Telenovela
18:00
A csodadoktor (2019) (sorozat)
Dráma
19:00
Hazugságok börtönében (2021) (sorozat)
Krimi / Dráma
20:00
Ana választása (2023) (sorozat)
Dráma
21:00
A család (2023) (sorozat)
Akció / Krimi / Dráma
22:00
Titkok hálójában (2021) (sorozat)
Dráma
23:00
Testvérek (2021) (sorozat)
Dráma
00:00
Elárulva (2020) (sorozat)
Dráma / Thriller
01:00
Tiltott gyümölcs (2018) (sorozat)
Dráma / Romantikus
02:00
Reménysugár (2019) (sorozat)
Dráma
03:00
Legyen mindig tavasz - Fehér tavasz (2014) (epizód) (E07)
Dráma