TV Schedule
előző
következő
szombat 08.06.
vasárnap 09.06.
hétfő 10.06.
kedd 11.06.
szerda 12.06.
csütörtök 13.06.
péntek 14.06.
szombat 15.06.
vasárnap 16.06.
hétfő 17.06.
kedd 18.06.
szerda 19.06.
csütörtök 20.06.
péntek 21.06.
szombat 22.06.
vasárnap 23.06.
hétfő 24.06.
kedd 25.06.
szerda 26.06.
csütörtök 27.06.
péntek 28.06.
Tévéműsorom – szombat 22.06.
Itt összeállíthatol egy tetszőleges számú TV-csatornákat, amelyekből a FilmBooster minden napra a legjobb "TV-tippeket" ajánlja, 60%-nál magasabb besorolással.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
Itt összeállíthatol egy tetszőleges számú TV-csatornákat, amelyekből a FilmBooster minden napra a legjobb "TV-tippeket" ajánlja, 60%-nál magasabb besorolással.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
06:00
KiKANiNCHEN (2009) (műsor)
Családi / Zenés / Animációs
06:05
Nene (2017) (sorozat)
Animációs / Családi
06:20
Shaun, a bárány (2007) (sorozat)
Animációs / Vígjáték / Családi
06:30
KiKANiNCHEN (2009) (műsor)
Családi / Zenés / Animációs
06:35
Sam, a tűzoltó (1987) (sorozat)
Animációs / Családi
06:55
Die Sendung mit dem Elefanten (2007) (műsor)
Családi
07:20
Il villaggio incantato di Pinocchio (2021) (sorozat)
Animációs
07:45
Sesamstraße (1973) (sorozat)
Családi / Báb
08:04
KiKANiNCHEN (2009) (műsor)
Családi / Zenés / Animációs
08:05
Pipp és Polli (2020) (sorozat)
Animációs
08:18
KiKANiNCHEN (2009) (műsor)
Családi / Zenés / Animációs
08:20
Edmond és Lucy (2022) (sorozat)
Animációs
08:45
Hollócska, a kis rosszcsont (2016) (sorozat)
Animációs
09:10
Molang (2015) (sorozat)
Animációs / Családi
09:15
ENE MENE BU (2011) (műsor)
Családi / Reality-TV
09:25
Vilda (2019) (sorozat)
Kaland / Családi
09:34
KiKANiNCHEN (2009) (műsor)
Családi / Zenés / Animációs
09:35
Ernest és Célestine (2017) (sorozat)
Animációs / Családi
10:10
KiKANiNCHEN (2009) (műsor)
Családi / Zenés / Animációs
10:15
Bitz és Bob (2018) (sorozat)
Animációs
11:00
logo! Die Welt und ich. (1988) (műsor)
Családi / Publicisztikai
11:10
Múmin-völgyi kalandok (2019) (sorozat)
Animációs / Dráma / Családi
12:20
Garfield (2008) (sorozat)
Animációs / Vígjáték / Családi
12:55
Hupikék törpikék (2021) (sorozat)
Animációs / Családi
13:20
Mirette, az utazó nyomozó (2016) (sorozat)
Animációs / Vígjáték
13:40
Nálatok, laknak állatok? (2010) (sorozat)
Családi
14:10
Schloss Einstein (1998) (sorozat)
Családi
15:00
Megtalálsz Párizsban (2018) (sorozat)
Vígjáték / Dráma / Családi
15:50
Runes (2022) (sorozat)
Animációs / Családi
16:35
Tini drón osztag (2020) (sorozat)
Animációs
17:00
Zoom, a fehér delfin (2015) (sorozat)
Animációs
17:25
A dzsungel könyve (2010) (sorozat)
Animációs / Kaland / Családi
17:45
Gyerekek a faluból (2023) (sorozat)
Animációs / Családi
18:10
Maja, a méhecske (2012) (sorozat)
Animációs / Kaland
18:35
Mumfie (2022) (sorozat)
Animációs / Családi
18:47
Baumhaus (2004) (műsor)
Családi
18:50
Unser Sandmännchen (1958) (sorozat)
Musical / Animációs / Vígjáték
19:00
Sherazade - Geschichten aus 1001 Nacht (2017) (sorozat)
Animációs / Kaland / Vígjáték
19:25
logo! Die Welt und ich. (1988) (műsor)
Családi / Publicisztikai
19:30
Eva & Adam (2021)
Vígjáték / Családi / Romantikus
20:50
De regels van Floor (2018) (sorozat)
Vígjáték
21:00
Sendeschluss
06:25
Ha Isten úgy akarja (2015)
Vígjáték
08:15
Télapu karácsonyra (2007)
Családi / Romantikus
10:10
Kiskarácsony mindenáron (2006)
Vígjáték / Családi
11:55
Ízek, imák, gyerekek (2019)
Családi
13:45
Közöttünk az űr (2017)
Sci-Fi / Kaland / Romantikus
16:15
Valerian és az ezer bolygó városa (2017)
Fantasy / Sci-Fi / Kaland
18:55
A titánok harca (2010)
Akció / Dráma / Fantasy
21:00
A titánok haragja (2012)
Akció / Kaland / Fantasy
23:00
300: A birodalom hajnala (2014)
Háborús / Fantasy / Akció
01:00
Visszavágó (1999)
Akció / Krimi / Thriller
03:15
A bosszú szövetsége (2018)
Krimi / Akció / Dráma
04:10
Áttörés (2019)
Dráma / Életrajz
06:15
Szerelem a Fehér házban (1995)
Vígjáték / Dráma / Romantikus
08:30
Akik csizmában halnak meg (1969)
Western / Akció / Vígjáték
10:25
Másodpercekre a haláltól (2001)
Akció / Thriller / Krimi
12:20
Száguldó bomba (2010)
Akció / Dráma / Thriller
14:20
Elrabolva 2. (2012)
Akció / Thriller
16:20
A sötét tengeren (2018)
Akció
18:30
Holnapután (2004)
Katasztrófa / Dráma / Sci-Fi
21:00
Vitathatatlan 3. (2010)
Akció / Krimi / Dráma
23:00
Shaft (2000)
Akció / Krimi / Thriller
01:00
Angyalok gyilkosa (2022)
Thriller
03:00
Gyilkos játszma (2011)
Akció / Thriller
05:00
Yesterday (2019)
Vígjáték / Zenés / Romantikus
07:30
Ő a megoldás (2009)
Vígjáték
09:30
Így neveld a sárkányodat 3. (2019)
Animációs / Kaland / Fantasy
11:30
Józan sofőrszolgálat (2019)
Vígjáték
13:30
Madagaszkár 2. - Menekülés Afrikába (2008)
Animációs / Kaland / Vígjáték
15:10
Bor, mámor, Provence (2006)
Vígjáték / Dráma / Romantikus
17:30
Romazuri (2017)
Vígjáték
19:25
Csupasz pisztoly 33 1/3 – Az utolsó merénylet (1994)
Vígjáték / Krimi / Akció
21:00
Ál/Arc (1997)
Akció / Thriller / Krimi
00:00
Az idegen (2017)
Akció / Krimi / Dráma
02:15
A Mars-mentőakció (2000)
Kaland / Dráma / Sci-Fi
05:30
Close Up (2008) (műsor)
Dokument / Életrajz
06:00
Close Up (2008) (műsor)
Dokument / Életrajz
06:30
Zoom In (2008) (sorozat)
Dokument
06:40
A púpos (1997)
Dráma / Kaland / Romantikus
09:20
Fantomas visszatér (1965)
Vígjáték / Kaland / Krimi
11:20
A medál (2003)
Vígjáték / Akció / Krimi
13:10
Bérgyilkosék (2010)
Akció / Vígjáték / Romantikus
15:05
A titkok könyvtára 3. - A Júdás-kehely átka (2008) (Tévéfilm)
Kaland / Akció / Fantasy
16:55
Alkonyat - Napfogyatkozás (2010)
Kaland / Dráma / Fantasy
19:30
Superhero Movie (2008)
Akció / Vígjáték / Sci-Fi
21:00
Kickboxer - Vérbosszú Bangkokban (1989)
Akció / Dráma / Sport
22:50
A kaptár 2. - Apokalipszis (2004)
Akció / Thriller / Horror
00:40
Crank 2. - Magasfeszültség (2009)
Akció / Thriller / Krimi
02:20
Vonat Busanba – Zombi expressz (2016)
Akció / Horror / Thriller
06:00
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
07:00
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
07:55
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
08:55
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
09:50
Sherlock és Watson - A ferde szájú férfi (2014) (epizód) (S02E21)
Krimi / Dráma / Misztikus
10:45
Sherlock és Watson - Fátylat rá (2014) (epizód) (S02E22)
Krimi / Dráma / Misztikus
11:40
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
12:25
Elvált Szülők Felnőtt Gyermekei (2013)
Vígjáték
14:20
Step Up 2: Streetdance (2008)
Dráma / Romantikus / Zenés
16:30
Step Up 3D (2010)
Dráma / Zenés / Romantikus
19:00
Sherlock és Watson - Művészeti hajlandóság (2014) (epizód) (S02E23)
Krimi / Dráma / Misztikus
20:00
Sherlock és Watson - A nagy kísérlet (2014) (epizód) (S02E24)
Krimi / Dráma / Misztikus
21:00
A madarász
23:20
Röfi
01:25
A ház, amit Jack épített (2018)
Dráma / Thriller / Horror
04:15
A holnap legendái - Bad Blood (2021) (epizód) (S06E10)
Akció / Kaland / Dráma
05:30
Teleshopping
06:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
07:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
08:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
09:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
10:05
Férjek gyöngye - A gyanú árnyékában (2005) (epizód) (S08E08)
Vígjáték
10:35
Már megint Malcolm - Reese Drives (2002) (epizód) (S03E13)
Vígjáték
11:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
12:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
13:05
Duma Aktuál
14:05
Jóapátok - Semi-Indecent Proposal (2019) (epizód) (S03E06)
Vígjáték
14:30
Apa csak egy van - Dual Time (2021) (epizód) (S09E02)
Vígjáték
15:00
Duma Aktuál
16:00
Férjek gyöngye - Titkos imádó (2005) (epizód) (S08E09)
Vígjáték
16:30
Már megint Malcolm - Cynthia's Back (2002) (epizód) (S03E14)
Vígjáték
17:00
Jóapátok - Hotel Hanky Panky (2019) (epizód) (S03E07)
Vígjáték
17:30
Jóapátok - Adam's Ribs (2019) (epizód) (S03E08)
Vígjáték
17:55
Apa csak egy van - High on the Corporate Ladder (2021) (epizód) (S09E03)
Vígjáték
18:25
Apa csak egy van - Jen Again (2021) (epizód) (S09E04)
Vígjáték
19:00
Férjek gyöngye - Vad bikák (2005) (epizód) (S08E10)
Vígjáték
19:30
Már megint Malcolm - Hal's Birthday (2002) (epizód) (S03E15)
Vígjáték
20:00
Duma Aktuál
21:00
Duma Aktuál
22:00
Kémbarátok - Episode 5 (2021) (epizód) (S02E05)
Vígjáték
22:30
Mocsárlény: A sorozat - A múlt árnyai (2019) (epizód) (E05)
Fantasy / Horror / Sci-Fi
23:45
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
00:45
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
01:45
Kémbarátok - Episode 5 (2021) (epizód) (S02E05)
Vígjáték
02:10
Mocsárlény: A sorozat - A múlt árnyai (2019) (epizód) (E05)
Fantasy / Horror / Sci-Fi
03:15
Teleshopping
04:40
Már megint Malcolm - Görkorcsolya (2000) (epizód) (S01E13)
Vígjáték
05:00
Szerencsés kutya (2013) (műsor)
Dokument / Reality-TV / Családi
05:20
Szerencsés kutya (2013) (műsor)
Dokument / Reality-TV / Családi
06:15
Szerencsés kutya (2013) (műsor)
Dokument / Reality-TV / Családi
06:40
Szerencsés kutya (2013) (műsor)
Dokument / Reality-TV / Családi
07:10
Már megint Malcolm - Görkorcsolya (2000) (epizód) (S01E13)
Vígjáték
07:40
Már megint Malcolm - Lois nélkül (2000) (epizód) (S01E14)
Vígjáték
08:10
Drága örökösök - Vali eltűnése (2019) (epizód) (S01E27)
Vígjáték
09:10
Drága örökösök - Kihallgatások (2019) (epizód) (S01E28)
Vígjáték
10:10
Doktor House - Hűség (2004) (epizód) (S01E07)
Dráma / Misztikus
11:10
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk Las Vegas-ban (2005) (epizód) (S03E14)
Vígjáték / Krimi / Dráma
12:10
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk és a választás (2005) (epizód) (S03E15)
Vígjáték / Krimi / Dráma
13:10
A Grace klinika - A sebész is ember 2/2. (2007) (epizód) (S03E12)
Dráma / Romantikus
14:10
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk és a 12. ember (2003) (epizód) (S02E09)
Vígjáték / Krimi / Dráma
15:10
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk és az újságkihordó (2004) (epizód) (S02E10)
Vígjáték / Krimi / Dráma
16:05
Doktor House - Kórtörténet (2005) (epizód) (S01E10)
Dráma / Misztikus
17:05
A Grace klinika - Ketten egy ellen (2013) (epizód) (S10E08)
Dráma / Romantikus
18:05
A Grace klinika - Nehéz bocsánatkérés (2013) (epizód) (S10E09)
Dráma / Romantikus
19:00
Az újonc - The Hammer (2024) (epizód) (S06E02)
Krimi / Dráma
20:00
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk és a százados felesége (2004) (epizód) (S02E14)
Vígjáték / Krimi / Dráma
21:00
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk megházasodik (2004) (epizód) (S02E15)
Vígjáték / Krimi / Dráma
22:00
A Grace klinika - Súlyos csípés (2013) (epizód) (S10E05)
Dráma / Romantikus
22:55
A Grace klinika - A mi térképünk (2013) (epizód) (S10E06)
Dráma / Romantikus
23:55
Az újonc - The Hammer (2024) (epizód) (S06E02)
Krimi / Dráma
00:55
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk és a tévésztár (2004) (epizód) (S02E12)
Vígjáték / Krimi / Dráma
01:55
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk és az eltűnt nagyi (2004) (epizód) (S02E13)
Vígjáték / Krimi / Dráma
02:35
A Grace klinika - Ketten egy ellen (2013) (epizód) (S10E08)
Dráma / Romantikus
03:20
A Grace klinika - Nehéz bocsánatkérés (2013) (epizód) (S10E09)
Dráma / Romantikus
04:00
Teleshopping
05:00
Teleshopping
06:35
Csillagkapu: Atlantisz - Halandó porhüvely (2007) (epizód) (S04E10)
Akció / Kaland / Dráma
07:30
Csillagkapu: Atlantisz - Emlékezzünk minden bűnömre (2008) (epizód) (S04E11)
Akció / Kaland / Dráma
08:30
Az elveszett világ - Jégkorszak (2002) (epizód) (S03E11)
Akció / Kaland / Sci-Fi
09:30
Az elveszett világ - Végjáték (2002) (epizód) (S03E12)
Akció / Kaland / Sci-Fi
10:25
MacGyver - Pliers (2016) (epizód) (S01E10)
Akció / Kaland / Dráma
11:20
MacGyver - Scissors (2016) (epizód) (S01E11)
Akció / Kaland / Dráma
12:20
SEAL Team - Growing Pains (2022) (epizód) (S06E03)
Akció / Dráma / Háborús
13:20
NCIS: Hawaii - Nurture (2022) (epizód) (S01E19)
Dráma / Krimi / Misztikus
14:15
NCIS: Hawaii - Nightwatch (2022) (epizód) (S01E20)
Dráma / Krimi / Misztikus
15:05
Csillagkapu - Kígyófészek (1998) (epizód) (S02E01)
Akció / Kaland / Dráma
16:05
Csillagkapu - Vadászat (1998) (epizód) (S02E02)
Akció / Kaland / Dráma
17:05
Csillagkapu: Atlantisz - Hadizsákmány (2008) (epizód) (S04E12)
Akció / Kaland / Dráma
18:00
Az elveszett világ - Fantomok (2002) (epizód) (S03E13)
Akció / Kaland / Sci-Fi
19:00
Az elveszett világ - A titok (2002) (epizód) (S03E14)
Akció / Kaland / Sci-Fi
20:00
Doktor House - A rák (2012) (epizód) (S08E19)
Dráma / Misztikus
21:00
Batman - A denevérember (1989)
Akció / Krimi / Thriller
23:40
Volt egyszer egy Mexikó (2003)
Akció / Krimi / Dráma
01:45
SEAL Team - Phantom Pattern (2022) (epizód) (S06E04)
Akció / Dráma / Háborús
02:30
MacGyver - Pliers (2016) (epizód) (S01E10)
Akció / Kaland / Dráma
03:10
MacGyver - Scissors (2016) (epizód) (S01E11)
Akció / Kaland / Dráma
04:05
A38 BESZTOF (2022) (műsor)
Zenés
05:00
Leó és Fred - Fogyókúra (1986) (epizód) (S01E08)
Animációs / Vígjáték
05:05
Dörmögöék legújabb kalandjai - A madárfestők (1997) (epizód) (E07)
Báb
05:15
Töf-töf elefánt - Pörgő tányér (1994) (epizód) (S04E07)
Animációs / Családi
05:25
Mesélj nekem! (2014) (sorozat)
Animációs
05:30
Vizipók-csodapók - Úszik a csigaház (1982) (epizód) (S02E01)
Animációs
05:35
Kukori és Kotkoda - Horgászok (1972) (epizód) (S02E12)
Animációs
05:45
Magyar népmesék - Az elátkozott kastély (2008) (epizód) (S07E10)
Animációs / Mese
05:55
Frakk, a macskák réme - Ó, mely sok hal... (1973) (epizód) (S02E12)
Animációs
06:00
Egy kupac kufli - A láthatatlan rét (2016) (epizód) (E09)
Animációs
06:10
Csűrcsavarosdi (2008) (sorozat)
Animációs
06:35
Merülj, Olly merülj! (2005) (sorozat)
Animációs / Családi
06:55
Mancs Őrjárat - A Barátság nap megmentése (2016) (epizód) (S03E06)
Animációs / Akció / Vígjáték
07:20
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
07:30
Ütemmutató (2023) (műsor)
Oktató / Zenés
07:35
M2 Matricák - Szó-nyomozó (2017) (műsor)
Oktató
07:40
M2 Matricák - Szó-nyomozó (2017) (műsor)
Oktató
07:45
Pán Péter legújabb kalandjai - A soha véget nem érő nap (2013) (epizód) (S01E22)
Animációs / Kaland / Családi
08:10
Az ifjú Robin Hood kalandjai - Egy saját sárkány (2021) (epizód) (S03E34)
Animációs / Kaland / Családi
08:20
Az ifjú Robin Hood kalandjai - Morgan (2021) (epizód) (S03E35)
Animációs / Kaland / Családi
08:35
Super Wings - A szárnyalók (2015) (sorozat)
Animációs / Kaland / Családi
08:45
Super Wings - A szárnyalók (2015) (sorozat)
Animációs / Kaland / Családi
09:00
RoboVonatok (2018) (sorozat)
Animációs
09:15
Bohókás professzor - Bozontos dolgok (2009) (epizód) (E15)
Animációs
09:25
Rosie világa (2010) (sorozat)
Animációs
09:35
Rosie világa (2010) (sorozat)
Animációs
09:50
Bing - A ragtapasz (2015) (epizód) (S01E62)
Animációs / Családi
09:55
Bing - Az új cica (2015) (epizód) (S01E63)
Animációs / Családi
10:05
Bing - A pitypang (2015) (epizód) (S01E64)
Animációs / Családi
10:10
A bajkeverő majom - George tábor / A hulahopp (2020) (epizód) (S13E01)
Animációs / Kaland / Vígjáték
10:35
Daniel, a kis tigris (2012) (sorozat)
Animációs
10:45
Daniel, a kis tigris (2012) (sorozat)
Animációs
11:00
Töf-töf elefánt - Pörgő tányér (1994) (epizód) (S04E07)
Animációs / Családi
11:05
Mesélj nekem! (2014) (sorozat)
Animációs
11:20
Nils Holgersson csodálatos utazása - Egyedül repülni (2017) (epizód) (E26)
Animációs / Családi
11:30
Tom és Lili - Aludj kicsi Lili! (2019) (epizód) (E29)
Animációs / Családi
11:40
A Muszklétások - Patkáron és Josephine (2021) (epizód) (E09)
Animációs
11:50
A Muszklétások - Áll a bál (2021) (epizód) (E10)
Animációs
12:05
ALVINNN!!! és a mókusok - Micsoda ékkő! (2015) (epizód) (S01E07)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:15
ALVINNN!!! és a mókusok - Menjünk Dave agyára! (2015) (epizód) (S01E26)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:25
ALVINNN!!! és a mókusok - Az elnökválasztás (2015) (epizód) (S01E12)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:35
ALVINNN!!! és a mókusok - Szolgálunk és védünk (2015) (epizód) (S01E13)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:50
Leo, az ifjú vadőr (2015) (sorozat)
Animációs / Családi
13:00
Leo, az ifjú vadőr (2015) (sorozat)
Animációs / Családi
13:10
Leo, az ifjú vadőr (2015) (sorozat)
Animációs / Családi
13:25
Idefix és a Féktelen falka - Gall Galamb ászok (2021) (epizód) (S01E17)
Animációs
13:35
Idefix és a Féktelen falka - A katakomba amazonja (2021) (epizód) (S01E22)
Animációs
13:50
H2O: Egy vízcsepp elég - A nagy fogás (2006) (epizód) (S01E03)
Családi / Fantasy / Dráma
14:15
Jamie, a focicsoda (2016) (sorozat)
Családi
14:45
Ötletparádé
15:00
Pat, a kutya (2017) (sorozat)
Animációs / Családi
15:05
Pat, a kutya (2017) (sorozat)
Animációs / Családi
15:15
Gigantoszaurusz (2019) (sorozat)
Animációs / Kaland / Családi
15:25
Gigantoszaurusz (2019) (sorozat)
Animációs / Kaland / Családi
15:40
M2 matricák - Négyzetgyök (2023) (műsor)
Oktató
15:45
Rímerdő (2023) (műsor)
15:50
Irány Okido! (2015) (sorozat)
Animációs / Vígjáték
16:00
Irány Okido! (2015) (sorozat)
Animációs / Vígjáték
16:10
Irány Okido! (2015) (sorozat)
Animációs / Vígjáték
16:25
A Muszklétások - Trappista, a cicaszitter (2021) (epizód) (E11)
Animációs
16:35
A Muszklétások - A kígyó (2021) (epizód) (E12)
Animációs
16:50
RoboVonatok (2018) (sorozat)
Animációs
17:00
Bohókás professzor - Nem kell száguldani (2009) (epizód) (E17)
Animációs
17:15
ALVINNN!!! és a mókusok - Don Juan Theodoro (2015) (epizód) (S01E10)
Animációs / Vígjáték / Musical
17:25
ALVINNN!!! és a mókusok - Első a család (2015) (epizód) (S01E08)
Animációs / Vígjáték / Musical
17:35
ALVINNN!!! és a mókusok - Régimódi vakáció (2015) (epizód) (S01E14)
Animációs / Vígjáték / Musical
17:45
ALVINNN!!! és a mókusok - Alvin varázsereje (2015) (epizód) (S01E23)
Animációs / Vígjáték / Musical
18:00
Super Wings - A szárnyalók (2015) (sorozat)
Animációs / Kaland / Családi
18:10
Super Wings - A szárnyalók (2015) (sorozat)
Animációs / Kaland / Családi
18:25
Idefix és a Féktelen falka - Ciklona nagy baja (2021) (epizód) (S01E21)
Animációs
18:35
Idefix és a Féktelen falka - Nem szabad a vásár (2021) (epizód) (S01E26)
Animációs
18:50
Gigantoszaurusz (2019) (sorozat)
Animációs / Kaland / Családi
19:00
Gigantoszaurusz (2019) (sorozat)
Animációs / Kaland / Családi
19:15
Az ifjú Robin Hood kalandjai - Az új fiú (2021) (epizód) (S03E36)
Animációs / Kaland / Családi
19:25
Az ifjú Robin Hood kalandjai - Samson visszatér (2021) (epizód) (S03E37)
Animációs / Kaland / Családi
19:40
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
19:50
M2 matricák - Igaz vagy hamis (2018) (műsor)
20:00
Heartland - Hangulathullámzások (2011) (epizód) (S04E10)
Dráma / Családi
20:50
Esti Kornél (2024) (műsor)
21:50
Mit kíván? (2024) (műsor)
Zenés
22:25
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
23:20
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
00:20
A38 Eklektronika (2021) (műsor)
Zenés
01:25
Mit kíván? (2024) (műsor)
Zenés
01:55
Esti Kornél (2024) (műsor)
02:50
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
03:40
Hullámhossz (2021) (műsor)
Zenés
03:50
Hullámhossz (2021) (műsor)
Zenés
04:05
Ridikül (2013) (műsor)
Talk-show
05:00
Édes anyanyelvünk (2019) (műsor)
05:05
Család-barát (2007) (műsor)
Publicisztikai / Családi
05:55
Himnusz
05:59
Mindennapi (2023) (műsor)
Költői
06:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
06:30
Nemzeti Sporthíradó
06:35
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
06:45
Névjegyek (2024) (sorozat)
06:49
Rondó (1994) (műsor)
Publicisztikai
07:15
Kárpát Expressz (műsor)
Publicisztikai
07:40
A Nagyok (2016) (műsor)
Talk-show / Dokument
08:05
Önök kérték (műsor)
Zenés
08:40
Bor, mámor, szerelem (2012) (sorozat)
Dráma / Családi
09:39
Család-barát (2007) (műsor)
Publicisztikai / Családi
10:05
Egy Perc Híradó
10:07
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
10:08
Napsugár (2022) (sorozat)
Dráma
11:00
Család-barát (2007) (műsor)
Publicisztikai / Családi
11:55
Álmok álmodói (2022) (műsor)
12:00
Déli harangszó
12:01
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
12:35
Nemzeti Sporthíradó
12:45
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
12:49
Párizsi beszállók
12:55
Hunan, az Avatar másik arca (2015) (Tévéfilm)
Dokument
13:55
Családi kör (2017) (műsor)
Publicisztikai / Dráma / Családi
14:40
A világ egy terített asztal - Finnország (2018) (epizód) (S18E02)
Dokument
15:05
Családi kör (2017) (műsor)
Publicisztikai / Dráma / Családi
15:25
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
15:30
Önök kérték (műsor)
Zenés
16:00
Ridikül (2013) (műsor)
Talk-show
17:00
Agytorna (2023) (műsor)
Vetélkedő
17:20
Ízőrzők (2007) (műsor)
Publicisztikai
17:45
SzerencsePerc (2022) (műsor)
Publicisztikai / Szórakoztató
18:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
18:25
Nemzeti Sporthíradó
18:35
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
18:40
Névjegyek (2024) (sorozat)
18:50
Napsugár (2022) (sorozat)
Dráma
19:30
Mindennapi (2023) (műsor)
Költői
19:45
Bor, mámor, szerelem (2012) (sorozat)
Dráma / Családi
20:45
A közvetítő (1971)
Dráma / Romantikus
22:35
Kenó
22:39
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
22:45
Volt egyszer egy zsaru (1971)
Vígjáték / Krimi
00:15
Magyar világ (2022) (műsor)
Publicisztikai
00:45
Az érzelmek tengerén (2016) (sorozat)
Dráma
01:35
Érted mindent (2022) (sorozat)
Vígjáték / Dráma / Romantikus
02:20
Itthon vagy! (2015) (műsor)
Publicisztikai
02:45
Divat & dizájn (2019) (műsor)
Publicisztikai
03:10
Noé barátai (2012) (műsor)
Publicisztikai
03:40
Magyar Krónika (2015) (műsor)
Publicisztikai
04:05
Ridikül (2013) (műsor)
Talk-show
05:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
05:15
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
05:17
ANGOL NYELVŰ HÍREK
05:20
NÉMET NYELVŰ HÍREK
05:23
OROSZ NYELVŰ HÍREK
05:25
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
05:29
Édes anyanyelvünk (2019) (műsor)
05:35
Itthon vagy! (2015) (műsor)
Publicisztikai
05:55
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
06:05
M2 matricák - Négyzetgyök (2023) (műsor)
Oktató
06:09
M2 matricák - Négyzetgyök (2023) (műsor)
Oktató
06:10
Magyar világ (2022) (műsor)
Publicisztikai
06:40
Rejtélyes XX. század (sorozat)
Dokument
07:05
HadERŐ „Hazámat szolgálom!”
07:25
Mindennapi (2023) (műsor)
Költői
07:30
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
07:33
Családi kör (2017) (műsor)
Publicisztikai / Dráma / Családi
08:30
Élő népzene (2009) (műsor)
Zenés
08:55
Élő népzene (2009) (műsor)
Zenés
09:30
Vizes Európa-bajnokság - Úszás
11:35
Neveletlenek (1971) (Tévéfilm)
Dráma / Vígjáték
12:55
Névjegyek (2024) (sorozat)
13:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
13:20
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
13:25
Rondó (1994) (műsor)
Publicisztikai
13:55
Kárpát Expressz (műsor)
Publicisztikai
14:25
Kék bolygó (műsor)
Publicisztikai
14:50
Noé barátai (2012) (műsor)
Publicisztikai
15:20
Erdei utakon - Reviczky Gáborral (2019) (sorozat)
Dokument
15:50
Család-barát (2007) (műsor)
Publicisztikai / Családi
16:40
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
16:55
Forma-1 - 2. szabadedzés
18:05
Vizes Európa-bajnokság - Műugrás
18:30
Vizes Európa-bajnokság - Úszás
20:35
Vívó Európa-bajnokság
21:35
Párizsi beszállók
21:40
Ridikül (2013) (műsor)
Talk-show
22:40
Klasszikusok délidőben (2019) (műsor)
Zenés
23:30
Kunszt (2022) (műsor)
Publicisztikai
23:55
Szerelmes földrajz (2014) (műsor)
Publicisztikai
00:35
Vers mindenkinek (2021) (műsor)
Költői
00:37
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
00:45
M2 matricák - Négyzetgyök (2023) (műsor)
Oktató
00:50
M2 matricák - Négyzetgyök (2023) (műsor)
Oktató
00:55
Himnusz
01:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
01:15
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
01:30
A Magyar Művészeti Akadémia portrésorozata (2012) (sorozat)
Dokument
02:25
Neveletlenek (1971) (Tévéfilm)
Dráma / Vígjáték
03:40
Magyar történelmi arcképcsarnok (2001) (sorozat)
Dokument
04:00
Századfordító magyarok (1999) (sorozat)
Dokument
04:50
Ezerarcú Balaton (2006)
Dokument
05:00
Klasszikusok délidőben (2019) (műsor)
Zenés
06:00
Fülszöveg (2021) (műsor)
Publicisztikai
06:25
Ön is tudja? (2021) (műsor)
Vetélkedő / Publicisztikai
07:00
Librettó (2021) (műsor)
Publicisztikai
07:40
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
07:55
Ez itt a kérdés
08:55
Az üvegfestő - Róth Miksa művészete (2015)
Dokument
09:55
Hetty Feather - Újra otthon (2019) (epizód) (S05E10)
Dráma / Családi
10:20
A két gróf Andrássy Gyula (2018) (sorozat)
Dokument
10:55
A vadvirágok titkai - Fent a hegyekben (2018) (epizód) (E03)
Dokument
11:55
Táj, ecsettel
12:35
Külhonba szakadt vármegyeházak (2020) (sorozat)
Dokument
12:50
Magyar Krónika (2015) (műsor)
Publicisztikai
13:20
Novum (2014) (műsor)
Publicisztikai
13:50
Európa kincsei (2017) (sorozat)
Dokument
14:40
A hét műtárgya (2023) (sorozat)
Dokument
14:50
Hazafelé (1940)
Dráma
16:05
Hajdanában danában... (2002)
Dokument
16:20
A Nagyok (2016) (műsor)
Talk-show / Dokument
16:50
Hetty Feather - Karácsonyi kaland (2019) (epizód) (S05E11)
Dráma / Családi
17:30
Ön is tudja? (2021) (műsor)
Vetélkedő / Publicisztikai
17:55
Vers mindenkinek (2021) (műsor)
Költői
18:00
Librettó (2021) (műsor)
Publicisztikai
18:45
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
19:00
A világ madártávlatból (2010) (sorozat)
Dokument
19:25
A világ madártávlatból (2010) (sorozat)
Dokument
20:00
Ez itt a kérdés (2021) (műsor)
Publicisztikai
21:00
Kontúr (2022) (műsor)
Publicisztikai
21:40
Angi Vera (1979)
Dráma
23:20
Marguerite – A tökéletlen hang (2015)
Vígjáték / Dráma
01:35
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
01:45
Librettó (2021) (műsor)
Publicisztikai
02:30
Ez itt a kérdés (2021) (műsor)
Publicisztikai
03:20
Hazafelé (1940)
Dráma
04:35
A semmi közepén - Tanuló vezető (2012) (epizód) (S04E06)
Vígjáték
05:00
Fókusz (1997) (műsor)
Publicisztikai
06:00
Reggeli (1999) (műsor)
Publicisztikai
09:00
Szerelem és más bajok (2021) (sorozat)
Vígjáték / Romantikus
10:10
Teleshop
10:40
Fókusz (1997) (műsor)
Publicisztikai
11:15
Drága örökösök - A visszatérés - Szerelem a láthatáron (2024) (epizód) (S02E23)
12:10
A gyanú árnyékában (2016) (műsor)
Reality-TV
13:15
Aranykalitka (2021) (sorozat)
Dráma
14:20
SWAT - Különleges egység - B csapat (2019) (epizód) (S02E14)
Akció / Kaland / Krimi
15:20
A mentalista - Vörös nyomok (2008) (epizód) (S01E01)
Dráma / Krimi / Misztikus
16:35
Keresztanyu - Társkeresés (2022) (epizód) (S03E20)
Vígjáték
18:00
RTL Híradó (műsor)
Publicisztikai
18:55
Fókusz (1997) (műsor)
Publicisztikai
20:00
A mi kis falunk - A lánykérés (2023) (epizód) (S07E19)
Vígjáték
21:15
Drága örökösök - A visszatérés - Búvárfejes (2024) (epizód) (S02E24)
22:25
RTL Híradó - Késő esti kiadás (2014) (műsor)
Publicisztikai
23:00
Cápák között (2019) (műsor)
00:30
Gyilkos elmék - A vadászat (2015) (epizód) (S10E23)
Krimi / Dráma / Misztikus
01:40
CSI: A helyszínelők - Barátok és szeretők (2000) (epizód) (S01E05)
Krimi / Dráma / Misztikus
02:55
Extralarge: A Kondor misszió (1993) (Tévéfilm)
Vígjáték / Thriller
04:00
Zeneexpressz - Fásy Ádám műsora (2020) (műsor)
Zenés
05:00
Családi titkok (2012) (sorozat)
Reality-TV
06:15
Mokka (2004) (műsor)
Publicisztikai
08:45
Mokkacino (2019) (műsor)
Publicisztikai
09:40
TELESHOP
11:20
Csapdába csalva (2010) (sorozat)
Reality-TV
12:00
Tények délben (1997) (műsor)
Publicisztikai
12:30
Walker, a texasi kopó - Egy kis áldás (1997) (epizód) (S06E12)
Akció / Kaland / Krimi
13:30
Walker, a texasi kopó - Ásatás és olaj (1998) (epizód) (S06E13)
Akció / Kaland / Krimi
14:35
A múlt börtönében (2021) (sorozat)
Dráma
15:40
Testvérek (2021) (sorozat)
Dráma
16:45
A három nővér (2022) (sorozat)
Dráma
18:00
Tények (1997) (műsor)
Publicisztikai
18:45
Tények Plusz (1998) (műsor)
Publicisztikai
19:55
Szerencsekerék (2021) (műsor)
Vetélkedő
21:30
Zsákbamacska (1994) (műsor)
Vetélkedő
23:30
Doktor Balaton - Episode 34 (2021) (epizód) (S01E34)
Vígjáték / Dráma
00:20
Tények Extra (2017) (műsor)
Publicisztikai
00:55
A hegyi doktor - Égető dicsvágy (1998) (epizód) (S06E03)
Dráma / Romantikus
02:00
A hegyi doktor - A tekintélyes hivatal (1998) (epizód) (S06E04)
Dráma / Romantikus
03:00
Kívánságpiac Extra (2019) (műsor)
Zenés
03:30
Kívánságpiac Extra (2019) (műsor)
Zenés
05:10
A végzet fogságában (2019) (sorozat)
Dráma
07:05
Szerelem kiadó (2015) (sorozat)
Vígjáték / Romantikus / Dráma
08:10
Fazilet asszony és lányai (2017) (sorozat)
Dráma
09:15
A csodadoktor (2019) (sorozat)
Dráma
10:20
Hazugságok börtönében (2021) (sorozat)
Krimi / Dráma
11:25
Ana választása (2023) (sorozat)
Dráma
12:30
A család (2023) (sorozat)
Akció / Krimi / Dráma
13:40
Titkok hálójában (2021) (sorozat)
Dráma
14:45
Elárulva (2020) (sorozat)
Dráma / Thriller
15:50
Alicia új élete (2021) (sorozat)
Dráma
16:55
Paula és Paulina (1998) (sorozat)
Dráma / Telenovela
18:00
A csodadoktor (2019) (sorozat)
Dráma
19:00
Hazugságok börtönében (2021) (sorozat)
Krimi / Dráma
20:00
Ana választása (2023) (sorozat)
Dráma
21:00
A család (2023) (sorozat)
Akció / Krimi / Dráma
22:00
Titkok hálójában (2021) (sorozat)
Dráma
23:00
Testvérek (2021) (sorozat)
Dráma
00:00
Elárulva (2020) (sorozat)
Dráma / Thriller
01:00
Tiltott gyümölcs (2018) (sorozat)
Dráma / Romantikus
02:00
Reménysugár (2019) (sorozat)
Dráma
02:45
Reménysugár (2019) (sorozat)
Dráma
03:30
Egy új kezdet (2021) (Tévéfilm)
Dráma / Romantikus