TV-műsor
előző
következő
szerda 03.07.
csütörtök 04.07.
péntek 05.07.
szombat 06.07.
vasárnap 07.07.
hétfő 08.07.
kedd 09.07.
szerda 10.07.
csütörtök 11.07.
péntek 12.07.
szombat 13.07.
vasárnap 14.07.
hétfő 15.07.
kedd 16.07.
szerda 17.07.
csütörtök 18.07.
péntek 19.07.
szombat 20.07.
vasárnap 21.07.
hétfő 22.07.
kedd 23.07.
szerda 24.07.
csütörtök 25.07.
péntek 26.07.
szombat 27.07.
vasárnap 28.07.
hétfő 29.07.
tegnapelőtt
Tévéműsorom – péntek 19.07.
Itt összeállíthatol egy tetszőleges számú TV-csatornákat, amelyekből a FilmBooster minden napra a legjobb "TV-tippeket" ajánlja, 60%-nál magasabb besorolással.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
Itt összeállíthatol egy tetszőleges számú TV-csatornákat, amelyekből a FilmBooster minden napra a legjobb "TV-tippeket" ajánlja, 60%-nál magasabb besorolással.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
Az oszlopok sorrendjét a TV csatornákkal módosíthatod egyszerűen az csatorna logója melletti nyíl jobbra vagy balra húzásával. Kattints a TV csatorna logójára a csatorna másikra váltásához.
Az csatorna közötti váltáshoz kattints bárhová az oszlop üres területére, és húzd az oldalakat.
08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
05:00
Fedőneve: Oroszlán (2020)
Vígjáték
06:55
Százkarátos szerelem (2013)
Vígjáték
08:45
Semmit a szemnek! - Egy láthatatlan ember feljegyzései (1992)
Vígjáték / Thriller / Sci-Fi
10:45
Pán Péter (2003)
Kaland / Családi / Akció
12:55
A remény rabjai (1994)
Dráma / Krimi
15:55
A Föld után (2013)
Sci-Fi / Akció / Kaland
17:55
Tenet (2020)
Akció / Dráma / Sci-Fi
21:00
Az emlékmás (2012)
Akció / Kaland / Thriller
23:30
Ultraviola (2006)
Akció / Sci-Fi / Thriller
01:20
Álom doktor (2019)
Horror / Fantasy / Thriller
05:00
A sellő és a Napkirály (2022)
Akció / Kaland / Fantasy
07:00
Ördögi út a boldogsághoz (2003)
Vígjáték / Dráma / Fantasy
09:10
Ovizsaru (1990)
Akció / Vígjáték / Thriller
11:30
James Bond: Casino Royale (2006)
Akció / Kaland / Krimi
14:25
Robotzsaru (2014)
Sci-Fi / Krimi / Akció
16:50
Kíméletlen bosszú (2011)
Akció
18:50
Központi hírszerzés (2016)
Akció / Krimi / Vígjáték
21:00
Ava (2020)
Akció / Dráma / Krimi
23:00
47 Ronin (2013)
Fantasy / Akció / Kaland
01:25
A halál nyomában (2004)
Akció / Kaland / Dráma
03:20
Volt egyszer egy képregény (2021)
Dokument
05:50
Kőkemény család (2005)
Romantikus / Dráma / Vígjáték
07:55
Állati szövetség (2019)
Animációs / Kaland / Vígjáték
09:50
Az igazi kaland (2011)
Vígjáték / Dráma / Családi
12:25
10 dolog, amit utálok benned (1999)
Vígjáték / Romantikus
14:25
Az elveszett frigyláda fosztogatói (1981)
Kaland / Akció / Dráma
16:50
Doktor Szöszi 2. (2003)
Vígjáték
18:50
Quantum csendje (2008)
Akció / Kaland / Krimi
21:00
Non-Stop (2014)
Misztikus / Akció / Thriller
23:15
Alien vs. Predator - A Halál a Ragadozó ellen (2004)
Akció / Sci-Fi / Thriller
01:10
Kémek a szomszédban (2016)
Akció / Vígjáték
03:15
A három testőr (2011)
Kaland / Akció / Romantikus
04:15
Hegylakó 3. - A mágus (1995)
Fantasy / Sci-Fi / Akció
05:50
Zoom In (2008) (sorozat)
Dokument
06:00
Molly Moon és a hipnózis könyve (2015)
Családi
07:55
Szökés Pretoriából (2020)
Thriller
10:00
40 nap és 40 éjszaka (2002)
Vígjáték / Romantikus / Dráma
11:55
A hatodik napon (2000)
Akció / Sci-Fi / Thriller
14:20
Aranyeső Yuccában (1981)
Vígjáték / Western
16:15
Váltságdíj (1996)
Akció / Dráma / Thriller
18:45
Jackie Chan: Londoni csapás (2003)
Akció / Kaland / Vígjáték
21:00
Kígyók a fedélzeten (2006)
Akció / Thriller
22:55
Sziklák szeme
01:10
Torrente 2: A Marbella küldetés (2001)
Akció / Vígjáték
02:55
A lény (1995)
Akció / Horror / Thriller
06:00
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
06:50
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
07:50
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
08:50
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
09:50
Sherlock és Watson - A Charlotte tanulmány (2016) (epizód) (S04E13)
Krimi / Dráma / Misztikus
10:50
Sherlock és Watson - Kit rejt a maszk? (2016) (epizód) (S04E14)
Krimi / Dráma / Misztikus
11:45
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
12:40
Amikor minden változik
14:55
A karácsony nagykövete (2021) (Tévéfilm)
Romantikus
17:00
Te vagy az ajándékom (2021) (Tévéfilm)
Romantikus
19:00
Sherlock és Watson - Mennyből a pokolba (2016) (epizód) (S04E15)
Krimi / Dráma / Misztikus
20:00
Sherlock és Watson - Baskerville kutyaszorítóban (2016) (epizód) (S04E16)
Krimi / Dráma / Misztikus
21:00
Filly Brown
23:15
A hangok
01:20
A gyerekek jól vannak (2010)
Dráma / Vígjáték
03:40
Oculus (2013)
Horror / Misztikus / Pszichológiai
04:15
Flúgos Futam (2016) (műsor)
Reality-TV / Kaland
05:30
Teleshopping
06:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
07:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
08:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
09:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
10:00
Férjek gyöngye - Nyakfodor (2006) (epizód) (S09E05)
Vígjáték
10:25
Már megint Malcolm - Long Drive (2003) (epizód) (S04E11)
Vígjáték
10:55
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
11:55
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
12:55
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
13:55
Jóapátok - Happy Ann-RV-sary (2020) (epizód) (S04E13)
Vígjáték
14:20
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
15:00
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
15:55
Férjek gyöngye - Készülj fel (2007) (epizód) (S09E06)
Vígjáték
16:25
Már megint Malcolm - Kicked Out (2003) (epizód) (S04E12)
Vígjáték
16:55
Jóapátok - Pilot (2016) (epizód) (S01E01)
Vígjáték
17:25
Jóapátok - Two Tickets to Paradise (2016) (epizód) (S01E02)
Vígjáték
17:50
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
18:25
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
19:00
Férjek gyöngye - Gagyi otthon (2007) (epizód) (S09E07)
Vígjáték
19:30
Már megint Malcolm - Stereo Store (2003) (epizód) (S04E13)
Vígjáték
20:00
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
21:00
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
22:00
Kémbarátok - Episode 3 (2021) (epizód) (S02E03)
Vígjáték
22:30
Mocsárlény: A sorozat - Anatómia lecke (2019) (epizód) (E09)
Fantasy / Horror / Sci-Fi
23:40
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
00:40
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
01:40
Kémbarátok - Episode 3 (2021) (epizód) (S02E03)
Vígjáték
02:05
Mocsárlény: A sorozat - Anatómia lecke (2019) (epizód) (E09)
Fantasy / Horror / Sci-Fi
02:50
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
03:15
Teleshopping
04:00
200 első randi - Varázscipő (2018) (epizód) (S01E29)
Dráma / Vígjáték
04:50
Már megint Malcolm - Surgery (2001) (epizód) (S02E17)
Vígjáték
05:10
Szerencsés kutya (2013) (műsor)
Dokument / Reality-TV / Családi
05:35
Szerencsés kutya (2013) (műsor)
Dokument / Reality-TV / Családi
06:20
Szerencsés kutya (2013) (műsor)
Dokument / Reality-TV / Családi
06:55
Szerencsés kutya (2013) (műsor)
Dokument / Reality-TV / Családi
07:20
Már megint Malcolm - Surgery (2001) (epizód) (S02E17)
Vígjáték
07:50
Már megint Malcolm - Reese Cooks (2001) (epizód) (S02E18)
Vígjáték
08:15
Drága örökösök - Akcióban (2019) (epizód) (S01E67)
Vígjáték
09:15
Drága örökösök - Szexrádió (2019) (epizód) (S01E68)
Vígjáték
10:10
Manifest - Biztonsági öveket bekapcsolni! (2020) (epizód) (S02E01)
Dráma / Misztikus / Sci-Fi
11:10
Manifest - Földet érés (2020) (epizód) (S02E02)
Dráma / Misztikus / Sci-Fi
12:05
Doktor House - Apja fia (2006) (epizód) (S02E05)
Dráma / Misztikus
13:05
A Grace klinika - Vonzás és taszítás (2007) (epizód) (S04E07)
Dráma / Romantikus
14:10
Monk - Flúgos nyomozó - Bevezető rész (2002) (epizód) (S01E01)
Vígjáték / Krimi / Dráma
15:10
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk és a látnok (2002) (epizód) (S01E02)
Vígjáték / Krimi / Dráma
16:05
Doktor House - Hiba (2006) (epizód) (S02E08)
Dráma / Misztikus
17:05
A Grace klinika - Ne szólj, szám... (2006) (epizód) (S02E15)
Dráma / Romantikus
18:05
A Grace klinika - Balsejtelem (2006) (epizód) (S02E16)
Dráma / Romantikus
19:00
Az újonc - Problémás helyek (2019) (epizód) (S02E03)
Krimi / Dráma
20:00
Az újonc - Harcosok és őrangyalok (2019) (epizód) (S02E04)
Krimi / Dráma
21:00
Válótársak - Episode 2 (2016) (epizód) (S02E02)
Vígjáték / Dráma / Romantikus
22:00
A Grace klinika - Ünnepi ramazuri (2005) (epizód) (S02E12)
Dráma / Romantikus
22:55
A Grace klinika - Egy új kezdet (2006) (epizód) (S02E13)
Dráma / Romantikus
23:55
Válótársak - Episode 2 (2016) (epizód) (S02E02)
Vígjáték / Dráma / Romantikus
00:55
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk és a vidámpark (2002) (epizód) (S01E04)
Vígjáték / Krimi / Dráma
01:55
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk és az elmegyógyintézet (2002) (epizód) (S01E05)
Vígjáték / Krimi / Dráma
02:40
A Grace klinika - Ne szólj, szám... (2006) (epizód) (S02E15)
Dráma / Romantikus
03:20
A Grace klinika - Balsejtelem (2006) (epizód) (S02E16)
Dráma / Romantikus
04:00
Teleshopping
05:00
Teleshopping
06:30
Csillagkapu: Atlantisz - Megmérgezett kút (2004) (epizód) (S01E06)
Akció / Kaland / Dráma
07:30
Csillagkapu: Atlantisz - A föld alatt (2004) (epizód) (S01E07)
Akció / Kaland / Dráma
08:25
Kaland Bt. (2002) (sorozat)
Akció / Kaland / Dráma
09:25
Xena: A harcos hercegnő - Warrior... Princess (1996) (epizód) (S01E15)
Fantasy / Akció / Kaland
10:25
MacGyver - Murdoc + MacGyver + Murdoc (2018) (epizód) (S03E06)
Akció / Kaland / Dráma
11:20
MacGyver - Scavengers + Hard Drive + Dragonfly (2018) (epizód) (S03E07)
Akció / Kaland / Dráma
12:20
SWAT - Különleges egység - Hiba nélkül (2019) (epizód) (S02E13)
Akció / Kaland / Krimi
13:15
NCIS: Hawaii - Spies, Part 2 (2022) (epizód) (S01E13)
Dráma / Krimi / Misztikus
14:15
NCIS: Hawaii - Broken (2022) (epizód) (S01E14)
Dráma / Krimi / Misztikus
15:05
Csillagkapu - Új alapok (2000) (epizód) (S03E19)
Akció / Kaland / Dráma
16:05
Csillagkapu - Anyai ösztön (2000) (epizód) (S03E20)
Akció / Kaland / Dráma
17:05
Csillagkapu: Atlantisz - Hazatérés (2004) (epizód) (S01E08)
Akció / Kaland / Dráma
18:00
Csillagkapu: Atlantisz - A vihar (2004) (epizód) (S01E09)
Akció / Kaland / Dráma
19:00
Kaland Bt. (2002) (sorozat)
Akció / Kaland / Dráma
20:00
Xena: A harcos hercegnő - Mortal Beloved (1996) (epizód) (S01E16)
Fantasy / Akció / Kaland
21:00
A hatodik napon (2000)
Akció / Sci-Fi / Thriller
23:40
A hívás (2013)
Thriller / Krimi
01:25
SWAT - Különleges egység - B csapat (2019) (epizód) (S02E14)
Akció / Kaland / Krimi
02:15
MacGyver - Scavengers + Hard Drive + Dragonfly (2018) (epizód) (S03E07)
Akció / Kaland / Dráma
02:55
Leo Mattei - La Cicatrice intérieure - Partie 1 (2022) (epizód) (S09E01)
Dráma / Krimi
04:05
A38 BESZTOF (2022) (műsor)
Zenés
05:00
Vizipók-csodapók - Árnyék a víz alatt (1978) (epizód) (S01E08)
Animációs
05:05
A kockásfülű nyúl - Kistöfi a tóparton (1977) (epizód) (S01E08)
Animációs
05:10
A Nagy Ho-Ho-Ho-Horgász - A fagyasztott hal (1984) (epizód) (S02E12)
Animációs / Mese
05:20
Mesélj nekem! (2014) (sorozat)
Animációs
05:30
Pom Pom meséi - A golyókapkodó (1981) (epizód) (S01E03)
Animációs / Családi
05:35
Kiváncsi Fáncsi - Krokodil - kaland (1986) (epizód) (S01E02)
Animációs / Családi
05:40
Magyar népmesék - Gyöngyvirág Palkó (2005) (epizód) (S07E02)
Animációs / Mese
05:55
Kukori és Kotkoda - Aranytojás (1971) (epizód) (S01E08)
Animációs
06:00
Miezmiaz? (2018) (sorozat)
Animációs
06:05
Miezmiaz? (2018) (sorozat)
Animációs
06:10
Csűrcsavarosdi (2008) (sorozat)
Animációs
06:35
Ben és Holly apró királysága - A királyi golfpálya (2009) (epizód) (S01E19)
Animációs / Családi
06:45
Ben és Holly apró királysága - Reggel, délben, este (2010) (epizód) (S01E20)
Animációs / Családi
06:55
Tündér lilinkók (2018) (sorozat)
Animációs
07:10
Tündér lilinkók (2018) (sorozat)
Animációs
07:20
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
07:30
M2 matricák - Hevül a vegyület (2018) (műsor)
Oktató
07:35
M2 matricák - Hevül a vegyület (2018) (műsor)
Oktató
07:45
Pán Péter legújabb kalandjai - Sohaország jóslat, 1. rész (2016) (epizód) (S02E24)
Animációs / Kaland / Családi
08:10
A kis Nicolas nyaral - A rák invázió (2022) (epizód) (E22)
Animációs
08:20
A kis Nicolas nyaral - Az úszóverseny (2022) (epizód) (E23)
Animációs
08:35
Gus, az icipici lovag (2021) (sorozat)
Animációs / Családi
08:45
Gus, az icipici lovag (2021) (sorozat)
Animációs / Családi
09:00
RoboVonatok (2018) (sorozat)
Animációs
09:10
Bohókás professzor - Óvoda (2009) (epizód) (E36)
Animációs
09:25
Bobby és Bill - A fotóverseny (2016) (epizód) (S01E15)
Animációs / Családi
09:35
Bobby és Bill - Bill, a sztár (2016) (epizód) (S01E16)
Animációs / Családi
09:50
Gyerünk, Pocoyo! (2010) (sorozat)
Animációs
09:55
Gyerünk, Pocoyo! (2010) (sorozat)
Animációs
10:05
Gyerünk, Pocoyo! (2010) (sorozat)
Animációs
10:10
A bajkeverő majom - A nagy vonatszülinap (2021) (epizód) (S14E14)
Animációs / Kaland / Vígjáték
10:35
A bűvös körhinta (2007) (sorozat)
Animációs / Családi
10:45
A bűvös körhinta (2007) (sorozat)
Animációs / Családi
11:00
A Nagy Ho-Ho-Ho-Horgász - A fagyasztott hal (1984) (epizód) (S02E12)
Animációs / Mese
11:05
Mesélj nekem! (2014) (sorozat)
Animációs
11:20
Topo Gigio (2020) (sorozat)
Animációs
11:30
Simon - A Szuper Elvis Küldetés (2022) (epizód) (S04E19)
Animációs / Családi
11:35
Petronix Védők, akcióra fel! - Koalamentés (2022) (epizód) (E31)
Animációs
11:50
Petronix Védők, akcióra fel! - Dupla zebramentés (2022) (epizód) (E28)
Animációs
12:00
ALVINNN!!! és a mókusok - Alvin tanul (2022) (epizód) (S05E37)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:15
ALVINNN!!! és a mókusok - Lali úr (2022) (epizód) (S05E39)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:25
ALVINNN!!! és a mókusok - Szerelmes dal (2022) (epizód) (S05E40)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:35
ALVINNN!!! és a mókusok - Szerelmes dal (2022) (epizód) (S05E40)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:50
Breki, a világjáró (2016) (sorozat)
Animációs
13:00
Breki, a világjáró (2016) (sorozat)
Animációs
13:15
Breki, a világjáró (2016) (sorozat)
Animációs
13:30
Lucky, a kölyök - A törvény az törvény (2020) (epizód) (E11)
Animációs / Családi
13:40
Lucky, a kölyök - A szomjas bölény (2020) (epizód) (E12)
Animációs / Családi
13:55
H2O: Egy vízcsepp elég - A mélység titka (2006) (epizód) (S01E23)
Családi / Fantasy / Dráma
14:20
Arthur és a kerekasztal gyermekei - Camelot királyi pitéje (2023) (epizód) (S02E06)
Animációs
14:30
Arthur és a kerekasztal gyermekei - Az aranyparipa (2023) (epizód) (S02E07)
Animációs
14:45
Sadie Sparks (2019) (sorozat)
Animációs
14:55
Zazie kisasszony - Cindy híres (2013) (epizód) (E18)
Animációs / Családi
15:05
Zazie kisasszony - Tanári titkosszolgálat (2013) (epizód) (E20)
Animációs / Családi
15:10
Bluey - Utánzós (2019) (epizód) (S01E38)
Animációs / Családi
15:20
Bluey - Ottalvás (2019) (epizód) (S01E39)
Animációs / Családi
15:25
Bluey - Korababa (2019) (epizód) (S01E40)
Animációs / Családi
15:35
M2 matricák - Négyzetgyök (2023) (műsor)
Oktató
15:40
Rímerdő (2023) (műsor)
15:50
44 csacska macska - A hullahopp-verseny (2021) (epizód) (S02E51)
Animációs / Családi
16:00
44 csacska macska - A világ legnagyobb hamburgere (2021) (epizód) (S02E52)
Animációs / Családi
16:10
Nefertin kalandjai a fáraók földjén (2021) (sorozat)
Animációs / Kaland
16:25
Petronix Védők, akcióra fel! - Karvalymentés (2022) (epizód) (E37)
Animációs
16:40
Petronix Védők, akcióra fel! - Makimentés (2022) (epizód) (E32)
Animációs
16:50
RoboVonatok (2018) (sorozat)
Animációs
17:05
Bohókás professzor - Fagyott Géniusz (2009) (epizód) (E37)
Animációs
17:15
ALVINNN!!! és a mókusok - Pukkadj meg! (2022) (epizód) (S05E41)
Animációs / Vígjáték / Musical
17:25
ALVINNN!!! és a mókusok - A sakk-kör bezárul (2022) (epizód) (S05E42)
Animációs / Vígjáték / Musical
17:35
ALVINNN!!! és a mókusok - Lóvá tett lovag (2022) (epizód) (S05E43)
Animációs / Vígjáték / Musical
17:50
ALVINNN!!! és a mókusok - Bomba jó az álmomba (2022) (epizód) (S05E44)
Animációs / Vígjáték / Musical
18:00
Gus, az icipici lovag (2021) (sorozat)
Animációs / Családi
18:15
Gus, az icipici lovag (2021) (sorozat)
Animációs / Családi
18:25
Lucky, a kölyök - A szabadság pörköltje (2020) (epizód) (E13)
Animációs / Családi
18:40
Lucky, a kölyök - A szalon szelleme (2020) (epizód) (E14)
Animációs / Családi
18:50
Bluey - Anyás-apás (2019) (epizód) (S01E41)
Animációs / Családi
19:00
Bluey - Bújócska (2019) (epizód) (S01E42)
Animációs / Családi
19:05
Bluey - Kemping (2019) (epizód) (S01E43)
Animációs / Családi
19:15
A kis Nicolas nyaral - Korrektség (2022) (epizód) (E24)
Animációs
19:25
A kis Nicolas nyaral - A papírsárkány (2022) (epizód) (E25)
Animációs
19:40
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
19:50
M2 matricák - Igaz vagy hamis (2018) (műsor)
20:00
Heartland - Bizalom (2012) (epizód) (S05E10)
Dráma / Családi
20:50
Esti Kornél (2024) (műsor)
21:50
Mit kíván? (2024) (műsor)
Zenés
22:25
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
23:20
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
00:20
A38 Eklektronika (2021) (műsor)
Zenés
01:25
Mit kíván? (2024) (műsor)
Zenés
01:55
Esti Kornél (2024) (műsor)
02:50
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
03:40
Hullámhossz (2021) (műsor)
Zenés
03:55
Akusztik (műsor)
Zenés
04:00
Nyár '24 (2024) (műsor)
Publicisztikai
05:55
Himnusz
05:58
Mindennapi (2023) (műsor)
Költői
06:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
06:20
Nemzeti Sporthíradó
06:30
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
06:40
Rondó (1994) (műsor)
Publicisztikai
07:05
Kárpát Expressz (műsor)
Publicisztikai
07:30
A Nagyok (2016) (műsor)
Talk-show / Dokument
08:05
Bor, mámor, szerelem (2012) (sorozat)
Dráma / Családi
09:05
Napsugár (2022) (sorozat)
Dráma
09:45
Az egészség tíz parancsolata
09:55
Egy Perc Híradó
10:00
Nyár '24 (2024) (műsor)
Publicisztikai
12:00
Déli harangszó
12:01
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
12:35
Nemzeti Sporthíradó
12:45
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
12:49
Párizsi beszállók
13:00
Melissa, a Zöld Völgy lánya (2023) (sorozat)
Dráma
13:50
A világ egy terített asztal - Württemberg (2020) (epizód) (S20E01)
Dokument
14:20
Európa ízei (2013) (műsor)
Dokument
14:50
Egy Perc Híradó
14:53
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
15:00
Ridikül (2013) (műsor)
Talk-show
16:00
Doc Martin - Fesd feketére (2019) (epizód) (S09E04)
Vígjáték / Dráma
16:46
Pély Barna - Tűzzel, szívvel, szenvedéllyel
16:55
Gasztroangyal (műsor)
Publicisztikai
17:50
Vár a Kárpát-medence
18:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
18:25
Nemzeti Sporthíradó
18:35
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
18:40
Névjegyek (2024) (sorozat)
18:50
Napsugár (2022) (sorozat)
Dráma
19:30
Mindennapi (2023) (műsor)
Költői
19:40
SzerencsePerc (2022) (műsor)
Publicisztikai / Szórakoztató
19:45
Bor, mámor, szerelem (2012) (sorozat)
Dráma / Családi
20:45
Ellopták Jupiter fenekét (1980)
Vígjáték
22:20
Kenó
22:24
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
22:35
25 km/h - Féktelen száguldás (2018)
Vígjáték / Road movie
00:30
Magyar világ (2022) (műsor)
Publicisztikai
01:05
Gasztroangyal (műsor)
Publicisztikai
02:00
Az érzelmek tengerén (2016) (sorozat)
Dráma
02:45
Érted mindent (2022) (sorozat)
Vígjáték / Dráma / Romantikus
03:35
Hogy volt!? (2010) (műsor)
04:00
Szép hazánk, Magyarország!
04:05
Ridikül (2013) (műsor)
Talk-show
04:55
Névjegyek (2024) (sorozat)
05:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
05:15
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
05:17
ANGOL NYELVŰ HÍREK
05:20
NÉMET NYELVŰ HÍREK
05:22
OROSZ NYELVŰ HÍREK
05:25
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
05:30
Édes anyanyelvünk (2019) (műsor)
05:35
Itthon vagy! (2015) (műsor)
Publicisztikai
05:55
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
06:05
M2 matricák - Lássuk a medvét! (2018) (műsor)
Oktató
06:10
M2 matricák - Lássuk a medvét! (2018) (műsor)
Oktató
06:15
Magyar világ (2022) (műsor)
Publicisztikai
06:45
Rejtélyes XX. század (sorozat)
Dokument
07:10
Mindennapi (2023) (műsor)
Költői
07:12
Vár a Kárpát-medence
07:20
HadERŐ „Hazámat szolgálom!”
07:35
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
07:45
Élő népzene (2009) (műsor)
Zenés
08:10
Élő népzene (2009) (műsor)
Zenés
08:40
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
09:10
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
09:40
Vers mindenkinek (2021) (műsor)
Költői
09:42
Agapé (2022) (műsor)
Publicisztikai
10:35
Katolikus krónika (2020) (műsor)
Publicisztikai
11:00
Az elveszett paradicsom - Dél-erdélyi barangolások Böjte Csabával (2023) (sorozat)
Dokument
11:20
Rab ember fiai (1979) (Tévéfilm)
Kaland
12:55
A hét műtárgya (2023) (sorozat)
Dokument
13:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
13:20
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
13:25
Rondó (1994) (műsor)
Publicisztikai
13:55
Kárpát Expressz (műsor)
Publicisztikai
14:20
Kék bolygó (műsor)
Publicisztikai
14:45
Noé barátai (2012) (műsor)
Publicisztikai
15:20
Erdei utakon - Reviczky Gáborral (2019) (sorozat)
Dokument
15:50
Hogy volt!? (2010) (műsor)
16:50
Nyár '24 (2024) (műsor)
Publicisztikai
19:00
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
19:25
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
20:00
Dohnányi Ernő: Simona néni (2021) (színházi felvétel)
Zenés
20:57
Névjegyek (2024) (sorozat)
21:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
21:20
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
21:22
V4 Híradó (2017) (műsor)
Publicisztikai
21:35
Vár a Kárpát-medence
21:40
Önök kérték (műsor)
Zenés
22:10
Petőfi 200 - Ferenczi György és az 1ső Pesti Rackák valamint a Modern Art Orchestra közös koncertje
23:25
Mesterember leszek (2024) (műsor)
Publicisztikai
23:55
Szerelmes földrajz (2014) (műsor)
Publicisztikai
00:20
Álmok álmodói (2022) (műsor)
00:35
Vers mindenkinek (2021) (műsor)
Költői
00:36
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
00:45
M2 matricák - Lássuk a medvét! (2018) (műsor)
Oktató
00:50
M2 matricák - Lássuk a medvét! (2018) (műsor)
Oktató
00:55
Himnusz
01:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
01:15
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
01:25
Dohnányi Ernő: Simona néni (2021) (színházi felvétel)
Zenés
02:20
Rab ember fiai (1979) (Tévéfilm)
Kaland
03:50
Magyar elsők (2005) (sorozat)
Dokument / Dráma
04:00
Kalandozás Dél-Koreában
04:25
M5 História (2022) (műsor)
Publicisztikai
05:05
Zenés TV színház (1972) (sorozat)
Musical
06:00
Ön is tudja? (2021) (műsor)
Vetélkedő / Publicisztikai
06:25
Fülszöveg (2021) (műsor)
Publicisztikai
07:00
M5 História (2022) (műsor)
Publicisztikai
07:40
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
07:55
Főtér (2003) (műsor)
Publicisztikai
08:55
Gyermekünk fejlődése (2020) (műsor)
Dokument
09:55
Koronás sas (2018) (sorozat)
Dráma / Történelmi / Életrajz
10:25
Kalandozás Dél-Koreában
10:45
Egy Perc Híradó
10:55
M5 História (2022) (műsor)
Publicisztikai
11:55
Csodálatos állatcsaládok (2019) (sorozat)
Dokument
12:55
Magyar Krónika (2015) (műsor)
Publicisztikai
13:20
Novum (2014) (műsor)
Publicisztikai
13:55
A vadvirágok titkai - A város meghódítása (2018) (epizód) (E06)
Dokument
14:50
Tanulmány a nökröl (1968)
Vígjáték / Romantikus
16:20
A Nagyok (2016) (műsor)
Talk-show / Dokument
16:50
Pély Barna - Tűzzel, szívvel, szenvedéllyel
16:55
Koronás sas (2018) (sorozat)
Dráma / Történelmi / Életrajz
17:30
Ön is tudja? (2021) (műsor)
Vetélkedő / Publicisztikai
17:55
Pély Barna - Tűzzel, szívvel, szenvedéllyel
18:00
Kontúr (2022) (műsor)
Publicisztikai
18:45
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
18:55
Nagy Diák Teszt
19:55
M5 História (2022) (műsor)
Publicisztikai
20:35
Katonazene (1961)
Dráma
22:15
Az Atlanti-óceánon át - Az óceánon túl (2020) (epizód) (E03)
Dráma / Történelmi
23:20
Sztankay mozija (2023) (műsor)
Publicisztikai
23:30
Leviatán (2014)
Dráma
01:55
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
02:05
Tanulmány a nökröl (1968)
Vígjáték / Romantikus
03:40
Főtér (2003) (műsor)
Publicisztikai
04:35
A semmi közepén - Trükkös barátok (2013) (epizód) (S04E21)
Vígjáték
05:00
Nevess csak! (2006) (műsor)
Vígjáték
05:10
Fókusz (1997) (műsor)
Publicisztikai
06:00
Reggeli (1999) (műsor)
Publicisztikai
09:00
New Amsterdam - Az új kerékvágás (2021) (epizód) (S03E01)
Dráma
10:10
Teleshop
10:35
Nevess csak! (2006) (műsor)
Vígjáték
10:45
Fókusz (1997) (műsor)
Publicisztikai
11:25
Drága örökösök - A visszatérés - Az emberhamisító (2024) (epizód) (S02E43)
Vígjáték
12:15
A gyanú árnyékában (2016) (műsor)
Reality-TV
13:20
Aranykalitka (2021) (sorozat)
Dráma
14:20
SWAT - Különleges egység - Az első ufó (2020) (epizód) (S03E16)
Akció / Kaland / Krimi
15:20
A mentalista - A vörös ruhás nő (2009) (epizód) (S01E21)
Dráma / Krimi / Misztikus
16:35
Keresztanyu - Lesben (2022) (epizód) (S03E40)
Vígjáték
18:00
RTL Híradó (műsor)
Publicisztikai
18:45
Fókusz (1997) (műsor)
Publicisztikai
20:10
A mi kis falunk - PINT (2018) (epizód) (S02E07)
Vígjáték
21:20
Drága örökösök - A visszatérés - Az erdészeti prémium (2024) (epizód) (S02E44)
Vígjáték
22:40
RTL Híradó - Késő esti kiadás (2014) (műsor)
Publicisztikai
23:15
Jóbarátok - A kínai szuvenír (1995) (epizód) (S02E01)
Vígjáték / Romantikus
23:35
Jóbarátok - Az anyatej íze (1995) (epizód) (S02E02)
Vígjáték / Romantikus
00:05
Jóbarátok - Hecklesnek annyi (1995) (epizód) (S02E03)
Vígjáték / Romantikus
00:35
Gyilkos elmék - Évelők (2012) (epizód) (S08E11)
Krimi / Dráma / Misztikus
01:50
Gyilkos elmék - Zugzwang (2013) (epizód) (S08E12)
Krimi / Dráma / Misztikus
03:00
CSI: A helyszínelők - Szex, hazugság és lárvák (2000) (epizód) (S01E10)
Krimi / Dráma / Misztikus
04:00
Zeneexpressz - Fásy Ádám műsora (2020) (műsor)
Zenés
05:00
Családi titkok (2012) (sorozat)
Reality-TV
06:15
Mokka (2004) (műsor)
Publicisztikai
08:45
Mokkacino (2019) (műsor)
Publicisztikai
09:40
TELESHOP
11:20
Csapdába csalva (2010) (sorozat)
Reality-TV
12:00
Tények délben (1997) (műsor)
Publicisztikai
12:30
Walker, a texasi kopó - A harcos útja (1999) (epizód) (S08E04)
Akció / Kaland / Krimi
13:30
Walker, a texasi kopó - Az eltűnt újságíró (1999) (epizód) (S08E05)
Akció / Kaland / Krimi
14:35
A múlt börtönében (2021) (sorozat)
Dráma
15:40
Testvérek (2021) (sorozat)
Dráma
16:45
A három nővér (2022) (sorozat)
Dráma
18:00
Tények (1997) (műsor)
Publicisztikai
18:45
Tények Plusz (1998) (műsor)
Publicisztikai
19:55
Szerencsekerék (2021) (műsor)
Vetélkedő
21:30
Zsákbamacska (1994) (műsor)
Vetélkedő
23:30
Doktor Balaton - Episode 54 (2021) (epizód) (S01E54)
Vígjáték / Dráma
00:20
Tények Extra (2017) (műsor)
Publicisztikai
00:55
911-Texas - A gyerekrablás (2022) (epizód) (S03E05)
Akció / Dráma / Thriller
02:00
911-Texas - Köztünk élnek (2022) (epizód) (S03E06)
Akció / Dráma / Thriller
03:00
Kívánságpiac Extra (2019) (műsor)
Zenés
03:30
Kívánságpiac Extra (2019) (műsor)
Zenés
05:00
A végzet fogságában (2019) (sorozat)
Dráma
07:05
Sorsfordító szerelem (2014) (sorozat)
Romantikus / Dráma
08:10
Fazilet asszony és lányai (2017) (sorozat)
Dráma
09:15
A csodadoktor (2019) (sorozat)
Dráma
10:20
Hazugságok börtönében (2021) (sorozat)
Krimi / Dráma
11:25
Ana választása (2023) (sorozat)
Dráma
12:30
A család (2023) (sorozat)
Akció / Krimi / Dráma
13:40
Titkok hálójában (2021) (sorozat)
Dráma
14:45
Elárulva (2020) (sorozat)
Dráma / Thriller
15:50
A del Monte örökösök (2011) (sorozat)
Dráma / Telenovela
16:55
Paula és Paulina (1998) (sorozat)
Dráma / Telenovela
18:00
A csodadoktor (2019) (sorozat)
Dráma
19:00
Hazugságok börtönében (2021) (sorozat)
Krimi / Dráma
20:00
Ana választása (2023) (sorozat)
Dráma
21:00
A család (2023) (sorozat)
Akció / Krimi / Dráma
22:00
Titkok hálójában (2021) (sorozat)
Dráma
23:00
Testvérek (2021) (sorozat)
Dráma
00:00
Elárulva (2020) (sorozat)
Dráma / Thriller
01:00
Tiltott gyümölcs (2018) (sorozat)
Dráma / Romantikus
02:00
Reménysugár (2019) (sorozat)
Dráma
03:00
Korona Izabellnek (2006) (Tévéfilm)
Romantikus / Vígjáték