TV-műsor (vízszintes)
előző
következő
vasárnap 21.07.
hétfő 22.07.
kedd 23.07.
szerda 24.07.
csütörtök 25.07.
péntek 26.07.
szombat 27.07.
vasárnap 28.07.
hétfő 29.07.
kedd 30.07.
szerda 31.07.
csütörtök 01.08.
péntek 02.08.
szombat 03.08.
vasárnap 04.08.
hétfő 05.08.
kedd 06.08.
szerda 07.08.
csütörtök 08.08.
péntek 09.08.
szombat 10.08.
vasárnap 11.08.
hétfő 12.08.
kedd 13.08.
szerda 14.08.
csütörtök 15.08.
péntek 16.08.
tegnapelőtt
tegnap
ma
holnap
holnapután
csütörtök 22.08.
péntek 23.08.
szombat 24.08.
vasárnap 25.08.
hétfő 26.08.
kedd 27.08.
szerda 28.08.
csütörtök 29.08.
péntek 30.08.
szombat 31.08.
vasárnap 01.09.
hétfő 02.09.
kedd 03.09.
szerda 04.09.
csütörtök 05.09.
péntek 06.09.
szombat 07.09.
vasárnap 08.09.
Tévéműsorom – kedd 03.09.
Itt összeállíthatsz egy tetszőleges számú listát a Tv-csatornákból, amelyek közül a FilmBooster minden napra küld "TV-tippeket" 60% értékeléssel.
Egyszerűen lehet megváltoztatni a tévécsatornák sorrendjét, a csatorna logó melletti nyíl felfelé vagy lefelé húzásával. A másik csatorna váltáshoz, kattints a TV csatorna logójára.
Itt összeállíthatsz egy tetszőleges számú listát a Tv-csatornákból, amelyek közül a FilmBooster minden napra küld "TV-tippeket" 60% értékeléssel.
Egyszerűen lehet megváltoztatni a tévécsatornák sorrendjét, a csatorna logó melletti nyíl felfelé vagy lefelé húzásával. A másik csatorna váltáshoz, kattints a TV csatorna logójára.
Egyszerűen lehet megváltoztatni a tévécsatornák sorrendjét, a csatorna logó melletti nyíl felfelé vagy lefelé húzásával. A másik csatorna váltáshoz, kattints a TV csatorna logójára.
02:00
04:00
06:00
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
22:00
00:00
04:35
Országúti ámokfutó (2007)
Horror / Thriller / Akció
05:50
Zoom In (2008) (sorozat)
Dokument
06:00
Öten a mennyországból
07:40
Osztály, vigyázz! (1996)
Vígjáték / Krimi
09:20
Ip Man: A nagymester (2010)
Akció / Dráma / Történelmi
11:30
Vesztesek bosszúja (2010)
Akció / Kaland / Krimi
13:25
A halál 50 órája (1965)
Háborús / Dráma / Történelmi
16:45
Piedone Hongkongban (1975)
Akció / Vígjáték / Krimi
19:10
Aranyeső Yuccában (1981)
Vígjáték / Western
21:00
Tremors - Ahová lépek, szörny terem (1990)
Sci-Fi / Horror / Vígjáték
22:45
Mad Max (1979)
Sci-Fi / Akció / Kaland
00:45
Tales of the Walking Dead
01:30
Troppo -
02:30
Kalandférgek 2 - Öbölből vödörbe
04:15
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
05:10
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
06:00
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
07:00
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
07:50
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
08:45
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
09:45
Sherlock és Watson - Kézimunka (2014) (epizód) (S03E05)
Krimi / Dráma / Misztikus
10:40
Sherlock és Watson - Veszedelmes terep (2014) (epizód) (S03E06)
Krimi / Dráma / Misztikus
11:30
Superhero Movie
13:20
Űrpiknik
15:10
A Legjobb Dolgokon Bogni Kell
17:00
Zakkant Halloween (2012)
Vígjáték
19:00
Sherlock és Watson - A szerecsendió főzet esete (2014) (epizód) (S03E07)
Krimi / Dráma / Misztikus
20:00
Sherlock és Watson - Az utolsó műszak (2014) (epizód) (S03E08)
Krimi / Dráma / Misztikus
21:00
Sötét vizeken (2019)
Dráma / Életrajz
23:30
A harag tüze
01:55
Gyilkos szezon (2013)
Thriller / Dráma / Akció
03:40
A gyerekek jól vannak (2010)
Dráma / Vígjáték
04:15
A holnap legendái VI
05:30
Teleshopping
06:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
07:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
08:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
09:05
Jóapátok - Lice Lice Baby (2018) (epizód) (S02E08)
Vígjáték
09:35
Már megint Malcolm V
10:05
Férjek gyöngye - Virágözön (2000) (epizód) (S02E24)
Vígjáték
10:35
Férjek gyöngye - Fej vagy írás (2000) (epizód) (S02E25)
Vígjáték
11:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
12:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
13:05
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
14:05
Jóapátok - The Gunfight (2018) (epizód) (S02E09)
Vígjáték
14:30
Jóapátok - Adam's Turtle-y Awesome Valentine's Day (2018) (epizód) (S02E10)
Vígjáték
15:00
Férjek gyöngye - Rico (2000) (epizód) (S03E01)
Vígjáték
15:30
Férjek gyöngye - Tök égő (2000) (epizód) (S03E02)
Vígjáték
16:00
Már megint Malcolm V
16:30
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
17:30
Férjek gyöngye - Kétlábú disznósajt (2000) (epizód) (S03E03)
Vígjáték
18:00
Férjek gyöngye - Vissza a suliba (2000) (epizód) (S03E04)
Vígjáték
18:30
Már megint Malcolm V
19:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
20:00
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
21:00
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
22:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
23:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
00:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
01:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
02:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
02:55
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
03:20
Teleshopping
04:10
A Grace klinika - Krízishelyzet (2008) (epizód) (S05E03)
Dráma / Romantikus
04:50
A Grace klinika - A nyugalom szigete (2008) (epizód) (S05E04)
Dráma / Romantikus
06:15
Már megint Malcolm - Reese's Party (2003) (epizód) (S04E18)
Vígjáték
06:50
Már megint Malcolm - Future Malcolm (2003) (epizód) (S04E19)
Vígjáték
07:15
Már megint Malcolm - Baby: Part 1 (2003) (epizód) (S04E20)
Vígjáték
07:45
Már megint Malcolm - Baby: Part 2 (2003) (epizód) (S04E21)
Vígjáték
08:10
Drága örökösök II
09:10
Drága örökösök II
10:05
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk és a lány, aki farkast kiáltott (2004) (epizód) (S03E06)
Vígjáték / Krimi / Dráma
11:05
Doktor House IV
12:05
Doktor House IV
13:05
A Grace klinika V
14:05
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk és az aranyhal (2005) (epizód) (S03E10)
Vígjáték / Krimi / Dráma
15:05
Doktor House IV
16:05
Doktor House IV
17:05
A Grace klinika - Hadiállapot (2008) (epizód) (S05E06)
Dráma / Romantikus
18:00
A Grace klinika - Versenyszellem (2008) (epizód) (S05E07)
Dráma / Romantikus
19:00
Az újonc - Anyatej (2021) (epizód) (S04E04)
Krimi / Dráma
20:00
Adom a napom (2023) (műsor)
Talk-show
21:00
Kipörgetve (2017)
Akció / Thriller
22:55
Tűzfal (2006)
Krimi / Thriller
01:05
Az újonc - Füstfellegek (2021) (epizód) (S04E03)
Krimi / Dráma
02:05
A Grace klinika - Krízishelyzet (2008) (epizód) (S05E03)
Dráma / Romantikus
02:45
A Grace klinika - A nyugalom szigete (2008) (epizód) (S05E04)
Dráma / Romantikus
03:30
A Grace klinika - Csapatmunka (2008) (epizód) (S05E05)
Dráma / Romantikus
04:00
Teleshopping
05:00
Teleshopping
06:30
Csillagkapu: Atlantisz - Tiszta lap (2007) (epizód) (S04E06)
Akció / Kaland / Dráma
07:25
Csillagkapu: Atlantisz - Eltűntek (2007) (epizód) (S04E07)
Akció / Kaland / Dráma
08:25
Az elveszett világ II
09:25
Doktor House - Példakép (2005) (epizód) (S01E17)
Dráma / Misztikus
10:20
MacGyver - Hook (2017) (epizód) (S01E16)
Akció / Kaland / Dráma
11:20
MacGyver - Ruler (2017) (epizód) (S01E17)
Akció / Kaland / Dráma
12:15
NCIS: Los Angeles - Természetes kiválasztódás (2022) (epizód) (S14E07)
Krimi / Misztikus / Thriller
13:10
NCIS: Los Angeles - Had égjen! (2022) (epizód) (S14E08)
Krimi / Misztikus / Thriller
14:05
Xena: A harcos hercegnő II
15:05
Csillagkapu - Láthatatlan invázió (2003) (epizód) (S06E13)
Akció / Kaland / Dráma
16:05
Csillagkapu - Hatalmi harc (2003) (epizód) (S06E14)
Akció / Kaland / Dráma
17:05
Csillagkapu: Atlantisz - A jós (2007) (epizód) (S04E08)
Akció / Kaland / Dráma
18:00
Csillagkapu: Atlantisz - Keresztúton (2007) (epizód) (S04E09)
Akció / Kaland / Dráma
19:00
Az elveszett világ II
20:00
Doktor House - Gyerekek és a fürdővíz (2005) (epizód) (S01E18)
Dráma / Misztikus
21:00
NCIS - Tengerészeti helyszínelők - Szent Patrik napján (2020) (epizód) (S17E19)
Akció / Krimi / Dráma
21:55
NCIS - Tengerészeti helyszínelők - Az Arizona (2020) (epizód) (S17E20)
Akció / Krimi / Dráma
22:50
St. Mary kórház - Lifeboat (2020) (epizód) (S01E07)
Dráma
23:50
St. Mary kórház - Achilles Heel (2020) (epizód) (S01E08)
Dráma
00:45
SWAT - Különleges egység - Quandary (2022) (epizód) (S05E20)
Akció / Kaland / Krimi
01:45
MacGyver - Hook (2017) (epizód) (S01E16)
Akció / Kaland / Dráma
02:25
MacGyver - Ruler (2017) (epizód) (S01E17)
Akció / Kaland / Dráma
03:05
Leo Mattei VI
04:00
Akusztik (műsor)
Zenés
05:00
Vackor az első bében - Maros Dorka elpanaszolja Vackornak, hogy az ő neve tulajdonképpen Szilvia (1987) (epizód) (E08)
Animációs
05:05
A kockásfülű nyúl - Az erőművész (1979) (epizód) (S02E03)
Animációs
05:10
Misi mókus kalandjai - Kacifánt és a száz banán (1982) (epizód) (E07)
Animációs
05:20
Mesélj nekem! (2014) (sorozat)
Animációs
05:25
Frakk, a macskák réme - A kerékpár (1973) (epizód) (S02E11)
Animációs
05:35
Töf-töf elefánt - A vad orrszarvú (1992) (epizód) (S02E02)
Animációs / Családi
05:40
A legkisebb ugrifüles - A hetvenkedő hőscincér (1977) (epizód) (S01E12)
Családi / Báb
05:50
Stop! Közlekedj okosan!
05:55
Kukori és Kotkoda - Hajrá, darazsak! (1971) (epizód) (S01E13)
Animációs
06:05
Peppa malac - A kastély (2016) (epizód) (S05E02)
Animációs / Családi
06:10
Számoljunk Paulával (2014) (sorozat)
Animációs
06:20
Számoljunk Paulával (2014) (sorozat)
Animációs
06:35
Kívánj most! (2014) (sorozat)
Animációs / Családi / Fantasy
06:55
Limb-lomb, a kincses sziget (2013) (sorozat)
Animációs / Családi
07:20
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
07:30
M2 matricák - Négyzetgyök (2023) (műsor)
Oktató
07:35
Rímerdő (2023) (műsor)
07:45
Láng és a szuperverdák - Láng, a nindzsa (2018) (epizód) (S04E11)
Animációs / Akció / Családi
08:05
Taina és az őserdő hősei (2018) (sorozat)
Animációs / Családi
08:20
Taina és az őserdő hősei (2018) (sorozat)
Animációs / Családi
08:35
Leo da Vinci II
08:45
Leo da Vinci II
09:00
Andy vízi kalandjai (2020) (sorozat)
Kaland / Családi
09:15
Rajzolj Willel! - Videojátékok III
09:25
Zou - Megleled mi elveszett (2015) (epizód) (S02E27)
Animációs / Rövid
09:35
Zou - Zou és a nagy küldemény (2015) (epizód) (S02E28)
Animációs / Rövid
09:50
Pocoyo és barátai (2005) (sorozat)
Animációs / Családi
09:55
Pocoyo és barátai (2005) (sorozat)
Animációs / Családi
10:05
Pocoyo és barátai (2005) (sorozat)
Animációs / Családi
10:10
Maja, a méhecske
10:25
Maja, a méhecske
10:35
Tickety Toc (2012) (sorozat)
Animációs
10:50
Tickety Toc (2012) (sorozat)
Animációs
11:00
Töf-töf elefánt - A vad orrszarvú (1992) (epizód) (S02E02)
Animációs / Családi
11:10
A legkisebb ugrifüles - A hetvenkedő hőscincér (1977) (epizód) (S01E12)
Családi / Báb
11:20
Topo Gigio (2020) (sorozat)
Animációs
11:30
A kis pingvin kalandjai (2021) (sorozat)
Animációs / Kaland / Vígjáték
11:35
Dzsungelbanda - Mentés indul! - Al és Bob megmentése (2014) (epizód) (S01E41)
Animációs / Családi
11:50
Dzsungelbanda - Mentés indul! - Dzsungelszemek (2014) (epizód) (S01E42)
Animációs / Családi
12:00
ALVINNN!!! és a mókusok - Kalóz élet (2019) (epizód) (S04E11)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:15
ALVINNN!!! és a mókusok - Világrekord (2019) (epizód) (S04E12)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:25
ALVINNN!!! és a mókusok - A turnébusz (2019) (epizód) (S04E13)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:35
ALVINNN!!! és a mókusok - A vetélkedő (2019) (epizód) (S04E14)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:50
Tatonka történetei - Nehéz döntés (2010) (epizód) (S01E12)
Animációs / Családi
13:00
Tatonka történetei - A fehér medve virága (2010) (epizód) (S01E13)
Animációs / Családi
13:15
Sárkányok: Mentő-osztag - Gyorstalpaló (2019) (epizód) (S01E11)
Animációs / Kaland / Vígjáték
13:40
H2O: Egy vízcsepp elég III
14:05
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai III
14:30
Sadie Sparks (2019) (sorozat)
Animációs
14:45
Jankó és a bárány (2020) (sorozat)
Animációs / Családi
14:55
Jankó és a bárány (2020) (sorozat)
Animációs / Családi
15:05
Super Wings- A szárnyalók VIII
15:15
Super Wings- A szárnyalók VIII
15:30
Rímerdő (2023) (műsor)
15:35
M2 Matricák - Szó-nyomozó (2017) (műsor)
Oktató
15:40
Kókusz Kokó, a kis sárkány (2015) (sorozat)
Animációs / Családi
15:50
Kókusz Kokó, a kis sárkány (2015) (sorozat)
Animációs / Családi
16:00
Kókusz Kokó, a kis sárkány (2015) (sorozat)
Animációs / Családi
16:15
Dzsungelbanda - Mentés indul! - A ciklon szeme (2014) (epizód) (S01E43)
Animációs / Családi
16:30
Dzsungelbanda - Mentés indul! - Teknők és kagylók (2014) (epizód) (S01E44)
Animációs / Családi
16:40
Andy vízi kalandjai (2020) (sorozat)
Kaland / Családi
16:55
Rajzolj Willel! - Videojátékok III
17:05
ALVINNN!!! és a mókusok - Az Alvin módszer (2019) (epizód) (S04E15)
Animációs / Vígjáték / Musical
17:15
ALVINNN!!! és a mókusok - Időkapszula (2019) (epizód) (S04E16)
Animációs / Vígjáték / Musical
17:30
ALVINNN!!! és a mókusok - Theo, a kidobós bajnok (2019) (epizód) (S04E17)
Animációs / Vígjáték / Musical
17:40
ALVINNN!!! és a mókusok - A varázskunyhó (2019) (epizód) (S04E18)
Animációs / Vígjáték / Musical
17:55
Leo da Vinci II
18:05
Leo da Vinci II
18:20
Sárkányok: Mentő-osztag - Őrült buli (2019) (epizód) (S01E12)
Animációs / Kaland / Vígjáték
18:45
Super Wings- A szárnyalók VIII
19:00
Super Wings- A szárnyalók VIII
19:10
Taina és az őserdő hősei (2018) (sorozat)
Animációs / Családi
19:25
Taina és az őserdő hősei (2018) (sorozat)
Animációs / Családi
19:35
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
19:45
M2 matricák - Baltazár-bazár (2018) (műsor)
19:50
Csillagok esti mesefényben
20:00
Heartland VII
20:50
Esti Kornél (2024) (műsor)
21:50
Mit kíván? (2024) (műsor)
Zenés
22:25
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
23:20
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
00:20
Akusztik (műsor)
Zenés
01:25
Mit kíván? (2024) (műsor)
Zenés
01:55
Esti Kornél (2024) (műsor)
02:50
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
03:40
Hullámhossz (2021) (műsor)
Zenés
03:50
Hullámhossz (2021) (műsor)
Zenés
04:15
Ridikül (2013) (műsor)
Talk-show
05:05
Édes anyanyelvünk (2019) (műsor)
05:15
Család-barát (2007) (műsor)
Publicisztikai / Családi
05:55
Himnusz
05:57
Mindennapi (2023) (műsor)
Költői
06:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
06:30
Nemzeti Sporthíradó
06:35
Időjárás-jelentés DUNA
06:40
Pollenjelentés
06:41
Vers mindenkinek (2021) (műsor)
Költői
06:45
Srpski Ekran (műsor)
Publicisztikai
07:15
Unser Bildschirm (2016) (műsor)
Publicisztikai
07:45
Öt kontinens (2012) (műsor)
Publicisztikai
08:10
Önök kérték (műsor)
Zenés
08:40
Bor, mámor, szerelem (2012) (sorozat)
Dráma / Családi
09:35
Család-barát (2007) (műsor)
Publicisztikai / Családi
10:05
Egy Perc Híradó
10:06
Időjárás-jelentés DUNA
10:15
Egy csodálatos asszony (2017) (sorozat)
Dráma
11:10
Család-barát (2007) (műsor)
Publicisztikai / Családi
11:55
Vár a Kárpát-medence
12:00
Déli harangszó
12:01
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
12:35
Nemzeti Sporthíradó
12:45
Időjárás-jelentés DUNA
12:46
Főmenü - miniprogram
13:00
Melissa, a Zöld Völgy lánya (2023) (sorozat)
Dráma
13:55
Családi kör (2017) (műsor)
Publicisztikai / Dráma / Családi
14:50
Királyi konyha
15:15
Családi kör 2.
15:35
Időjárás-jelentés DUNA
15:36
Önök kérték (műsor)
Zenés
16:05
Ridikül (2013) (műsor)
Talk-show
17:00
Agytorna (2023) (műsor)
Vetélkedő
17:25
Ízőrzők
18:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
18:25
Nemzeti Sporthíradó
18:35
Időjárás-jelentés DUNA
18:40
Pollenjelentés
18:50
Egy csodálatos asszony (2017) (sorozat)
Dráma
19:30
Mindennapi (2023) (műsor)
Költői
19:45
Bor, mámor, szerelem (2012) (sorozat)
Dráma / Családi
20:35
SzerencsePerc (2022) (műsor)
Publicisztikai / Szórakoztató
20:40
Poldark V
21:45
Anyáink, apáink
22:30
Kenó
22:32
Időjárás-jelentés DUNA
22:40
Jelizaveta (2021) (sorozat)
Életrajz / Dráma / Történelmi
23:40
A Nagyok (2016) (műsor)
Talk-show / Dokument
00:10
Az érzelmek tengerén (2016) (sorozat)
Dráma
01:00
Apás vakáció - Túra a kilátóhoz (2017) (epizód) (S01E03)
Vígjáték / Családi
01:55
Itthon vagy! (2015) (műsor)
Publicisztikai
02:15
Hogy volt!? (2010) (műsor)
03:10
Vár a Kárpát-medence
03:20
Divat & dizájn (2019) (műsor)
Publicisztikai
03:45
Magyar Krónika (2015) (műsor)
Publicisztikai
05:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
05:15
Duna World - időjárás
05:17
ANGOL NYELVŰ HÍREK
05:20
NÉMET NYELVŰ HÍREK
05:22
OROSZ NYELVŰ HÍREK
05:25
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
05:30
Édes anyanyelvünk (2019) (műsor)
05:35
Itthon vagy! (2015) (műsor)
Publicisztikai
05:55
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
06:05
M2 Matricák – Gyerekjáték (2021) (műsor)
06:10
M2 Matricák – Gyerekjáték (2021) (műsor)
06:25
Esély (műsor)
Publicisztikai
06:45
Kék bolygó (műsor)
Publicisztikai
07:10
Magyar gazda (műsor)
Publicisztikai
07:30
Mindennapi (2023) (műsor)
Költői
07:35
Librettó (2021) (műsor)
Publicisztikai
08:15
Duna World - időjárás
08:25
Családi kör (2017) (műsor)
Publicisztikai / Dráma / Családi
09:20
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
09:45
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
10:20
Vers mindenkinek (2021) (műsor)
Költői
10:21
Isten kezében (2011) (műsor)
10:45
Lét-Ige - protestáns magazin (2022) (műsor)
Publicisztikai
11:20
Lajtai Lajos - Békeffi István: A régi nyár - zenés játék (1985) (Tévéfilm)
13:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
13:20
Duna World - időjárás
13:25
Srpski Ekran (műsor)
Publicisztikai
13:50
Unser Bildschirm (2016) (műsor)
Publicisztikai
14:25
Summa (2015) (műsor)
Publicisztikai
14:50
Magyar világ (2022) (műsor)
Publicisztikai
15:20
Család'24
16:00
Élő népzene (2009) (műsor)
Zenés
16:30
Élő népzene (2009) (műsor)
Zenés
17:00
Család-barát (2007) (műsor)
Publicisztikai / Családi
17:30
Magyarország finom
17:40
Duna World - időjárás
17:50
Nemzeti kincseink a Hungarikumok (2019) (sorozat)
Dokument
18:25
Önök kérték (műsor)
Zenés
19:00
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
19:25
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
20:00
Budavári Palotakoncert (2019) (koncert)
Zenés
20:57
Névjegyek
21:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
21:20
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
21:22
V4 Híradó (2017) (műsor)
Publicisztikai
21:35
Ridikül (2013) (műsor)
Talk-show
22:25
Orfeusz és Eurydiké (1986) (Tévéfilm)
Musical / Költői
00:05
Itthon vagy! (2015) (műsor)
Publicisztikai
00:25
Vers mindenkinek (2021) (műsor)
Költői
00:30
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
00:40
M2 Matricák – Gyerekjáték (2021) (műsor)
00:45
M2 Matricák – Gyerekjáték (2021) (műsor)
00:55
Himnusz
01:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
01:15
Duna World - időjárás
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
01:25
Budavári Palotakoncert (2019) (koncert)
Zenés
02:20
Ridikül (2013) (műsor)
Talk-show
03:10
Lajtai Lajos - Békeffi István: A régi nyár - zenés játék (1985) (Tévéfilm)
04:10
Evangélium
04:40
Egy ezidáig kevésbé ismert bronzkori kultúra: Baktria Margiana
04:45
10 park ezernyi titka
05:05
Írókorzó (2017) (műsor)
Publicisztikai / Költői
05:30
Ön is tudja? (2021) (műsor)
Vetélkedő / Publicisztikai
06:00
Mindenki Akadémiája (2016) (műsor)
Publicisztikai
06:25
A Nagyok (2016) (műsor)
Talk-show / Dokument
06:55
Librettó (2021) (műsor)
Publicisztikai
07:45
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
08:05
Ez itt a kérdés (2024)
Dokument
09:00
A természet magyar fotósai (2017) (sorozat)
Dokument
09:05
Barangolás Bajorországban - A landshuti esküvő
09:20
Barangolás Bajorországban: Chiemsee - Chiemgau (2000)
Dokument
10:00
Koronás sas (2018) (sorozat)
Dráma / Történelmi / Életrajz
10:25
Bringás Brigantik (2018) (műsor)
Publicisztikai / Sport
10:55
Kritika (2023) (műsor)
Publicisztikai
11:20
Hazajáró (2011) (műsor)
Publicisztikai
11:55
A vadvirágok titkai - A Mediterráneum vidéke (2018) (epizód) (E04)
Dokument
12:50
Őskori világok (2019) (Tévéfilm)
Dokument
13:50
Bringás Brigantik (2018) (műsor)
Publicisztikai / Sport
14:25
Régi keringő (1941)
Vígjáték
15:55
Magyar Krónika (2015) (műsor)
Publicisztikai
16:30
Librettó (2021) (műsor)
Publicisztikai
17:30
Ön is tudja? (2021) (műsor)
Vetélkedő / Publicisztikai
18:00
Koronás sas (2018) (sorozat)
Dráma / Történelmi / Életrajz
18:25
Vers mindenkinek (2021) (műsor)
Költői
18:29
Külhonba szakadt vármegyeházak (2020) (sorozat)
Dokument
18:40
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
18:50
Édes anyanyelvünk (2019) (műsor)
19:00
Kaktusz Hotel
20:00
Ez itt a kérdés (2024)
Dokument
21:00
A piros cipellők
23:20
A kinematográfus
01:10
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
01:20
Librettó (2021) (műsor)
Publicisztikai
02:15
Kalandozás Dél-Koreában
02:35
Ezerízű Korea
03:05
Régi keringő (1941)
Vígjáték