TV-műsor (vízszintes)
előző
következő
kedd 02.07.
szerda 03.07.
csütörtök 04.07.
péntek 05.07.
szombat 06.07.
vasárnap 07.07.
hétfő 08.07.
kedd 09.07.
szerda 10.07.
csütörtök 11.07.
péntek 12.07.
szombat 13.07.
vasárnap 14.07.
hétfő 15.07.
kedd 16.07.
szerda 17.07.
csütörtök 18.07.
péntek 19.07.
szombat 20.07.
vasárnap 21.07.
hétfő 22.07.
Tévéműsorom – szerda 14.08.
Itt összeállíthatsz egy tetszőleges számú listát a Tv-csatornákból, amelyek közül a FilmBooster minden napra küld "TV-tippeket" 60% értékeléssel.
Egyszerűen lehet megváltoztatni a tévécsatornák sorrendjét, a csatorna logó melletti nyíl felfelé vagy lefelé húzásával. A másik csatorna váltáshoz, kattints a TV csatorna logójára.
Itt összeállíthatsz egy tetszőleges számú listát a Tv-csatornákból, amelyek közül a FilmBooster minden napra küld "TV-tippeket" 60% értékeléssel.
Egyszerűen lehet megváltoztatni a tévécsatornák sorrendjét, a csatorna logó melletti nyíl felfelé vagy lefelé húzásával. A másik csatorna váltáshoz, kattints a TV csatorna logójára.
Egyszerűen lehet megváltoztatni a tévécsatornák sorrendjét, a csatorna logó melletti nyíl felfelé vagy lefelé húzásával. A másik csatorna váltáshoz, kattints a TV csatorna logójára.
02:00
04:00
06:00
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
22:00
00:00
04:40
CSI: A helyszínelők - Formaságok (2004) (epizód) (S05E07)
Krimi / Dráma / Misztikus
05:20
CSI: A helyszínelők - Átalakítás (2004) (epizód) (S05E08)
Krimi / Dráma / Misztikus
06:00
Punkt 6 (2022) (műsor)
Publicisztikai
07:00
Punkt 6 (2022) (műsor)
Publicisztikai
08:00
Punkt 6 (2022) (műsor)
Publicisztikai
09:00
Gute Zeiten, schlechte Zeiten XXXV
09:30
Unter uns (1994) (sorozat)
Dráma / Romantikus
10:00
Ulrich Wetzel - Das Strafgericht (2022) (műsor)
Reality-TV
11:00
Barbara Salesch - Das Strafgericht (2022) (műsor)
Dokument / Reality-TV / Krimi
12:00
Punkt 12 - Das RTL-Mittagsjournal (1992) (műsor)
Publicisztikai / Dokument
15:00
Barbara Salesch - Das Strafgericht V
16:00
Ulrich Wetzel - Das Strafgericht (2022) (műsor)
Reality-TV
17:00
Verklag mich doch! (2023) (műsor)
Reality-TV / Dokument / Dráma
17:30
Unter uns XLIII
18:00
Explosiv – Das Magazin (1992) (műsor)
Publicisztikai / Dokument
18:30
Exclusiv - Das Star-Magazin (1994) (műsor)
Publicisztikai
18:45
RTL aktuell (1988) (műsor)
Publicisztikai
19:03
RTL Aktuell - Das Wetter
19:05
Alles was zählt (2006) (sorozat)
Dráma / Romantikus
19:40
Gute Zeiten, schlechte Zeiten XXXV
20:15
Mario Barth deckt auf! Notfall Deutschland XIV
22:15
RTL Direkt (2021) (műsor)
Publicisztikai
22:35
stern TV (1990) (műsor)
Publicisztikai / Talk-show / Dokument
00:00
RTL Nachtjournal (1994) (műsor)
Publicisztikai
00:33
RTL Nachtjournal - Das Wetter
00:35
CSI: Miami helyszínelők - F-T-F szemtől szemben (2011) (epizód) (S09E11)
Akció / Krimi / Dráma
01:20
CSI: Miami helyszínelők - Kigurulás (2011) (epizód) (S09E12)
Akció / Krimi / Dráma
02:15
CSI: Miami helyszínelők - Utolsó állomás (2011) (epizód) (S09E13)
Akció / Krimi / Dráma
03:00
CSI: A helyszínelők - Átalakítás (2004) (epizód) (S05E08)
Krimi / Dráma / Misztikus
03:55
CSI: A helyszínelők - Mea culpa (2004) (epizód) (S05E09)
Krimi / Dráma / Misztikus
04:15
10.5 Világvége (2004) (Tévéfilm)
Dráma / Thriller / Katasztrófa
05:35
Ultimate Countdown (2014) (sorozat)
Dokument
05:45
Ultimate Countdown (2014) (sorozat)
Dokument
06:00
Close Up (2008) (műsor)
Dokument / Életrajz
06:30
Zoom In (2008) (sorozat)
Dokument
06:45
Szabadlábon Velencében (1980)
Vígjáték / Akció
08:55
Az egyetlen (2001)
Akció / Thriller / Sci-Fi
10:40
Alkonyat: Újhold
13:15
Szellemirtók 2
15:20
Az éhezők viadala: Futótűz (2013)
Akció / Kaland / Misztikus
18:10
Ace Ventura - Hív a természet (1995)
Vígjáték / Kaland / Akció
20:00
Waterworld - Vízivilág (1995)
Sci-Fi / Kaland / Dráma
22:35
A kaptár 2. - Apokalipszis (2004)
Akció / Thriller / Horror
00:30
Szigorított őrizet
02:15
Holtak hajnala (2004)
Horror / Thriller / Akció
03:50
10.5 Világvége (2004) (Tévéfilm)
Dráma / Thriller / Katasztrófa
05:10
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
06:00
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
06:50
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
07:45
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
08:40
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
09:40
Sherlock és Watson - A kilencedik lépés (2013) (epizód) (S02E01)
Krimi / Dráma / Misztikus
10:40
Sherlock és Watson - Gyilkos számok (2013) (epizód) (S02E02)
Krimi / Dráma / Misztikus
11:25
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
12:25
Egy eltitkolt élet (2016)
Dráma
14:50
Karácsonykor ha hiányzom (2017)
Vígjáték
16:50
Mindenki megvan (2009)
Dráma / Road movie
19:00
Sherlock és Watson - Gyilkos számok (2013) (epizód) (S02E02)
Krimi / Dráma / Misztikus
20:00
Sherlock és Watson - Mindenki egy ellen (2013) (epizód) (S02E03)
Krimi / Dráma / Misztikus
21:00
Palm Springs (2020)
Fantasy / Misztikus / Romantikus
23:00
Akihez beszél a föld (2014)
Háborús / Történelmi / Dráma
01:40
Merülés a szerelembe
03:55
Az igazság mecénása - A feloldozás (2015)
Akció / Kaland / Krimi
04:10
A holnap legendái - Rage Against the Machines (2022) (epizód) (S07E11)
Akció / Kaland / Dráma
05:30
Teleshopping
06:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
07:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
08:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
09:05
Jóapátok - The Blame Game (2017) (epizód) (S01E18)
Vígjáték
09:35
Már megint Malcolm V
10:05
Férjek gyöngye - Baba vagy nem baba? (1999) (epizód) (S01E25)
Vígjáték
10:35
Férjek gyöngye - Ami boldoggá tesz (1999) (epizód) (S02E01)
Vígjáték
11:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
12:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
13:05
Duma Aktuál
14:05
Jóapátok - Spring Fling (2017) (epizód) (S01E19)
Vígjáték
14:30
Jóapátok - Dirty Money (2017) (epizód) (S01E20)
Vígjáték
15:00
Férjek gyöngye - A barátnő (1999) (epizód) (S02E02)
Vígjáték
15:30
Férjek gyöngye - Üzemi baleset (1999) (epizód) (S02E03)
Vígjáték
16:00
Már megint Malcolm V
16:30
20 éves a Dumaszínház - Röhögve kibírtuk! (2024) (műsor)
Stand-up
17:00
20 éves a Dumaszínház - Röhögve kibírtuk! (2024) (műsor)
Stand-up
17:30
Duma Aktuál
18:30
Dumaszínház: Igaz történetek (2023) (műsor)
Stand-up
18:50
Dumaszínház: Igaz történetek (2023) (műsor)
Stand-up
19:00
Duma Aktuál
20:00
20 éves a Dumaszínház - Röhögve kibírtuk! (2024) (műsor)
Stand-up
20:25
20 éves a Dumaszínház - Röhögve kibírtuk! (2024) (műsor)
Stand-up
20:55
20 éves a Dumaszínház - Röhögve kibírtuk! (2024) (műsor)
Stand-up
21:25
20 éves a Dumaszínház - Röhögve kibírtuk! (2024) (műsor)
Stand-up
21:55
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
23:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
00:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
01:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
02:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
02:50
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
03:20
Teleshopping
04:10
200 első randi - Episode 4 (2019) (epizód) (S02E04)
Dráma / Vígjáték
04:55
200 első randi - Episode 5 (2019) (epizód) (S02E05)
Dráma / Vígjáték
06:15
Már megint Malcolm - Hal Coaches (2002) (epizód) (S03E16)
Vígjáték
06:50
Már megint Malcolm - Dewey's Dog (2002) (epizód) (S03E17)
Vígjáték
07:15
Már megint Malcolm - Poker #2 (2002) (epizód) (S03E18)
Vígjáték
07:45
Már megint Malcolm - Clip Show (2002) (epizód) (S03E19)
Vígjáték
08:10
Drága örökösök II
09:15
Drága örökösök II
10:15
Apatigris - 2. évad 4. rész II
11:15
Doktor House III
12:10
Doktor House III
13:05
A Grace klinika V
14:05
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk és a tévésztár (2004) (epizód) (S02E12)
Vígjáték / Krimi / Dráma
15:05
Doktor House III
16:05
Doktor House III
17:00
A Grace klinika - Lesz, ami lesz (2007) (epizód) (S03E24)
Dráma / Romantikus
17:55
A Grace klinika - Zűr és zavar (2007) (epizód) (S03E25)
Dráma / Romantikus
19:00
Az újonc - A csillag gyermek (2021) (epizód) (S03E07)
Krimi / Dráma
20:00
Apatigris - 2. évad 5. rész II
21:00
Válótársak - Episode 10 (2018) (epizód) (S03E10)
Vígjáték / Dráma / Romantikus
22:05
A Grace klinika - A nagyon fontos beteg (2007) (epizód) (S03E21)
Dráma / Romantikus
23:05
A Grace klinika - Döntések és kalamajkák 2/1. (2007) (epizód) (S03E22)
Dráma / Romantikus
00:00
Válótársak - Episode 10 (2018) (epizód) (S03E10)
Vígjáték / Dráma / Romantikus
01:05
Monk - Flúgos nyomozó - Mr. Monk megházasodik (2004) (epizód) (S02E15)
Vígjáték / Krimi / Dráma
02:00
A Grace klinika - Lesz, ami lesz (2007) (epizód) (S03E24)
Dráma / Romantikus
02:40
A Grace klinika - Zűr és zavar (2007) (epizód) (S03E25)
Dráma / Romantikus
03:30
200 első randi - Episode 5 (2019) (epizód) (S02E05)
Dráma / Vígjáték
04:05
A38 BESZTOF (2022) (műsor)
Zenés
05:00
Vizipók-csodapók - Az öreg doktor (1988) (epizód) (S03E12)
Animációs
05:05
A Kiscsacsi kalandjai I. sorozat
05:10
A legkisebb ugrifüles - Ki kapja az ajándékot? (1978) (epizód) (S02E13)
Családi / Báb
05:20
Mesélj nekem! (2014) (sorozat)
Animációs
05:30
Frakk, a macskák réme - Szerénke művelődik (1973) (epizód) (S01E03)
Animációs
05:35
A Nagy Ho-Ho-Ho-Horgász - Horgász a kéményben (1984) (epizód) (S02E02)
Animációs / Mese
05:40
Sebaj Tóbiás - Sebaj Tóbiás és a huzat (1986) (epizód) (S02E03)
Animációs
05:50
Mekk Elek az ezermester - Kutyalakzi (1975) (epizód) (E06)
Báb
06:00
Egy kupac kufli - Jó éjszakát, kuflik! (2016) (epizód) (E07)
Animációs
06:10
Számoljunk Paulával (2014) (sorozat)
Animációs
06:20
Számoljunk Paulával (2014) (sorozat)
Animációs
06:35
Ben és Holly apró királysága - Tavaszi nagytakarítás (2012) (epizód) (S02E19)
Animációs / Családi
06:45
Ben és Holly apró királysága - A szüret (2012) (epizód) (S02E20)
Animációs / Családi
06:55
Limb-lomb, a kincses sziget (2013) (sorozat)
Animációs / Családi
07:20
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
07:30
M2 matricák - Hevül a vegyület (2018) (műsor)
Oktató
07:35
M2 matricák - Hevül a vegyület (2018) (műsor)
Oktató
07:45
Láng és a szuperverdák - Fénylovasok (2017) (epizód) (S03E04)
Animációs / Akció / Családi
08:05
Taina és az őserdő hősei (2018) (sorozat)
Animációs / Családi
08:20
Taina és az őserdő hősei (2018) (sorozat)
Animációs / Családi
08:35
Leo da Vinci II
08:45
Leo da Vinci II
09:00
RoboVonatok (2018) (sorozat)
Animációs
09:10
Bohókás professzor
09:25
Bobby és Bill - Öt kutya a házban (2016) (epizód) (S01E51)
Animációs / Családi
09:35
Bobby és Bill - Varázslat (2016) (epizód) (S01E52)
Animációs / Családi
09:50
Pocoyo és barátai (2005) (sorozat)
Animációs / Családi
09:55
Pocoyo és barátai (2005) (sorozat)
Animációs / Családi
10:05
Pocoyo és barátai (2005) (sorozat)
Animációs / Családi
10:10
Maja, a méhecske (2012) (sorozat)
Animációs / Kaland
10:20
Maja, a méhecske (2012) (sorozat)
Animációs / Kaland
10:35
Tickety Toc (2012) (sorozat)
Animációs
11:00
A legkisebb ugrifüles - Ki kapja az ajándékot? (1978) (epizód) (S02E13)
Családi / Báb
11:10
Mesélj nekem! (2014) (sorozat)
Animációs
11:20
Topo Gigio (2020) (sorozat)
Animációs
11:30
Simon - Az üveggolyó (2022) (epizód) (S04E45)
Animációs / Családi
11:35
Dzsungelbanda - Mentés indul! - Szabadesés (2014) (epizód) (S01E13)
Animációs / Családi
11:45
Dzsungelbanda - Mentés indul! - Öreg Jim kincse (1) (2014) (epizód) (S01E14)
Animációs / Családi
12:00
ALVINNN!!! és a mókusok - Lovagok (2016) (epizód) (S02E37)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:10
ALVINNN!!! és a mókusok - A kígyóbűvölő (2017) (epizód) (S02E38)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:25
ALVINNN!!! és a mókusok - Robbantsunk a Weben! (2017) (epizód) (S02E41)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:35
ALVINNN!!! és a mókusok - Jó testvérek (2017) (epizód) (S02E42)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:50
Paddington kalandjai (2020) (sorozat)
Animációs / Családi
13:00
Paddington kalandjai (2020) (sorozat)
Animációs / Családi
13:10
Paddington kalandjai (2020) (sorozat)
Animációs / Családi
13:25
Lucky, a kölyök - Civakodó nagynénik. (2020) (epizód) (E47)
Animációs / Családi
13:35
Lucky, a kölyök - Teljes gőzzel! (2020) (epizód) (E48)
Animációs / Családi
13:50
H2O: Egy vízcsepp elég II
14:15
Arthur és a kerekasztal gyermekei II
14:30
Arthur és a kerekasztal gyermekei II
14:40
Sadie Sparks (2019) (sorozat)
Animációs
14:55
Zazie kisasszony II
15:00
Zazie kisasszony II
15:05
Pat, a kutya - A tökéletes lombház (2019) (epizód) (S02E31)
Animációs / Családi
15:15
Pat, a kutya (2017) (sorozat)
Animációs / Családi
15:20
Pat, a kutya (2017) (sorozat)
Animációs / Családi
15:30
M2 Matricák – Gyerekjáték (2021) (műsor)
15:40
M2 Matricák – Gyerekjáték (2021) (műsor)
15:50
Kókusz Kokó, a kis sárkány - A tojás (2015) (epizód) (S01E01)
Animációs / Családi
16:00
Kókusz Kokó, a kis sárkány (2015) (sorozat)
Animációs / Családi
16:15
Kókusz Kokó, a kis sárkány - Szerelmes főszakács (2015) (epizód) (S01E05)
Animációs / Családi
16:25
Dzsungelbanda - Mentés indul! - Öreg Jim kincse (2) (2014) (epizód) (S01E15)
Animációs / Családi
16:40
Dzsungelbanda - Mentés indul! - Öreg Jim kincse (3) (2014) (epizód) (S01E16)
Animációs / Családi
16:50
RoboVonatok (2018) (sorozat)
Animációs
17:00
Bohókás professzor
17:15
ALVINNN!!! és a mókusok - A láthatatlan mókus (2017) (epizód) (S02E43)
Animációs / Vígjáték / Musical
17:25
ALVINNN!!! és a mókusok - Hullócsillagok (2017) (epizód) (S02E44)
Animációs / Vígjáték / Musical
17:35
ALVINNN!!! és a mókusok - Jeanette kertje (2017) (epizód) (S02E45)
Animációs / Vígjáték / Musical
17:45
ALVINNN!!! és a mókusok - Kincsvadászat (2017) (epizód) (S02E46)
Animációs / Vígjáték / Musical
18:00
Leo da Vinci II
18:15
Leo da Vinci II
18:25
Lucky, a kölyök - Már 10 éves! (2020) (epizód) (E49)
Animációs / Családi
18:40
Lucky, a kölyök - Jimbo címlapra kerül! (2020) (epizód) (E50)
Animációs / Családi
18:50
Pat, a kutya (2017) (sorozat)
Animációs / Családi
19:00
Pat, a kutya (2017) (sorozat)
Animációs / Családi
19:05
Pat, a kutya (2017) (sorozat)
Animációs / Családi
19:15
Taina és az őserdő hősei (2018) (sorozat)
Animációs / Családi
19:25
Taina és az őserdő hősei (2018) (sorozat)
Animációs / Családi
19:40
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
19:50
Magyarország nagytájai (2024) (műsor)
Zenés
19:55
Ütemmutató (2023) (műsor)
Oktató / Zenés
20:00
Heartland VI
20:50
Esti Kornél (2024) (műsor)
21:50
Mit kíván? (2024) (műsor)
Zenés
22:25
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
23:20
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
00:20
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
01:15
Mit kíván? (2024) (műsor)
Zenés
01:50
Esti Kornél (2024) (műsor)
02:40
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
03:30
Hullámhossz (2021) (műsor)
Zenés
03:45
Hullámhossz (2021) (műsor)
Zenés
04:00
Nyár '24 (2024) (műsor)
Publicisztikai
05:55
Himnusz
05:58
Mindennapi (2023) (műsor)
Költői
06:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
06:20
Nemzeti Sporthíradó
06:30
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
06:34
Pollenjelentés
06:40
Hrvatska kronika (műsor)
Publicisztikai
07:05
Ecranul nostru (1982) (műsor)
Publicisztikai
07:35
Mesterember leszek (2024) (műsor)
Publicisztikai
08:05
Bor, mámor, szerelem (2012) (sorozat)
Dráma / Családi
09:05
Egy csodálatos asszony
09:55
Egy Perc Híradó
10:00
Nyár '24 (2024) (műsor)
Publicisztikai
12:00
Déli harangszó
12:01
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
12:35
Nemzeti Sporthíradó
12:45
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
12:49
Vár a Kárpát-medence
13:00
Melissa, a Zöld Völgy lánya (2023) (sorozat)
Dráma
13:45
Álmok álmodói (2022) (műsor)
13:55
Török ízek Refika konyhájából (2019) (műsor)
Reality-TV
14:40
Vár a Kárpát-medence
14:55
Egy Perc Híradó
14:59
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
15:00
Ridikül (2013) (műsor)
Talk-show
15:55
Alpesi őrjárat VII
16:55
Gasztroangyal (műsor)
Publicisztikai
17:55
Vár a Kárpát-medence
18:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
18:25
Nemzeti Sporthíradó
18:35
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
18:40
Pollenjelentés
18:41
Névjegyek (2024) (sorozat)
18:50
Egy csodálatos asszony
19:30
Mindennapi (2023) (műsor)
Költői
19:45
Bor, mámor, szerelem (2012) (sorozat)
Dráma / Családi
20:40
SzerencsePerc (2022) (műsor)
Publicisztikai / Szórakoztató
20:45
Skandináv Lottó
21:00
Doktor Ballouz
21:50
Mondd, ki vagyok én? - Carla (2021) (epizód) (E07)
Dráma
22:35
Kenó
22:40
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
22:45
Agapé (2022) (műsor)
Publicisztikai
23:40
Isten kezében (2011) (műsor)
00:10
Gasztroangyal (műsor)
Publicisztikai
01:05
Az érzelmek tengerén (2016) (sorozat)
Dráma
01:50
Érted mindent (2022) (sorozat)
Vígjáték / Dráma / Romantikus
02:40
Itthon vagy! (2015) (műsor)
Publicisztikai
03:05
Divat & dizájn (2019) (műsor)
Publicisztikai
03:30
Magyar Krónika (2015) (műsor)
Publicisztikai
04:05
Ridikül (2013) (műsor)
Talk-show
05:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
05:15
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
05:17
ANGOL NYELVŰ HÍREK
05:20
NÉMET NYELVŰ HÍREK
05:23
OROSZ NYELVŰ HÍREK
05:25
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
05:30
Édes anyanyelvünk (2019) (műsor)
05:35
Itthon vagy! (2015) (műsor)
Publicisztikai
05:55
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
06:05
M2 matricák - Hevül a vegyület (2018) (műsor)
Oktató
06:07
M2 matricák - Hevül a vegyület (2018) (műsor)
Oktató
06:15
Kárpáti Krónika (2024) (műsor)
Publicisztikai
07:05
Mindennapi (2023) (műsor)
Költői
07:08
Vár a Kárpát-medence
07:15
Magyar Krónika (2015) (műsor)
Publicisztikai
07:40
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
07:45
Élő népzene (2009) (műsor)
Zenés
08:10
Élő népzene (2009) (műsor)
Zenés
08:40
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
09:05
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
09:35
Vers mindenkinek (2021) (műsor)
Költői
09:38
Agapé (2022) (műsor)
Publicisztikai
10:30
Rome Reports - Vatikáni híradó (műsor)
Publicisztikai
10:55
Neked szól! (2022) (műsor)
Publicisztikai
11:00
Világ-Vallás (2022) (műsor)
Publicisztikai
11:15
De őszintén! (2022) (műsor)
Publicisztikai
11:25
Az idegen gyermek (1985) (Tévéfilm)
Vígjáték
12:55
A hét műtárgya (2023) (sorozat)
Dokument
13:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
13:20
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
13:25
Hrvatska kronika (műsor)
Publicisztikai
13:55
Ecranul nostru (1982) (műsor)
Publicisztikai
14:30
Magyar gazda (műsor)
Publicisztikai
14:55
Kárpát Expressz (műsor)
Publicisztikai
15:20
Szerelmes földrajz (2014) (műsor)
Publicisztikai
15:50
Hogy volt!? (2010) (műsor)
16:50
Nyár '24 (2024) (műsor)
Publicisztikai
19:00
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
19:25
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
20:00
Örökzöldek Józsefvárosból-Szenes Iván emlékkoncert 2011.
20:57
Névjegyek (2024) (sorozat)
21:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
21:20
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
21:22
V4 Híradó (2017) (műsor)
Publicisztikai
21:35
Vár a Kárpát-medence
21:40
Önök kérték (műsor)
Zenés
22:15
Apám néhány boldog éve (1977)
Dráma / Történelmi
23:45
Szép hazánk, Magyarország!
23:50
Kontúr
00:30
Vers mindenkinek (2021) (műsor)
Költői
00:35
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
00:45
M2 matricák - Hevül a vegyület (2018) (műsor)
Oktató
00:50
M2 matricák - Hevül a vegyület (2018) (műsor)
Oktató
00:55
Himnusz
01:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
01:15
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
01:30
Örökzöldek Józsefvárosból-Szenes Iván emlékkoncert 2011.
02:25
Az idegen gyermek (1985) (Tévéfilm)
Vígjáték
03:50
Magyar elsők (2005) (sorozat)
Dokument / Dráma
04:35
Pannonia 3 keréken (2010) (műsor)
Publicisztikai
05:05
Klasszikusok délidőben (2019) (műsor)
Zenés
06:00
Ön is tudja? (2021) (műsor)
Vetélkedő / Publicisztikai
06:25
Novum (2014) (műsor)
Publicisztikai
07:00
M5 História (2022) (műsor)
Publicisztikai
07:40
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
07:55
Amiről a kövek mesélnek... (1996) (sorozat)
Dokument
08:25
Főtér (2003) (műsor)
Publicisztikai
09:20
Szerelmes földrajz (2014) (műsor)
Publicisztikai
09:55
Koronás sas (2018) (sorozat)
Dráma / Történelmi / Életrajz
10:20
Pannonia 3 keréken (2010) (műsor)
Publicisztikai
10:55
M5 História (2022) (műsor)
Publicisztikai
11:55
Megterítve – Kulturális és kulináris kalandozások Ausztriában (2008) (műsor)
Dokument / Publicisztikai
12:50
Rejtélyes XX. század (sorozat)
Dokument
13:15
Erdei utakon - Reviczky Gáborral (2019) (sorozat)
Dokument
13:50
A zöld bolygó
14:45
Városbújócska (1985)
Dráma
16:25
Fülszöveg (2021) (műsor)
Publicisztikai
17:00
Koronás sas (2018) (sorozat)
Dráma / Történelmi / Életrajz
17:30
Ön is tudja? (2021) (műsor)
Vetélkedő / Publicisztikai
17:55
Vers mindenkinek (2021) (műsor)
Költői
18:00
Kontúr (2022) (műsor)
Publicisztikai
18:45
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
18:55
A Duna
19:40
Kalendárium
19:55
M5 História (2022) (műsor)
Publicisztikai
20:35
Értelem és érzelem
21:35
Vándorrege (1971)
Dráma / Kaland
23:20
A nő kétszer
01:00
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
01:20
Városbújócska (1985)
Dráma
02:55
Amiről a kövek mesélnek... (1996) (sorozat)
Dokument
03:20
Főtér (2003) (műsor)
Publicisztikai