TV-műsor (vízszintes)
előző
következő
kedd 09.07.
szerda 10.07.
csütörtök 11.07.
péntek 12.07.
szombat 13.07.
vasárnap 14.07.
hétfő 15.07.
kedd 16.07.
szerda 17.07.
csütörtök 18.07.
péntek 19.07.
szombat 20.07.
vasárnap 21.07.
hétfő 22.07.
kedd 23.07.
szerda 24.07.
csütörtök 25.07.
péntek 26.07.
szombat 27.07.
vasárnap 28.07.
hétfő 29.07.
Tévéműsorom – kedd 20.08.
Itt összeállíthatsz egy tetszőleges számú listát a Tv-csatornákból, amelyek közül a FilmBooster minden napra küld "TV-tippeket" 60% értékeléssel.
Egyszerűen lehet megváltoztatni a tévécsatornák sorrendjét, a csatorna logó melletti nyíl felfelé vagy lefelé húzásával. A másik csatorna váltáshoz, kattints a TV csatorna logójára.
Itt összeállíthatsz egy tetszőleges számú listát a Tv-csatornákból, amelyek közül a FilmBooster minden napra küld "TV-tippeket" 60% értékeléssel.
Egyszerűen lehet megváltoztatni a tévécsatornák sorrendjét, a csatorna logó melletti nyíl felfelé vagy lefelé húzásával. A másik csatorna váltáshoz, kattints a TV csatorna logójára.
Egyszerűen lehet megváltoztatni a tévécsatornák sorrendjét, a csatorna logó melletti nyíl felfelé vagy lefelé húzásával. A másik csatorna váltáshoz, kattints a TV csatorna logójára.
02:00
04:00
06:00
08:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
22:00
00:00
04:00
Crank 2. - Magasfeszültség (2009)
Akció / Thriller / Krimi
05:25
Ultimate Countdown (2014) (sorozat)
Dokument
05:35
Ultimate Countdown (2014) (sorozat)
Dokument
05:45
Zoom In (2008) (sorozat)
Dokument
06:00
Zoom In (2008) (sorozat)
Dokument
06:10
Babysitting – A felvigyázó (2014)
Vígjáték
07:45
Attila, Isten ostora (2001) (Tévéfilm)
Akció / Kaland / Dráma
09:40
Attila, Isten ostora (2001) (Tévéfilm)
Akció / Kaland / Dráma
11:35
G.I. Jane (1997)
Akció / Dráma
14:05
Gengszterosztag (2013)
Krimi / Dráma / Akció
16:10
A Főnix útja (2004)
Akció / Kaland / Dráma
18:20
Waterworld - Vízivilág (1995)
Sci-Fi / Kaland / Dráma
21:00
A fenevad (2007)
Thriller / Horror / Kaland
22:30
Bronxi mese (1993)
Krimi / Dráma
01:05
Tales of the Walking Dead
01:55
Troppo -
02:55
A kaptár 2. - Apokalipszis (2004)
Akció / Thriller / Horror
05:05
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
06:00
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
06:50
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
07:50
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
08:50
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
09:45
Sherlock és Watson - Hazugságok hálójában (2013) (epizód) (S02E09)
Krimi / Dráma / Misztikus
10:40
Sherlock és Watson - Sérülések (2013) (epizód) (S02E10)
Krimi / Dráma / Misztikus
11:30
Rohamjárőrök (2008) (műsor)
Dokument
12:20
A mélység kalandora (2016)
Kaland / Életrajz
15:00
Palm Springs (2020)
Fantasy / Misztikus / Romantikus
17:00
Sparkle: A Unicorn Tale
19:00
Sherlock és Watson - Belső ellenőrzés (2013) (epizód) (S02E11)
Krimi / Dráma / Misztikus
20:00
Sherlock és Watson - Rokonlelkek (2014) (epizód) (S02E12)
Krimi / Dráma / Misztikus
21:00
Webkamerás pomponlányok (2021) (Tévéfilm)
Thriller
23:00
Tiszta Szívvel
01:05
Csodálatos fiú (2018)
Dráma / Életrajz
03:20
Elmebeteg
04:15
Flúgos Futam (2016) (műsor)
Reality-TV / Kaland
05:30
Teleshopping
06:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
07:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
08:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
09:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
10:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
11:05
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
12:05
20 éves a Dumaszínház - Röhögve kibírtuk! (2024) (műsor)
Stand-up
12:30
20 éves a Dumaszínház - Röhögve kibírtuk! (2024) (műsor)
Stand-up
13:00
20 éves a Dumaszínház - Röhögve kibírtuk! (2024) (műsor)
Stand-up
13:30
20 éves a Dumaszínház - Röhögve kibírtuk! (2024) (műsor)
Stand-up
14:00
20 éves a Dumaszínház - Röhögve kibírtuk! (2024) (műsor)
Stand-up
14:30
20 éves a Dumaszínház - Röhögve kibírtuk! (2024) (műsor)
Stand-up
15:00
20 éves a Dumaszínház - Röhögve kibírtuk! (2024) (műsor)
Stand-up
15:30
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
17:00
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
18:00
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
19:00
Dumaszínház (2023) (műsor)
Stand-up
20:00
Duma Aktuál
21:00
Duma Aktuál
22:00
Duma Aktuál
23:00
Duma Aktuál
00:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
01:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
02:00
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
02:45
Észbontók (2013) (műsor)
Vetélkedő
03:10
Teleshopping
04:35
Adom a napom (2023) (műsor)
Talk-show
06:20
Férjek gyöngye - Arthur, Spooner (2002) (epizód) (S05E01)
Vígjáték
06:50
Férjek gyöngye - Az ablakon túl (2002) (epizód) (S05E02)
Vígjáték
07:20
Férjek gyöngye - Szent isten! (2002) (epizód) (S05E03)
Vígjáték
07:50
Adom a napom (2023) (műsor)
Talk-show
08:50
Adom a napom (2023) (műsor)
Talk-show
09:50
Adom a napom (2023) (műsor)
Talk-show
10:50
Adom a napom (2023) (műsor)
Talk-show
11:50
Adom a napom (2023) (műsor)
Talk-show
12:50
Ready Player One (2018)
Akció / Sci-Fi / Kaland
15:40
Kerítések (2016)
Dráma
18:30
Végképp eltörölni (1996)
Akció / Thriller / Krimi
21:00
MEG - Az őscápa (2018)
Akció / Sci-Fi / Horror
23:20
Amerikai mesterlövész (2014)
Életrajz / Akció / Dráma
02:05
Spiderwick krónikák (2008)
Kaland / Családi / Fantasy
03:35
Adom a napom (2023) (műsor)
Talk-show
04:00
Teleshopping
05:00
Teleshopping
06:15
Csillagkapu: Atlantisz - Az elveszett fiúk (2005) (epizód) (S02E10)
Akció / Kaland / Dráma
07:15
Csillagkapu: Atlantisz - A kaptár (2005) (epizód) (S02E11)
Akció / Kaland / Dráma
08:10
Csillagkapu: Atlantisz - Megvilágosodás (2005) (epizód) (S02E12)
Akció / Kaland / Dráma
09:10
Csillagkapu: Atlantisz - Kritikus tömeg (2005) (epizód) (S02E13)
Akció / Kaland / Dráma
10:05
Csillagkapu: Atlantisz - A tenger mélyén (2005) (epizód) (S02E14)
Akció / Kaland / Dráma
11:05
Csillagkapu: Atlantisz - A torony (2005) (epizód) (S02E15)
Akció / Kaland / Dráma
12:05
Csillagkapu: Atlantisz - Hosszú búcsú (2006) (epizód) (S02E16)
Akció / Kaland / Dráma
13:00
Csillagkapu: Atlantisz - Puccs (2006) (epizód) (S02E17)
Akció / Kaland / Dráma
14:00
Csillagkapu: Atlantisz - Michael (2006) (epizód) (S02E18)
Akció / Kaland / Dráma
15:00
Csillagkapu: Atlantisz - Pokol (2006) (epizód) (S02E19)
Akció / Kaland / Dráma
16:00
Csillagkapu: Atlantisz - Szövetségesek (2006) (epizód) (S02E20)
Akció / Kaland / Dráma
16:55
Nagyfiúk (2010)
Vígjáték
19:05
Apafej (1999)
Vígjáték / Dráma
21:00
Förtelmes főnökök (2011)
Vígjáték / Krimi
23:00
Egy veszedelmes elme vallomásai (2002)
Krimi / Thriller / Dráma
01:20
Csillagkapu: Atlantisz - Az üldözött (2005) (epizód) (S02E03)
Akció / Kaland / Dráma
02:10
Csillagkapu: Atlantisz - Duett (2005) (epizód) (S02E04)
Akció / Kaland / Dráma
02:55
Leo Mattei III
04:00
Akusztik (műsor)
Zenés
05:00
Magyar népmesék - Hogyan telt a gyermekkorom? (2007) (epizód) (S07E05)
Animációs / Mese
05:05
A kockásfülű nyúl - Kriszta születésnapja (1977) (epizód) (S01E01)
Animációs
05:10
Mesék Mátyás királyról - Mátyás király Gömörben (1984) (epizód) (E06)
Animációs / Történelmi
05:20
Mesélj nekem! (2014) (sorozat)
Animációs
05:30
Frakk, a macskák réme - A betegápoló (1973) (epizód) (S01E09)
Animációs
05:35
A Nagy Ho-Ho-Ho-Horgász - Hová tűnt a horgászzsinór (1984) (epizód) (S02E10)
Animációs / Mese
05:45
Sebaj Tóbiás - Sebaj Tóbiás és a lerázhatatlan bélyeg (1986) (epizód) (S02E10)
Animációs
05:55
Nyuszik
05:56
Mekk Elek az ezermester - Az éléskamarások (1975) (epizód) (E12)
Báb
06:00
Egy kupac kufli - Gyűjtsél te is Fityircet! (2016) (epizód) (E13)
Animációs
06:10
Számoljunk Paulával (2014) (sorozat)
Animációs
06:20
Számoljunk Paulával (2014) (sorozat)
Animációs
06:35
Kívánj most! (2014) (sorozat)
Animációs / Családi / Fantasy
06:55
Limb-lomb, a kincses sziget (2013) (sorozat)
Animációs / Családi
07:20
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
07:30
M2 matricák - Négyzetgyök (2023) (műsor)
Oktató
07:35
Rímerdő (2023) (műsor)
07:40
Ünneplőben (2024) (műsor)
Oktató
07:45
Láng és a szuperverdák - Tukán a pályán (2017) (epizód) (S03E10)
Animációs / Akció / Családi
08:10
Vízipók-csodapók
09:25
Zou - Zou legjobb ajándéka (2015) (epizód) (S02E07)
Animációs / Rövid
09:35
Zou - Zou és dédi kalapja (2015) (epizód) (S02E08)
Animációs / Rövid
09:50
Pocoyo és barátai (2005) (sorozat)
Animációs / Családi
09:55
Pocoyo és barátai (2005) (sorozat)
Animációs / Családi
10:05
Pocoyo és barátai (2005) (sorozat)
Animációs / Családi
10:10
Maja, a méhecske (2012) (sorozat)
Animációs / Kaland
10:20
Maja, a méhecske (2012) (sorozat)
Animációs / Kaland
10:35
Tickety Toc (2012) (sorozat)
Animációs
10:55
Ünneplőben (2024) (műsor)
Oktató
11:00
Mesék Mátyás királyról - Mátyás király Gömörben (1984) (epizód) (E06)
Animációs / Történelmi
11:10
Mesélj nekem! (2014) (sorozat)
Animációs
11:20
Topo Gigio (2020) (sorozat)
Animációs
11:30
A kis pingvin kalandjai (2021) (sorozat)
Animációs / Kaland / Vígjáték
11:35
Dzsungelbanda - Mentés indul! - A mocsár (2014) (epizód) (S01E21)
Animációs / Családi
11:45
Dzsungelbanda - Mentés indul! - A villám öt taója (2014) (epizód) (S01E22)
Animációs / Családi
12:00
ALVINNN!!! és a mókusok - Albrittina (2015) (epizód) (S01E11)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:10
ALVINNN!!! és a mókusok - Ki a jó apuci? (2015) (epizód) (S01E20)
Animációs / Vígjáték / Musical
12:25
Paddington kalandjai (2020) (sorozat)
Animációs / Családi
12:35
Paddington kalandjai (2020) (sorozat)
Animációs / Családi
12:45
Paddington kalandjai (2020) (sorozat)
Animációs / Családi
13:00
Sárkányok: Mentő-osztag - Őrült gubanc (2019) (epizód) (S01E02)
Animációs / Kaland / Vígjáték
13:25
H2O: Egy vízcsepp elég II
13:50
Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai III
14:15
Sadie Sparks (2019) (sorozat)
Animációs
14:30
Zazie kisasszony II
14:35
Zazie kisasszony II
14:40
Pat, a kutya (2017) (sorozat)
Animációs / Családi
14:50
Pat, a kutya (2017) (sorozat)
Animációs / Családi
14:55
Pat, a kutya (2017) (sorozat)
Animációs / Családi
15:05
M2 Matricák – Gyerekjáték (2021) (műsor)
15:15
Ünneplőben (2024) (műsor)
Oktató
15:20
Rímerdő (2023) (műsor)
15:25
Kókusz Kokó, a kis sárkány (2015) (sorozat)
Animációs / Családi
15:35
Kókusz Kokó, a kis sárkány - Apa és fia (2015) (epizód) (S01E23)
Animációs / Családi
15:50
Kókusz Kokó, a kis sárkány - A vulkánsárkány (2015) (epizód) (S01E09)
Animációs / Családi
16:00
Dzsungelbanda - Mentés indul! - Harc egy salátaágy miatt (2014) (epizód) (S01E23)
Animációs / Családi
16:15
Dzsungelbanda - Mentés indul! - Miguel papi (2014) (epizód) (S01E24)
Animációs / Családi
16:25
Andy vízi kalandjai (2020) (sorozat)
Kaland / Családi
16:40
Bohókás professzor
16:50
ALVINNN!!! és a mókusok - Sok szerencsét, Bajusz úr! (2015) (epizód) (S01E19)
Animációs / Vígjáték / Musical
17:00
ALVINNN!!! és a mókusok - Édes vallomás (2015) (epizód) (S01E22)
Animációs / Vígjáték / Musical
17:15
Szaffi (1984)
Animációs
18:35
Leo da Vinci II
18:50
Leo da Vinci II
19:05
Pat, a kutya (2017) (sorozat)
Animációs / Családi
19:10
Pat, a kutya (2017) (sorozat)
Animációs / Családi
19:15
Pat, a kutya (2017) (sorozat)
Animációs / Családi
19:25
Taina és az őserdő hősei (2018) (sorozat)
Animációs / Családi
19:40
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
19:50
Magyarország nagytájai (2024) (műsor)
Zenés
19:52
Rímerdő (2023) (műsor)
19:55
Ünneplőben (2024) (műsor)
Oktató
20:00
Heartland VI
20:50
Esti Kornél (2024) (műsor)
21:50
Mit kíván? (2024) (műsor)
Zenés
22:20
Ismerős Arcok koncert
23:45
Akusztik (műsor)
Zenés
00:55
Mit kíván? (2024) (műsor)
Zenés
01:25
Esti Kornél (2024) (műsor)
02:20
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
03:15
Az A38 Hajó színpadán (2014) (műsor)
Zenés
04:00
Nyár '24 (2024) (műsor)
Publicisztikai
05:55
Himnusz
05:58
Mindennapi (2023) (műsor)
Költői
06:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
06:20
Nemzeti Sporthíradó
06:30
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
06:32
Pollenjelentés
06:35
Srpski Ekran (műsor)
Publicisztikai
07:00
Unser Bildschirm (2016) (műsor)
Publicisztikai
07:30
Öt kontinens (2012) (műsor)
Publicisztikai
07:55
Szép hazánk, Magyarország!
08:00
Szent István-napi díszünnepség a Kossuth téren zászlófelvonással és tisztavatással
09:00
Légiparádé a Duna felett
10:00
Történelmi séták – Augusztus 20.
11:00
A Magyar Szent István-rend kitüntetés átadása
12:00
Déli harangszó
12:01
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
12:35
Nemzeti Sporthíradó
12:45
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
12:47
Vár a Kárpát-medence
13:00
Szép hazánk, Magyarország!
14:05
Szent Péter esernyője (1958)
Vígjáték
15:35
Az ország háza
17:00
Szent Jobb körmenet
19:05
Szép hazánk, Magyarország!
19:06
Vár a Kárpát-medence
19:10
Névjegyek (2024) (sorozat)
19:30
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
19:50
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
19:52
Pollenjelentés
20:00
SzerencsePerc (2022) (műsor)
Publicisztikai / Szórakoztató
20:03
Mindennapi (2023) (műsor)
Költői
20:05
Hungarikum Gálakoncert - Indulj el egy úton
21:00
Tűzijáték - Tűz és fények játéka
21:30
István, a király - előadás
23:20
Sacra Corona
01:15
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
01:18
Kenó
01:19
Szép hazánk, Magyarország!
01:25
A Nagyok (2016) (műsor)
Talk-show / Dokument
01:50
Gasztroangyal (műsor)
Publicisztikai
02:45
Az érzelmek tengerén (2016) (sorozat)
Dráma
03:30
Magyar Krónika (2015) (műsor)
Publicisztikai
04:05
Ridikül (2013) (műsor)
Talk-show
05:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
05:15
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
05:17
ANGOL NYELVŰ HÍREK
05:20
NÉMET NYELVŰ HÍREK
05:22
OROSZ NYELVŰ HÍREK
05:25
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
05:30
Édes anyanyelvünk (2019) (műsor)
05:35
Itthon vagy! (2015) (műsor)
Publicisztikai
05:55
Hetedhét kaland (2017) (műsor)
Publicisztikai
06:05
M2 matricák - Hevül a vegyület (2018) (műsor)
Oktató
06:10
M2 matricák - Hevül a vegyület (2018) (műsor)
Oktató
06:15
Esély (műsor)
Publicisztikai
06:40
Kék bolygó (műsor)
Publicisztikai
07:00
Mindennapi (2023) (műsor)
Költői
07:05
Vár a Kárpát-medence
07:10
Magyar gazda (műsor)
Publicisztikai
07:30
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
07:35
Élő népzene (2009) (műsor)
Zenés
08:00
Élő népzene (2009) (műsor)
Zenés
08:35
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
09:00
Jó ebédhez szól a nóta (2018) (műsor)
Zenés
09:25
Szép hazánk, Magyarország!
09:35
Vers mindenkinek (2021) (műsor)
Költői
09:37
Agapé (2022) (műsor)
Publicisztikai
10:30
Isten kezében (2011) (műsor)
10:55
Lét-Ige - protestáns magazin (2022) (műsor)
Publicisztikai
11:30
Kerek Ferkó (1943)
Romantikus
12:55
A hét műtárgya
13:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
13:20
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
13:21
Szép hazánk, Magyarország!
13:22
Debreceni Virágkarnevál 2024
17:05
Srpski Ekran (műsor)
Publicisztikai
17:35
Unser Bildschirm (2016) (műsor)
Publicisztikai
18:00
Az a szép fényes nap
19:55
A Szent Jobb nyomában
20:50
Szép hazánk, Magyarország!
20:52
Névjegyek (2024) (sorozat)
21:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
21:20
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
21:22
V4 Híradó (2017) (műsor)
Publicisztikai
21:30
Tőkéczki és Takaró: történelem és irodalom mindenkinek (2016) (műsor)
Publicisztikai / Történelmi / Talk-show
22:00
Győzelemről énekeljen! (2021)
Dokument
22:50
Tűzijáték - Tűz és fények játéka
23:20
Történelmi séták – Augusztus 20.
00:15
M5 História (2022) (műsor)
Publicisztikai
00:55
Himnusz
01:00
HÍRADÓ (műsor)
Publicisztikai
01:15
Időjárás (1990) (műsor)
Publicisztikai
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
01:25
A Szent Jobb nyomában
02:15
Történelmi séták – Augusztus 20.
03:10
Kerek Ferkó (1943)
Romantikus
04:05
Visszatérés Benyovszky-szigetére
04:55
Pannonia 3 keréken (2010) (műsor)
Publicisztikai
05:25
Mocsári Károly zongoraestje (2023) (műsor)
Zenés
06:00
Ön is tudja? (2021) (műsor)
Vetélkedő / Publicisztikai
06:25
A Nagyok (2016) (műsor)
Talk-show / Dokument
07:00
M5 História (2022) (műsor)
Publicisztikai
07:40
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
07:55
István király intelmei Imre herceghez
08:05
M5 Lexikon - Örökségünk
08:15
Debreceni Virágkarnevál 2024
11:55
Ez itt a kérdés
12:55
Kritika (2023) (műsor)
Publicisztikai
13:20
Magyar Krónika (2015) (műsor)
Publicisztikai
13:55
Az Árpádok felemelkedése (2023) (Tévéfilm)
Dokument
14:50
Álomkeringő (1943)
Zenés
16:25
Portré a Szent István-rend díjazottjáról
16:55
Koronás sas (2018) (sorozat)
Dráma / Történelmi / Életrajz
17:30
Ön is tudja? (2021) (műsor)
Vetélkedő / Publicisztikai
17:55
Vers mindenkinek
18:00
Kontúr (2022) (műsor)
Publicisztikai
18:45
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
18:55
A Magyar Szent István-rend kitüntetés átadása
19:55
M5 História (2022) (műsor)
Publicisztikai
20:35
Honfoglalás (1996)
Történelmi / Dráma
22:30
Koltay Gergely – Balogh Sándor: Missa de Sacra Corona Hungarie
23:30
Agenda (2022) (műsor)
Publicisztikai
23:45
Álomkeringő (1943)
Zenés
01:20
Az Árpádok felemelkedése (2023) (Tévéfilm)
Dokument
02:15
M5 História (2022) (műsor)
Publicisztikai
03:00
Ez itt a kérdés
03:50