Zeneszerző:
Tadeáš VěrčákSzereplők:
Václav Postránecký, Oldřich Navrátil, Vanda Hybnerová, Markéta Plánková, Lucie Polišenská, Ivana Korolová, Jan Šťastný, Jindřich Žampa, Štěpán Tuček (több)Évad(2) / Epizódok(114)
Szereplők:
Radka Tesárková
A legjobb sorozatok:
Zdivočelá země (1997) (sorozat)
Vyprávěj (2009) (sorozat)
Škoda lásky (2013) (sorozat)
Marta Falvey Sovová
A legjobb sorozatok:
Devadesátky (2022) (sorozat)
Bohéma (2017) (sorozat)
Černá sanitka (2008) (sorozat)
Tomáš Karger
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Ochránce (2021) (sorozat)
Laskavý divák promine (1994) (sorozat)
Oktopus (2023) (sorozat)
Ondřej Pech
Csehország
A legjobb sorozatok:
Světlu vstříc (2018) (sorozat)
Krejzovi (2018) (sorozat)
Napfényes falunk (2020) (sorozat)
Lukáš Typlt
Csehszlovákia
Tereza Sochorová
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Četnické humoresky (2001) (sorozat)
Vyprávěj (2009) (sorozat)
Malá velká liga (2023) (sorozat)
Daniel Margolius
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Devadesátky (2022) (sorozat)
Vyprávěj (2009) (sorozat)
Hořký svět (2022) (sorozat)
Hana Sršňová
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Hříchy pro pátera Knoxe (1992) (sorozat)
Hříchy pro diváky detektivek (1995) (sorozat)
Černá sanitka (2008) (sorozat)
Zdenka Procházková
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Arabela (1980) (sorozat)
Návštěvníci (1983) (sorozat)
Vzteklina (2018) (sorozat)
Jana Hermachová
Cseh–Morva Protektorátus
A legjobb sorozatok:
Lékárníkových holka (1996) (sorozat)
Třetí patro (1985) (sorozat)
Ententýky (2012) (sorozat)
Martin Sobotka
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Ochránce (2021) (sorozat)
Anča a Pepík (2017) (sorozat)
Oběti (1999) (sorozat)
Helena Karochová
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Případy 1. oddělení (2014) (sorozat)
Vyprávěj (2009) (sorozat)
Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů (2013) (sorozat)
Tereza Nekudová
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Rapl (2016) (sorozat)
Volha (2023) (sorozat)
Zdivočelá země (1997) (sorozat)
Radek Bár
A legjobb sorozatok:
Dáma a Král (2017) (sorozat)
Dvojka na zabití (2021) (sorozat)
Specialisté (2017) (sorozat)
Robert Tyleček
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (sorozat)
Četnické humoresky (2001) (sorozat)
Rapl (2016) (sorozat)
Petr Reidinger
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
České století (2013) (sorozat)
Neviditelní (2014) (sorozat)
Atentát (2015) (sorozat)
Marta Hrachovinová
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
To jsem z toho jelen (2000) (sorozat)
Moonacre (1994) (sorozat)
Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek (1993) (sorozat)
Lukáš Král
A legjobb sorozatok:
Géniusz (2017) (sorozat)
České století (2013) (sorozat)
Az első köztársaság (2014) (sorozat)
Martin Ešpandr
A legjobb sorozatok:
Případy 1. oddělení (2014) (sorozat)
Bohéma (2017) (sorozat)
Linka (2019) (sorozat)
Jiří Konvalinka
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Případy 1. oddělení (2014) (sorozat)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (sorozat)
Vodník (2019) (sorozat)