Ohnivý kuře - Série 5 (2018) (évad)
Rendező:
Libor KodadForgatókönyvíró:
René DecasteloOperatőr:
Jakub ŠevčíkZeneszerző:
Tadeáš VěrčákSzereplők:
Jakub Prachař, Jan Dolanský, Lucie Polišenská, Norbert Lichý, Simona Babčáková, Saša Rašilov nejml., Alena Mihulová, Otakar Brousek ml., Václav Kopta, Ladislava Něrgešová, Marek Lambora (több)Szereplők:
Jakub Prachař
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
sKORO NA mizině (2020) (sorozat)
Vyšehrad (2016) (sorozat)
Vyprávěj (2009) (sorozat)
Jan Dolanský
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Kukačky (2021) (sorozat)
Rapl (2016) (sorozat)
Autobazar Monte Karlo (2015) (sorozat)
Lucie Polišenská
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
České století (2013) (sorozat)
Autobazar Monte Karlo (2015) (sorozat)
Nevinné lži (2013) (sorozat)
Norbert Lichý
Csehszlovákia
Simona Babčáková
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Ochránce (2021) (sorozat)
Čtvrtá hvězda (2014) (sorozat)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (sorozat)
Saša Rašilov nejml.
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (sorozat)
Labyrint (2015) (sorozat)
Napóleon (2002) (sorozat)
Alena Mihulová
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Okresní přebor (2010) (sorozat)
Tři králové (1998) (sorozat)
Labyrint (2015) (sorozat)
Otakar Brousek ml.
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Případy 1. oddělení (2014) (sorozat)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (sorozat)
Ochránce (2021) (sorozat)
Václav Kopta
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Okresní přebor (2010) (sorozat)
Eszmélet (2019) (sorozat)
Svět pod hlavou (2017) (sorozat)
Ladislava Něrgešová
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Případy 1. oddělení (2014) (sorozat)
Vinaři (2014) (sorozat)
Ohnivý kuře (2016) (sorozat)
Marek Lambora
Csehország
A legjobb sorozatok:
Táta v nesnázích (2023) (sorozat)
Expozitura (2009) (sorozat)
Půlnoční zpověď (2023) (sorozat)
Aleš Procházka
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
České století (2013) (sorozat)
Slavné historky zbojnické (1985) (sorozat)
Duch (2022) (sorozat)
Betka Stanková
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Svět pod hlavou (2017) (sorozat)
Sedm schodů k moci (2023) (sorozat)
Vyprávěj (2009) (sorozat)
Barbora Jánová
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
sKORO NA mizině (2020) (sorozat)
Ztracená brána (2012) (sorozat)
Labyrint (2015) (sorozat)
Rostislav Novák ml.
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Případy 1. oddělení (2014) (sorozat)
Ochránce (2021) (sorozat)
Svět pod hlavou (2017) (sorozat)
Ladislav Hampl
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Kancelář Blaník (2014) (sorozat)
Ochránce (2021) (sorozat)
Podezření (2022) (sorozat)
Ivana Korolová
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Anča a Pepík (2017) (sorozat)
Četníci z Luhačovic (2017) (sorozat)
Ať žijí rytíři! (2010) (sorozat)
Denisa Pfauserová
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
12 Majom (2015) (sorozat)
Single Man (2017) (sorozat)
Mordparta (2016) (sorozat)
Eva Decastelo
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Frank Herbert: A Dűne gyermekei (2003) (sorozat)
Oběti (1999) (sorozat)
Stylista (2018) (sorozat)
Irena Máchová
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Oběti (1999) (sorozat)
Soukromé pasti (2008) (sorozat)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (sorozat)