Rendező:
Pavel Křemen, Adéla Jandec Sirotková, Vlastimil Šimůnek, Vít Olmer, Simona Oktábcová (több)Forgatókönyvíró:
Ivana SovišováSzereplők:
Jan Cimický, Patricie Strouhalová, Jaroslav Samson Lenk, Václav Žmolík, Jiří Žáček, Ondřej Suchý, Simona Chytrová, Milan Markovič, Milan Kňažko, Vít Olmer, Mojmír Maděrič, Josef Carda (több)Epizódok(30)
-
13. komnata Jana Cimického (S15E01)
-
13. komnata Báry Vaculíkové (S15E02)
-
13. komnata Jaroslava Samsona Lenka (S15E03)
-
13. komnata Ondřeje Suchého (S15E04)
-
13. komnata Milana Markoviče (S15E05)
-
13. komnata Jiřího Slívy (S15E06)
-
13. komnata Mojmíra Maděriče (S15E07)
-
13. komnata Gabriely Koukalové (S15E08)
-
13. komnata Teny Elefteriadu (S15E09)
-
13. komnata Zdeňka Maryšky (S15E10)
-
13. komnata Renaty Kalenské (S15E11)
-
13. komnata Jana Vodňanského (S15E12)
-
13. komnata Josefa Cardy (S15E13)
-
13. komnata Václava Noida Bárty (S15E14)
-
13. komnata Viktora Dyka (S15E15)
-
13. komnata Jožky Šmukaře (S15E16)
-
13. komnata Karla Zimy (S15E17)
-
13. komnata Petra Baťka (S15E18)
-
13. komnata Ireny Budweiserové (S15E19)
-
13. komnata Zdeňka Podhůrského (S15E20)
-
13. komnata Magdaleny Reifové (S15E21)
-
13. komnata Sandry Pogodové (S15E22)
-
13. komnata Ladislava Raego Phama (S15E23)
-
13. komnata Rostislava Osičky (S15E24)
-
13. komnata Ladislava Potměšila (S15E25)
-
13. komnata Lukáše Drymla (S15E26)
-
13. komnata Pavla Pafka (S15E27)
-
13. komnata Jiřího Klema (S15E28)
-
13. komnata Tomáše Hauptvogela (S15E29)
-
13. komnata Kristýny Frejové (S15E30)
Szereplők:
Petr Vacek
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Česká soda (1993) (sorozat)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (sorozat)
Saturnin (1994) (sorozat)
Tomáš Juřička
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Co teď a co potom? (1991) (sorozat)
Vodník (2019) (sorozat)
Zdivočelá země (1997) (sorozat)
Václav Cílek
Csehszlovákia
Rostislav Osička
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Az első köztársaság (2014) (sorozat)
Ladislav Potměšil
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Hříšní lidé města pražského (1968) (sorozat)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (sorozat)
Alexandr Dumas starší (1970) (sorozat)
Jaroslava Brousková
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Bakaláři (1972) (sorozat)
Vyprávěj (2009) (sorozat)
Když se slunci nedaří (1995) (sorozat)
Jiří Klem
A legjobb sorozatok:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (sorozat)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (sorozat)
Muž v pozadí (1995) (sorozat)
Ota Jirák
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Saturnin (1994) (sorozat)
Dobré ráno, Brno! (2023) (sorozat)
Bakaláři 1997 (1997) (sorozat)
Tomáš Hauptvogel
Csehszlovákia
Pavel Pafko
Szlovák Köztársaság
Robert Lischke
Csehszlovákia
Kristýna Frejová
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Rapl (2016) (sorozat)
A Terapeuta (2011) (sorozat)
Chlap (2022) (sorozat)
Zdena Hadrbolcová
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Pusztaság (2016) (sorozat)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (sorozat)
Tři spory (1981) (sorozat)
Dalimil Klapka
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (sorozat)
Saturnin (1994) (sorozat)
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (sorozat)
Dana Batulková
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Četnické humoresky (2001) (sorozat)
Čapkovy kapsy (2011) (sorozat)
Oběti (1999) (sorozat)
David Prachař
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (sorozat)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (sorozat)
Ztracená brána (2012) (sorozat)
Jan Szymik
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Zdivočelá země (1997) (sorozat)
Vyprávěj (2009) (sorozat)
Bakaláři 1997 (1997) (sorozat)
Ladislav Frej st.
Cseh–Morva Protektorátus
A legjobb sorozatok:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (sorozat)
Muž v pozadí (1995) (sorozat)
Chalupáři (1975) (sorozat)