Rendező:
Pavel JandourekForgatókönyvíró:
Václav HolanecSzereplők:
Vladimír Javorský, Štěpán Krtička, Petra Šimberová, Josef Somr, Igor Bareš, Linda Rybová, Iva Janžurová, Oldřich Navrátil, Erik Pardus, Pavel Zedníček, Norbert Lichý, Luboš Veselý (több)Szereplők:
Vladimír Javorský
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Případy 1. oddělení (2014) (sorozat)
Muž v pozadí (1995) (sorozat)
Koncert V... (1990) (színházi felvétel)
Štěpán Krtička
Csehország
Legjobb filmek:
Bársonyos hullámok (2013)
Dům U Zlatého úsvitu (2009) (Tévéfilm)
Ať žijí rytíři! (2009)
Petra Šimberová
Csehország
Legjobb filmek:
A kéményseprőinas és a cukrász lánya (2007) (Tévéfilm)
Dům U Zlatého úsvitu (2009) (Tévéfilm)
Cesta do tmy (2023) (Tévéfilm)
Josef Somr
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Hamlet (1986) (színházi felvétel)
Naši furianti (1983) (színházi felvétel)
Tažní ptáci (1983) (Tévéfilm)
Igor Bareš
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Periferie (2017) (színházi felvétel)
Vlny (2024)
Případy 1. oddělení (2014) (sorozat)
Linda Rybová
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Specialita šéfkuchaře (1999) (Tévéfilm)
Sötétkék Égbolt (2001)
Slečna Julie (1999) (színházi felvétel)
Iva Janžurová
Cseh–Morva Protektorátus
Legjobb filmek:
Ikarův pád (1977) (Tévéfilm)
Fiacskám, én készültem! (1976)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tévéfilm)
Oldřich Navrátil
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Případy 1. oddělení (2014) (sorozat)
Dívčí válka (1991) (színházi felvétel)
Szeretteink (1999)
Erik Pardus
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Brouk v hlavě (1998) (színházi felvétel)
Smrt Pavla I. (2008) (színházi felvétel)
Četnické humoresky (2001) (sorozat)
Pavel Zedníček
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Tažní ptáci (1983) (Tévéfilm)
Bratři Karamazovi (1981) (színházi felvétel)
Tichá bolest (1990)
Norbert Lichý
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Sluha dvou pánů (1999) (színházi felvétel)
Árnyékban (2012)
Rédl (2018) (sorozat)
Luboš Veselý
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Případy 1. oddělení (2014) (sorozat)
Olthatatlan (2013) (Tévéfilm)
Raskolnikov: jeho zločin a jeho trest (2009) (színházi felvétel)
Miroslav Táborský
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (színházi felvétel)
Soudné sestry (2007) (színházi felvétel)
Kolja (1996)
Karel Dobrý
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Případy 1. oddělení (2014) (sorozat)
Česká soda (1998)
Anna Frank igaz története (2001) (Tévéfilm)
Vladimír Kratina
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Metanol (2018) (Tévéfilm)
Brakýři (1983) (Tévéfilm)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (sorozat)
Pavel Liška
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Četnické humoresky (2001) (sorozat)
BrainStorm (2008) (Tévéfilm)
A félkegyelmű visszatér (1999)
Ondřej Pavelka
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
És ülünk a fa tetején (1989)
Mapa zámořských objevů (1978) (Tévéfilm)
Naši furianti (2006) (színházi felvétel)
Ivan Urbánek
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
A mágus (2006)
A kéményseprőinas és a cukrász lánya (2007) (Tévéfilm)
Sametoví vrazi (2005)
Ladislav Kolář
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Brouk v hlavě (1998) (színházi felvétel)
Smrt Pavla I. (2008) (színházi felvétel)
Četnické humoresky (2001) (sorozat)
Monika Maláčová
Csehszlovákia
Legjobb filmek:
Je třeba zabít Sekala (2018) (színházi felvétel)
Gazdina roba (2009) (színházi felvétel)
Můj strýček Archimedes (2018) (Tévéfilm)