Csehország,
2023, 12 h 28 perc
(Percek: 58–66 perc)
Zeneszerző:
Tadeáš VěrčákSzereplők:
Emma Smetana, Robert Urban, Hana Drozdová, Anežka Rusevová, Anna Dvořáková, Jan Komínek, Petr Buchta, Milan Šteindler, Michaela Kuklová, Dana Syslová (több)Epizódok(12)
-
Epizoda 1 (E01)
-
Epizoda 2 (E02)
-
Epizoda 3 (E03)
-
Epizoda 4 (E04)
-
Epizoda 5 (E05)
-
Epizoda 6 (E06)
-
Epizoda 7 (E07)
-
Epizoda 8 (E08)
-
Epizoda 9 (E09)
-
Epizoda 10 (E10)
-
Epizoda 11 (E11)
-
Epizoda 12 (E12)
Szereplők:
Aleš Bílík
A legjobb sorozatok:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (sorozat)
Anne Frank bújtatója (2023) (sorozat)
Az Atlanti-óceánon át (2020) (sorozat)
Štěpán Coufal
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Případy 1. oddělení (2014) (sorozat)
Volha (2023) (sorozat)
Táta v nesnázích (2023) (sorozat)
Jan Hnilička
A legjobb sorozatok:
Tátové na tahu (2018) (sorozat)
Krejzovi (2018) (sorozat)
Napfényes falunk (2020) (sorozat)
Petr Jeřábek
A legjobb sorozatok:
Docent (2023) (sorozat)
Specialisté (2017) (sorozat)
Inspektor Max (2018) (sorozat)
Kryštof Kotek
A legjobb sorozatok:
Eliška a Damián (2023) (sorozat)
Daniel Mavrov
Csehország
A legjobb sorozatok:
Herec (2020) (sorozat)
Lajna (2017) (sorozat)
Lángoló világ (2019) (sorozat)
Renata Najmanová
A legjobb sorozatok:
Banáni (2023) (sorozat)
Boží mlýny (2021) (sorozat)
Policie Modrava (2011) (sorozat)
Rami Al Sofy
A legjobb sorozatok:
Eliška a Damián (2023) (sorozat)
Petr Stehlík
A legjobb sorozatok:
Herec (2020) (sorozat)
Vyprávěj (2009) (sorozat)
Dáma a Král (2017) (sorozat)
David Bosh
Csehország
A legjobb sorozatok:
Případy 1. oddělení (2014) (sorozat)
Az Idő Kereke (2021) (sorozat)
Stíny v mlze (2022) (sorozat)
Adolf Adam
A legjobb sorozatok:
Rédl (2018) (sorozat)
Eliška a Damián (2023) (sorozat)
David Ekr
A legjobb sorozatok:
Eliška a Damián (2023) (sorozat)
Adam Mašura
Csehszlovákia
Jan Parma
A legjobb sorozatok:
Polda (2016) (sorozat)
Sestřičky Modrý kód (2020) (sorozat)
Eliška a Damián (2023) (sorozat)
Michal Roneš
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Případy 1. oddělení (2014) (sorozat)
Anne Frank bújtatója (2023) (sorozat)
Géniusz (2017) (sorozat)
David Steigerwald
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Lángoló Chicago (2012) (sorozat)
Rapl (2016) (sorozat)
Nevinné lži (2013) (sorozat)
Martin Šemík
A legjobb sorozatok:
Banáni (2023) (sorozat)
Malá velká liga (2023) (sorozat)
Sestřičky Modrý kód (2020) (sorozat)
Jakub Švec
A legjobb sorozatok:
Červené pásky (2020) (sorozat)
Four Lives (2021) (sorozat)
Pán profesor (2020) (sorozat)
Hanuš Bor
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Četnické humoresky (2001) (sorozat)
Rapl (2016) (sorozat)
Tři králové (1998) (sorozat)
Lada Čechvalová
A legjobb sorozatok:
Eliška a Damián (2023) (sorozat)