Epizódok(21)
-
Epizoda 1 (S01E01)
-
Epizoda 2 (S01E02)
-
Epizoda 3 (S01E03)
-
Epizoda 4 (S01E04)
-
Epizoda 5 (S01E05)
-
Epizoda 6 (S01E06)
-
Epizoda 7 (S01E07)
-
Epizoda 8 (S01E08)
-
Epizoda 9 (S01E09)
-
Epizoda 10 (S01E10)
-
Epizoda 11 (S01E11)
-
Epizoda 12 (S01E12)
-
Epizoda 13 (S01E13)
-
Epizoda 14 (S01E14)
-
Epizoda 15 (S01E15)
-
Epizoda 16 (S01E16)
-
Epizoda 17 (S01E17)
-
Epizoda 18 (S01E18)
-
Epizoda 19 (S01E19)
-
Epizoda 20 (S01E20)
-
Epizoda 21 (S01E21)
Szereplők:
Vasil Fridrich
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Devadesátky (2022) (sorozat)
Večery Analogonu (2002) (sorozat)
Ochránce (2021) (sorozat)
Gabriela Míčová
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Mammon (2015) (sorozat)
Sedm schodů k moci (2023) (sorozat)
Pět let (2022) (sorozat)
Robin Ferro
Csehország
A legjobb sorozatok:
sKORO NA mizině (2020) (sorozat)
Tři tygři (2019) (sorozat)
Zlatá labuť (2023) (sorozat)
Lucie Štěpánková
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Případy 1. oddělení (2014) (sorozat)
Ochránce (2021) (sorozat)
Život a doba soudce A. K. (2014) (sorozat)
Regina Rázlová
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Případy 1. oddělení (2014) (sorozat)
Ochránce (2021) (sorozat)
Alexandr Dumas starší (1970) (sorozat)
Jiří Bábek
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Případy 1. oddělení (2014) (sorozat)
Česká soda (1993) (sorozat)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (sorozat)
Jitka Sedláčková
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Pusztaság (2016) (sorozat)
Česká soda (1993) (sorozat)
Ochránce (2021) (sorozat)
Roman Vojtek
Csehszlovákia
Daniela Hirsh
Csehország
A legjobb sorozatok:
Anne Frank bújtatója (2023) (sorozat)
Ochránce (2021) (sorozat)
Eszmélet (2019) (sorozat)
Jakub Jenčík
Csehország
A legjobb sorozatok:
Zlatá labuť (2023) (sorozat)
Pozadí událostí (2022) (sorozat)
Specialisté (2017) (sorozat)
Kristýna Badinková Nováková
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Kinetická encyklopedie všehomíra (1998) (sorozat)
Třídní schůzka (2021) (sorozat)
Život a doba soudce A. K. (2014) (sorozat)
Michaela Maurerová
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Vyprávěj (2009) (sorozat)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (sorozat)
Zlatá labuť (2023) (sorozat)
Oskar Najbrt
A legjobb sorozatok:
Zlatá labuť (2023) (sorozat)
Robert Hájek
Csehszlovákia
Petr Batěk
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Rapl (2016) (sorozat)
České století (2013) (sorozat)
Život a doba soudce A. K. (2014) (sorozat)
Tomáš Turek
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Devadesátky (2022) (sorozat)
Rapl (2016) (sorozat)
Labyrint (2015) (sorozat)
Jaroslav Plesl
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Kancelář Blaník (2014) (sorozat)
Ochránce (2021) (sorozat)
Četnické humoresky (2001) (sorozat)
Ladislav Cigánek
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Četnické humoresky (2001) (sorozat)
Konec velkých prázdnin (1996) (sorozat)
Zlatá labuť (2023) (sorozat)
Jacob Erftemeijer
Hollandia
A legjobb sorozatok:
Jak si nepodělat život (2019) (sorozat)
Život a doba soudce A. K. (2014) (sorozat)
A tengeralattjáró (2018) (sorozat)
Barbora Bočková
Csehszlovákia
A legjobb sorozatok:
Případy 1. oddělení (2014) (sorozat)
Podezření (2022) (sorozat)
Chlap (2022) (sorozat)